[GW2] Screeny z gry

Macie jakieś ciekawe screeny z gry?

Mi dzisiaj udało się zrobić, jak z Hassanem czekaliśmy na dungeon screen niczym do albumu rodzinnego:



Esme Vert i Zodyn Hassan zwiedzają Ascalońskie ruiny.
Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A to moja wojowniczka w upragnionym hełmie i skrzydłach. Lans w pełni, wiem.
  • gw097.jpg
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Moja Asura wygląda z nim jak piniata.
Odpowiedz
To ja też, to ja też.

Bo siedem golemów oblężniczych to takie nic:




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ty Cruelsufferer dnia poniedziałek, 22 lipca 2013, 16:22 napisał

Nie no. Wyraźnie tu brakuje jakiegoś screena z moim Clintem. Dlatego czem prędzej to naprawiam:



Nie wczytuje obrazka - no jak to tak?!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Dla odświeżenia tematu - urodziny gildii Jade Reapers.
  • gw232.jpg
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A coś dobrego Ati?? I oczywiście wciąż przyjmujemy chętnych, gdyby ktoś był zainteresowany.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Albo dobrego, albo neutralnego, bo nie pamiętam dokładnie. Możliwe, że po prostu gdzieś mi tam mignęła na czacie mapy, bo właśnie kojarzę nazwę i tag, a nie kojarzę kontekstu. A z jakiego serwera jesteście?
Odpowiedz
Że tak powiem.. czym?!

Nie chcę tutaj robić za jakąś reklamę, ale gildia jest naprawdę spoko. Nie ma jakiś wymagań z księżyca, co jest dla mnie tym bardziej ważne, że w GW gram dość sporadycznie (zaś kiedyś zdecydowanie za DUŻO). Wystarczy tylko przedstawić się na forum i zawsze reprezentować Jade Reapers. Raz w tygodniu jest jakiś większy wypad gildyjny tj. bounty, misje, jumping puzzle, ubijanie Teqli itp. Głównie biegam tam tylko zbierać dropa i nagrody, i nikt z tego powodu nie ma pretensji. Nikt mi nie każe też siedzieć notorycznie na ts czy innych komunikatorach głosowych, ale jak chcesz się zagłębić bardziej w działalność gildii, to szukają jakiś bardziej ogarniętych ludzi do ważniejszych zadań. Dla mnie to układ idealny! Sporo korzyści jak np. bonusy przy zbieraniu surowców itp., a i przy okazji wszyscy są zadowoleni.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
← Guild Wars

Screeny z gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...