Screeny z gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krew_na_scianie,
Że tak powiem.. czym?!

Nie chcę tutaj robić za jakąś reklamę, ale gildia jest naprawdę spoko. Nie ma jakiś wymagań z księżyca, co jest dla mnie tym bardziej ważne, że w GW gram dość sporadycznie (zaś kiedyś zdecydowanie za DUŻO). Wystarczy tylko przedstawić się na forum i zawsze reprezentować Jade Reapers. Raz w tygodniu jest jakiś większy wypad gildyjny tj. bounty, misje, jumping puzzle, ubijanie Teqli itp. Głównie biegam tam tylko zbierać dropa i nagrody, i nikt z tego powodu nie ma pretensji. Nikt mi nie każe też siedzieć notorycznie na ts czy innych komunikatorach głosowych, ale jak chcesz się zagłębić bardziej w działalność gildii, to szukają jakiś bardziej ogarniętych ludzi do ważniejszych zadań. Dla mnie to układ idealny! Sporo korzyści jak np. bonusy przy zbieraniu surowców itp., a i przy okazji wszyscy są zadowoleni.
Ty Cruelsufferer,
W sumie ja jestem teraz taki bezgildyjny... ale ta Twoja coś pachnie mi luxonami
krew_na_scianie,
Z Aurory Glade, i jakby co zapraszam na stronę gildii.
Ati,
Albo dobrego, albo neutralnego, bo nie pamiętam dokładnie. Możliwe, że po prostu gdzieś mi tam mignęła na czacie mapy, bo właśnie kojarzę nazwę i tag, a nie kojarzę kontekstu. A z jakiego serwera jesteście?
krew_na_scianie,
A coś dobrego Ati?? I oczywiście wciąż przyjmujemy chętnych, gdyby ktoś był zainteresowany.
Ati,
Wow. Chyba słyszałam o Was.
krew_na_scianie,
Dla odświeżenia tematu - urodziny gildii Jade Reapers.
  • gw232.jpg
Crushnik,












krew_na_scianie,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ty Cruelsufferer dnia poniedziałek, 22 lipca 2013, 16:22 napisał

Nie no. Wyraźnie tu brakuje jakiegoś screena z moim Clintem. Dlatego czem prędzej to naprawiam:



Nie wczytuje obrazka - no jak to tak?!
Hassan',
To ja też, to ja też.

Bo siedem golemów oblężniczych to takie nic:

Ty Cruelsufferer,
Nie no. Wyraźnie tu brakuje jakiegoś screena z moim Clintem. Dlatego czem prędzej to naprawiam:

Ati,
Moja Asura wygląda z nim jak piniata.
krew_na_scianie,
A to moja wojowniczka w upragnionym hełmie i skrzydłach. Lans w pełni, wiem.
  • gw097.jpg
Hassan',
Ati,
Macie jakieś ciekawe screeny z gry?

Mi dzisiaj udało się zrobić, jak z Hassanem czekaliśmy na dungeon screen niczym do albumu rodzinnego:



Esme Vert i Zodyn Hassan zwiedzają Ascalońskie ruiny.
Wczytywanie...