Guild Wars a inne MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Blond,
Szczerze? To Guild Wars kupiłem kompletnie w ciemno. Oczywiście że znałem ją i wiedziałem że Guild wars to najlepszy MMORPG pod względem grafiki. Chciałem się trochę oderwać od WoW'a, L][ czy też innych tytułów. To co kładzie na łopaty inne MMo to bardzo rozbudowany system pvp i gvg który w WOWie bardzo ale to bardzo kuleje. Ogólnie GW zamiata inne tytuły .
Diego158,
Na początku miałem kupować Diablo II. Patrzyłem po internetowych sklepach i zauważyłem Guild Wars. Pomyślałem że jak to MMORPG to chyba płatny. Ale kiedyś na jakiejś stronce przeczytałem ze GW jest za free i sobie kupiłem. GW mam gdzieś już 3tygodnie. Myśle że to bardzo fajna i ciekawa gra. Posiada klimacik, dobrą grafike i rozrywke całymi dniami.

Do wszystkich: Może zrobilibyście więcej tematów o GW??
krag,
Guild Wars tez jest darmowe.

Jeżeli cie nie stać na kupno gry która wcale nie jest AŻ tak droga to już nie nasz interes.

Tak na marginesie:

http://www.youtube.com/watch?v=1jZRlxLJvHo

WoW > Tibia
Boss!,
najlepsza to jest tibia i tak bo jest darmowa a za gild wars trza placic!
Tril Khaerin,
Deu, jak mogłaś... chlip... teraz moja ele wpadnie w kompleksy, a ja z nią ;p

Ja odkupiłem Factions od kumpla któremu się nie spodobało... A mnie wręcz przeciwnie Tym bardziej że było tanio
Deunan,
http://gw.gamewikis.org/wiki/Armor_types I syćko jasne ;]

Krytan na ele jest błee

W GW oznaką "tendencji odkrywania" może być taniec tłumu w bieliźnie w środku ruchliwego miasta (a niektóre panie poruszają się baaardzo wyzywająco).
Dany,
A potem ludzie się zastanawiają, czemu niektórzy wolą grać skinami kobiecymi Widzę, że we wszystkich trzech ta sama tendencja, to "okrycia" kobiet tu i ówdzie.
Tril Khaerin,
Ja też! Ja też:
Proszę, to moja Elementalistka. Niby pancerz łatwy do dostania, ale trzeba wiedzieć gdzie szukać ;D
Strażnik,
Chcesz kobiet w pancerzach? No to je dostaniesz... (I jeden facet przy okazji) Na dodatek każda z innego kontynentu.

Zabójczyni - Ta to ma pancerz, co nie? Więcej kolców niż pancerza, pokaleczyć się dziewczyna może... MA na sobie pełen zestaw Exotic Armor.

Patronka - Ładnie wyglądający pancerzyk (Sunspear Armor).

Łowczyni - Pełen zestaw Druidycznego Pancerza, świetna do praktycznie każdej akcji.

Wojownik - Moja pierwsza postać, na której popełniłem prawie wszystkie możliwe błędy, ale wciąż się trzyma. Do tego jest solidnym atakującym i tankerem (w zależności od sytuacji, bo naraz być nie może...). Na sobie ma pełen zestaw Kurzick Armor.

I co powiesz na baby w zbrojach, a nie w hitach plażowych Ekh? Szkoda, że nie mam wojowniczki pod ręką w pełnym zestawie Platemail Armor albo Kurzick Armor... albo Ascended Armor, to byłby widok! O Obsydian Armor nie wspominam, bo to wygięte jest...
Ekhtelion,
Hmmm, zbroja powiadasz... zasadniczo zbroja chyba powinna więcej zasłaniać niż odsłaniać. Bo ten model wygląda trochę jak hit plażowy wśród amazonek lub ozdobna zbroja cnoty zaserwowana żonie przez podejrzliwego męża...

Co nie zmienia faktu, że po NWN2 to wygląda to bajecznie.
Strażnik,
Oczywiście, będziesz mogła przeniesć swoje postacie do Tyrii. Gdy wejdziesz do Kaineng Cener powinien się pojawić komunikat, że kontynent został odblokowany i że cośtam... Tak czy siak, wykonujesz proste zadanie, które daje ci jeden ze strażników i jesteś w Tyrii

Ekh: Piszę teraz z innego kompa, wiec nie moge wrzucić screenów mojej postaci. Ale pojawia się tutaj dzisiaj. A to, co nazywasz strojem kąpielowym, jest jednym z welu przykładów zbroi dla elementalistek
Ekhtelion,
Strój kąpielowy? A stroje wieczorowe kiedy będą prezentowane?
Deunan,
Ok... Planuję kupno podstawki w najbliższych dniach i w związku z tym mam głupie pytanie - ponieważ zaczynałam of Factions, czy będę mogła zabrać od razu swoje postacie do Prophecies (podobno z Marketplace), czy dopiero po ukończeniu kampanii?

[Dodano po chwili]

No to się odpicowałam na całego
Strażnik,
UPDATE: Kodów już nie mam.
Shikigami,
Klucz testowy Strażnik prosze udostępnij m ten klucz albo ktoś inny jakby strażnik nie mógł albo by nie chciał udostępnić to moje GG(tam wyślijcie klucz jak możecie):9362761



Edit:
bardzo prosze widzialem grafike w tej grze ale nie wiem czy się opłaca kupować i chcialbym ten klucz na 14 dni testu a jak nie mozesz tego to ten na 10godzin grania bardzo prosiłbym o pomoc
Strażnik,
Poświęciłem kasę na wszystkie 3 części GW, razem coś koło 300 zł... I stwierdzam, ze warto. GW Prophecies ma najdłuższą kampanię (25 misji), która jest bardzo ciekawa oraz największy świat. GW Nightfall z kolei ma sporo innowacji (bohaterowie, troszkę inne misje, owych misji jest 20) i też jest bardzo dobry. Taki duecik jest godzien polecenia. Osobiście zaczynałem od Factions... który wypada średnio. Za bardzo się z nim pospieszyli, ale mimo to warto zagrać.

Decyzja należy do ciebie. Cały czas mam przy sobie ważny klucz tymczasowy do podstawowej części GW (czyli Prophecies). Konto testowe jest aktywne przez 14 dni lub przez 10 godzin rozgrywki, w zależności od tego, co ci bardziej pasuje. Jeśli chcesz, mogę ci go udostępnić. Musiałbyś tylko pobrać klienta z ich strony internetowej i zainstalować go.

PS: Ach, mam też klucz testowy do Nightfalla. Ale nie udostępnie obydwu.
Kaanyr Vhok,
Dobra... jedno już wiem. Nie ma piratów. A teraz kolejne... Czy warto poświęcić tą kasę?
Deunan,

Użytkownik Ekhtelion dnia Dec 24 2006, 12:28 AM napisał

A to są pirackie serwy do GW?

[post="51928"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jestem przekonana, że nie ma. To nie Diablo.
Tokar,

Cytat

A to są pirackie serwy do GW?


Sam nie słyszałem o takich, ale pewnie są Pewnie mało popularne, dużo bugów i takie lagi, że ludzie zamiast kombinować z piratami, oszczędzają te 180 zł. i grają sobie w spokoju

I tobie też to radzę Kaanyr.
Ekhtelion,
A to są pirackie serwy do GW?
Wczytywanie...