Jedzonko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Shadowdale,
Dziwisz się? Jak masz pustą szklankę to wlewasz wody do pełna i jest git ale jak masz już pełną to możesz wlać, ale raczej nie przybędzie już... Jaśniej się nie da
matill,
A ja zauważyłem że kiedy zjadłem mięso do odnowienia kondycji zadziałało ale kiedy zjadłem to przy pełnej kondycji nie działało na mnie.
Rincewind,

Użytkownik Strażnik dnia Sep 30 2006, 06:48 PM napisał

Postać znająca się na alchemii i dość inteligentna rozpozna wszystkie właściwości danego jedzenia/mikstury. Przynajmniej gdy grałem cesarskim magiem bitewnym, widziałem wszystkie właściwości, więc to mój taki domysł

[post="48754"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


O ile się nie mylę, nie musi być wcale intaligentna. Właściwości po prostu zawsze są pokazane, ale chyba taką malutką czcionką, jak ukryte indeksy przy reklamach i tylko ludzie z super wzrokiem mogą je zobaczyć... .
Strażnik,
Postać znająca się na alchemii i dość inteligentna rozpozna wszystkie właściwości danego jedzenia/mikstury. Przynajmniej gdy grałem cesarskim magiem bitewnym, widziałem wszystkie właściwości, więc to mój taki domysł
Ekhtelion,
Nie każde jedzenie odnawia HP. Wiele ma rożne inne efekty (często też negatywne).
Gość_Melon*,
Siemka. Mam krótkie pytanie: Czego nie działa na mnie chcleb, ani żadne mięsko, ani w ogóle jedzonko ? W opisie każdego mam na końcu znaki zapytania i podejrzewam że poprostu nie wiem ile HP odnawia dane jedzenie, ale w miksturkach tez mam jeden zapytajnik na końcu a na mnie działają. Więc prosze o pomoc i z góry dzięki

PS. Nie zbluzgajcie mnie zbytnio, boto moje pierwsze podejście do Morrowinda ;]
Wczytywanie...