Kobiety....

Przyłączam się do gratulacji Powodzenia Hawkwood


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ok, ok - zostawmy kupy, wzdęcia i inne tego typu radosne wydarzenia :lol: . Przynajmniej jestem żywym i chodzącym (choć nieco chwiejnie...) przykładem jak się kończy admiracja i uwielbienie dla naszych kochanych kobiet :wink: . I radzę wszystkim o tym pamiętać. Wcześniej, czy później czeka to was wszystkich (no, prawie wszystkich, hehe...).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mam cos dla Pań naszych i dla Panów też :lol: : http://jobejt.spymac.net/manifest.swf
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
bardziej zalosne niz smieszne :twisted:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
raczej boleśnie prawdziwe : )>



My krasnoludy z kobietami takich problemów nie mamy! Wszystkie mają brody, topory i lubią piwo!
Odpowiedz
Może nie do końca... ale nie ukrywam że jest w tym troche prawdy XD

I nie widzę w tym raczej nic żałosnego...
Odpowiedz
Głupie, żałosne, głupie.......i na samym końuszku: śmieszne. Płakać się chce. :?
Odpowiedz
Smutne, to sa takie kategoryczne stwierdzenia, drogie panie. Brak proby zrozumienia, chocby przez pryzmat zartu i przerysowania. To nie jest jedynie sluszna meska wizja swiata. To jest pewien wykoslawiony model. Pokazanie, ze my, faceci naprawde jestesmy prosci i nieskomplikowanie. Prosci, prosci, prosci... zeby nie powiedziec prostaccy! Hehehe - w modelu rzecz jasna... (I do tego potrafimy sie z siebie smiac. To wazna cecha, bo nie kazdemu wychodzi!)
----------------
Ekhtelionie... hmmm, echmm, ghhhm... no nie wiem co powiedziec... Dzieki, bracie!
I Wam tez chlopaki - nareszcie nie czuje sie of outer space...
Ale panowie - nie chodzi o to bysmy ten dol poglebiali, prawda? Ja jestem za wzajemnym zrozumieniem obu plci. Choc, ech... nie jest to latwe do osiagniecia...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz
Nie każdemu ankai, nie każdemu. Zwłaszcza tej piękniejszej części świata przychodzi to z ogromnym trudem. A "Manifest" wcale nie jest śmieszny, żałosny czy głupi. My naprawdę jesteśmy prości a kobiece interpretacje tego co robimy, naprawde bardzo często są nad wyraz wybujałe.
Odpowiedz
Dokładnie, niestety wspomniany manifest w niektórych wypadkach jest aż nazbyt rzeczywisty. A co do bycia żałosnym to jak widzisz siebie wedle własnej miarki?
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
I to ja rozumiem! Porządna krasnoludzka wypowiedź 3 krasnoludów! Zwłaszcza twoja Ankai. Zgadzam sie z tobą całkowicie, lepiej tego ując nie mogłeś...
Odpowiedz
"Manifest" nie wydaje mi się szczególnie żałosny, jest tu trochę wisielczego humoru, spora doza nabijania się z samych siebie... W sumie przecież to żart. I w żadnym razie nie widzę w nim ani śladu krytyki płci pięknej, tudzież ataków na lepszą część populacji :wink: .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Choć jednak muszę przyznać, że ten "manifest" obejmuje wszystkich męszczyzn świata. Łącznie ze zwierzętami. Ale jednak zdarzają się wyjątki......
Odpowiedz
Nie jestem stary bo mam tylko 16 lat, ale co Ty Atis o tym wiesz?
Odpowiedz
← Karczma

Kobiety.... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...