[GW1] Guild Wars a inne MMORPG

Cóż, spośród MMO, w które grałem, GW uważam za najlepszą.

+ bardzo ciekawa i wciągająca KAMPANIA - tak panowie i panie, to jest cRPG dla wielu osób, gwarantujący ciekawą fabułę, zwroty akcji, misje, masę questów i sporo śmiechu

+ konieczność współpracy - dla wielu to wada (egoiści), dla mnie to podstawowa zaleta. W tej grze WSZĘDZIE musisz chodzić w grupie, inaczej nie przeżyjesz

+ 8 skilli na pasku - znowu wada dla wielu graczy, dla mnie zaleta (dziwny jestem, nie?). Przed misją/questem/walką trzeba dobrze pomyśleć, co ze sobą bierzemy i jak to harmonijnie zgrać, by działało. W wielu wypadkach jest to kwestia "drużynowa", kto co bierze

+ system gildii - to też jest wielce ciekawe. Założenie gildii jest śmiesznie tanie (kilkadziesiąt sztuk złota, kilku poziomowy noob tyle ma), dodatki do gildii już nie są takie śmieszne. Cape (czyli nakrycie z tyłu postaci z symbolem gildii) trzeba wykupić za kilka platyny (1 sp = 1000sz), co nie jest wielką sumą, ale małą też nie. Następnie gildia może wykupić wyspę, miejsce schadzek w celach wszelakich. Ta też nie jest tania (kolejnych kilka platyny). Ale wyspa jest początkowo pusta i wszelkich sprzedawców i innych NPC-ów trzeba wykupić. I nie kosztuje to już kilka platyny, lecz po 50 do 100 platyny. A to już często wysiłek dla CAŁEJ gildii.

+ współpraca - znowu rzecz nie dla egoistów. Drużyna, której członkowie nie współpracują ze sobą, nie ma szans na wykonanie zadania/misji/wygrania walki

+ system ulepszeń dla broni/zbroi

+ 20 poziomów - wiecie, gry w których do osiągnięcia jest nie wiadomo ile poziomów, szybko mnie się nudzą. W GW jest 20 poziomów, później już tylko lecą skillpointy

+ system skilli - skille w grze dzielą się na zwykłe i elitarne. Elitarne są poteżniejsze od zwykłych, np. zadaja więcej obrażeń, na dłużej zwiększają obronę itp. Zwykłych można się nauczyć u trenerów, te elitarne zaś trzeba łapać z poległych bossów. Na skille się poluje...

+ lokacje-instancje - to wielki plus. Dzięki temu questowanie staje się spokojniejsze i nie ma takich sytuacji, ze 100 graczy naraz poluje na wilki na jednym terenie. Cały świat należy do twojego party!

Jeśli jeszcze jakieś zalety mi się przypomną, dopiszę je. A co wy sądzicie?
Odpowiedz
Sory że zbaczam z tematu(chyba nie bardzo jednak bo chcę opinie poznać) ale dziś zobaczyłem w empiku GW i GWN łącznie za 180 zeta podajże... Co powiecie o tym? Bo kasę mam... ale czy sie opłaca? Czy może tak na szczerze ściągnąć sobie z neta i grać na jakimś pirackim serwie... Nie wiem, co o tym sądzić.
Odpowiedz

Cytat

A to są pirackie serwy do GW?


Sam nie słyszałem o takich, ale pewnie są Pewnie mało popularne, dużo bugów i takie lagi, że ludzie zamiast kombinować z piratami, oszczędzają te 180 zł. i grają sobie w spokoju

I tobie też to radzę Kaanyr.
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Dec 24 2006, 12:28 AM napisał

A to są pirackie serwy do GW?

[post="51928"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jestem przekonana, że nie ma. To nie Diablo.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dobra... jedno już wiem. Nie ma piratów. A teraz kolejne... Czy warto poświęcić tą kasę?
Odpowiedz
Poświęciłem kasę na wszystkie 3 części GW, razem coś koło 300 zł... I stwierdzam, ze warto. GW Prophecies ma najdłuższą kampanię (25 misji), która jest bardzo ciekawa oraz największy świat. GW Nightfall z kolei ma sporo innowacji (bohaterowie, troszkę inne misje, owych misji jest 20) i też jest bardzo dobry. Taki duecik jest godzien polecenia. Osobiście zaczynałem od Factions... który wypada średnio. Za bardzo się z nim pospieszyli, ale mimo to warto zagrać.

Decyzja należy do ciebie. Cały czas mam przy sobie ważny klucz tymczasowy do podstawowej części GW (czyli Prophecies). Konto testowe jest aktywne przez 14 dni lub przez 10 godzin rozgrywki, w zależności od tego, co ci bardziej pasuje. Jeśli chcesz, mogę ci go udostępnić. Musiałbyś tylko pobrać klienta z ich strony internetowej i zainstalować go.

PS: Ach, mam też klucz testowy do Nightfalla. Ale nie udostępnie obydwu.
Odpowiedz
Klucz testowy Strażnik prosze udostępnij m ten klucz albo ktoś inny jakby strażnik nie mógł albo by nie chciał udostępnić to moje GG(tam wyślijcie klucz jak możecie):9362761



Edit:
bardzo prosze widzialem grafike w tej grze ale nie wiem czy się opłaca kupować i chcialbym ten klucz na 14 dni testu a jak nie mozesz tego to ten na 10godzin grania bardzo prosiłbym o pomoc
Odpowiedz
Ok... Planuję kupno podstawki w najbliższych dniach i w związku z tym mam głupie pytanie - ponieważ zaczynałam of Factions, czy będę mogła zabrać od razu swoje postacie do Prophecies (podobno z Marketplace), czy dopiero po ukończeniu kampanii?

[Dodano po chwili]

No to się odpicowałam na całego
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Strój kąpielowy? A stroje wieczorowe kiedy będą prezentowane?
Odpowiedz
Oczywiście, będziesz mogła przeniesć swoje postacie do Tyrii. Gdy wejdziesz do Kaineng Cener powinien się pojawić komunikat, że kontynent został odblokowany i że cośtam... Tak czy siak, wykonujesz proste zadanie, które daje ci jeden ze strażników i jesteś w Tyrii

Ekh: Piszę teraz z innego kompa, wiec nie moge wrzucić screenów mojej postaci. Ale pojawia się tutaj dzisiaj. A to, co nazywasz strojem kąpielowym, jest jednym z welu przykładów zbroi dla elementalistek
Odpowiedz
Hmmm, zbroja powiadasz... zasadniczo zbroja chyba powinna więcej zasłaniać niż odsłaniać. Bo ten model wygląda trochę jak hit plażowy wśród amazonek lub ozdobna zbroja cnoty zaserwowana żonie przez podejrzliwego męża...

Co nie zmienia faktu, że po NWN2 to wygląda to bajecznie.
Odpowiedz
Chcesz kobiet w pancerzach? No to je dostaniesz... (I jeden facet przy okazji) Na dodatek każda z innego kontynentu.

Zabójczyni - Ta to ma pancerz, co nie? Więcej kolców niż pancerza, pokaleczyć się dziewczyna może... MA na sobie pełen zestaw Exotic Armor.

Patronka - Ładnie wyglądający pancerzyk (Sunspear Armor).

Łowczyni - Pełen zestaw Druidycznego Pancerza, świetna do praktycznie każdej akcji.

Wojownik - Moja pierwsza postać, na której popełniłem prawie wszystkie możliwe błędy, ale wciąż się trzyma. Do tego jest solidnym atakującym i tankerem (w zależności od sytuacji, bo naraz być nie może...). Na sobie ma pełen zestaw Kurzick Armor.

I co powiesz na baby w zbrojach, a nie w hitach plażowych Ekh? Szkoda, że nie mam wojowniczki pod ręką w pełnym zestawie Platemail Armor albo Kurzick Armor... albo Ascended Armor, to byłby widok! O Obsydian Armor nie wspominam, bo to wygięte jest...
Odpowiedz
Ja też! Ja też:
Proszę, to moja Elementalistka. Niby pancerz łatwy do dostania, ale trzeba wiedzieć gdzie szukać ;D
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
A potem ludzie się zastanawiają, czemu niektórzy wolą grać skinami kobiecymi Widzę, że we wszystkich trzech ta sama tendencja, to "okrycia" kobiet tu i ówdzie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor_types I syćko jasne ;]

Krytan na ele jest błee

W GW oznaką "tendencji odkrywania" może być taniec tłumu w bieliźnie w środku ruchliwego miasta (a niektóre panie poruszają się baaardzo wyzywająco).
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Deu, jak mogłaś... chlip... teraz moja ele wpadnie w kompleksy, a ja z nią ;p

Ja odkupiłem Factions od kumpla któremu się nie spodobało... A mnie wręcz przeciwnie Tym bardziej że było tanio
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
najlepsza to jest tibia i tak bo jest darmowa a za gild wars trza placic!
Odpowiedz
← Guild Wars

Guild Wars a inne MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...