South Park: Kijek Prawdy – zapowiedź


Trochę informacji o komputerowej adaptacji kultowego serialu "South Park" już się uzbierało, a poczciwy Medivh postanowił je zebrać do tzw. kupy. Jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytanie – czy "Kijek Prawdy" zapowiada się na antypoprawną politycznie, surrealistyczną i prześmiewczą ucztę, czy na pretensjonalnego gniota – to zapraszam do lektury zapowiedzi. Przy okazji, umieszczam w rozszerzonej części newsa trailer gry z targów e3 z polskimi napisami.

south park: the stick of truth, logo

"Oh my God, they killed Kenny! You bastards!" Gdy pomyślę o animowanym serialu dla dorosłych "South Park", to właśnie te słowa najszybciej pojawiają się w mojej głowie. Ciężko byłoby znaleźć osobę, która nie widziała przynajmniej fragmentu wieloodcinkowej serii czy filmu. "South Park" już dawno wszedł na stałe do popkultury. Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj!

Odpowiedz
Fajny news i fajny artykuł (choć na razie tylko pobieżnie na niego rzuciłem okiem), ale czym zawinił poczciwy Medivh, że przekręcasz (i to chyba nie po raz pierwszy ) jego nick?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ale wybaczyć - nie wybaczy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Najgorsze, jak muszę komuś podać ustnie mój adres e-mail Najczęściej po trzecim powtórzeniu sam biorę kartkę papieru i zapisuję


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

South Park: Kijek Prawdy – zapowiedź - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...