[TESIII] Jedzonko

Siemka. Mam krótkie pytanie: Czego nie działa na mnie chcleb, ani żadne mięsko, ani w ogóle jedzonko ? W opisie każdego mam na końcu znaki zapytania i podejrzewam że poprostu nie wiem ile HP odnawia dane jedzenie, ale w miksturkach tez mam jeden zapytajnik na końcu a na mnie działają. Więc prosze o pomoc i z góry dzięki

PS. Nie zbluzgajcie mnie zbytnio, boto moje pierwsze podejście do Morrowinda ;]
Odpowiedz
Nie każde jedzenie odnawia HP. Wiele ma rożne inne efekty (często też negatywne).
Odpowiedz
Postać znająca się na alchemii i dość inteligentna rozpozna wszystkie właściwości danego jedzenia/mikstury. Przynajmniej gdy grałem cesarskim magiem bitewnym, widziałem wszystkie właściwości, więc to mój taki domysł
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia Sep 30 2006, 06:48 PM napisał

Postać znająca się na alchemii i dość inteligentna rozpozna wszystkie właściwości danego jedzenia/mikstury. Przynajmniej gdy grałem cesarskim magiem bitewnym, widziałem wszystkie właściwości, więc to mój taki domysł

[post="48754"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


O ile się nie mylę, nie musi być wcale intaligentna. Właściwości po prostu zawsze są pokazane, ale chyba taką malutką czcionką, jak ukryte indeksy przy reklamach i tylko ludzie z super wzrokiem mogą je zobaczyć... .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A ja zauważyłem że kiedy zjadłem mięso do odnowienia kondycji zadziałało ale kiedy zjadłem to przy pełnej kondycji nie działało na mnie.
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
Dziwisz się? Jak masz pustą szklankę to wlewasz wody do pełna i jest git ale jak masz już pełną to możesz wlać, ale raczej nie przybędzie już... Jaśniej się nie da
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Jedzonko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...