O mnie

Nazywam się Wojtuś, Wilku (podpisuję się tak na murach ale ciiii) lub Witi też mnie zwą.
Jestem szalony i powinno się mnie spalić na stosie, a jak bede durżowy to zjem cukierka.
Pytajcie sie mnie cos bo mi sie pisac nie chce.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Co?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
1. Dlaczego masz taki debilny nick?
2. Twój ulubiony system RPGie?
3. Jakie jest twoje podeście do stosowania mechaniki w RPGie?
4. Dlaczego WoDzairze są tacy nadęci? Podaj choć dwa powody.
Odpowiedz
Co to znaczy "durżowy"? (Google nie wie)
Odpowiedz
,,Durżowy" to duży.

1. Od tekstu postaci w NWN ,,Dalej do ich gardeł wyrżnąć ich".
2. System warhammera.
3. Nie rozumiem, jakie ma niby być?
4. Co to są ,,WoDziarze"?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ej, to nie Ty tu zadajesz pytania!
Odpowiedz
Czy przypadkiem ten 1 mój i ten jeden Twój post nie służyły do tego żeby je nabić?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zacytuję klasyka - " Ej, to nie Ty tu zadajesz pytania!"

Powiedz mi, dlaczego wybrałeś jako ulubiony system RPG "ponury świat niebezpiecznych przygód", hę?
Odpowiedz
Bo ponieważ dlatego iż że:
1. Był to pierwszy kartkowy RPG, z którym się zetknąłem.
2. Zajomi w to grali.
3. Jest dość rozsądny w porównaiu z innymi.
4. Jest wygodny szybki i sprawiedliwy, gdy się go rozkmini.
5. Mam do Młotka poradnik, który jest pięknie ilustrowany i na prawie każdej stronie jest czacha. (tak, tak wiem, że to śfjetny argument)
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Oj, Taramelion, chyba się czepiasz kolegi...

Cytat

a) nick nie może wprowadzać innych użytkowników w błąd (nie może być podobny do już istniejących)
b) nick musi posiadać formę możliwą do wymówienia i być łatwym do podania podczas cytowania (zabronione są zatem nicki składające się losowych ciągów znaków.)


Twierdzisz, że jest trudny do wymówienia, czy jak?

Choć inna sprawa, że jeśli ma on być wiernym tekstem z NwN, to (nie licząc braku polskich liter, ale to chyba nie jest możliwe) jest w nim błąd - "Dalejdoichgardelwyrzanacic" - wyboldowana literka jest niepotrzebna, a na samym końcu nicku brak "h"...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Dooobra, to się robi coraz mniej zrozumiałe, chociaż naćpany nie jestem...
Pijany też nie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Masz dziwnego nicka, dlatego ludzi się czepiają. Zmień albo nabierz dystansu. W końcu im się znudzi i zejdą z Ciebie
Odpowiedz
Ja dalej jestem ciekaw Twojego podejścia do mechaniki w eRPeGach. Czyli: czy jest potrzebna, co ułatwia a co utrudnia, czy da się bez niej sensownie rozstrzygać niejasności, etc.
Odpowiedz
Popieram Salema.


Salemie, zostałeś poparty - jak się z tym czujesz?


Co sądzisz o moim poparciu dla Salema, panie Dobieramsięwamdomajtek?
Odpowiedz
To chyba nie do mnie...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Krzysiu, to nie Ty tu zadajesz py... moment, moment...

Chciałem powiedzieć, że czuję się z tym wyjątkowo. I też się popieram.

O, przypomniało mi się pytanie. Wojtusiu, dlaczego piszesz po murach?
Odpowiedz
Ażeby zostawić ślad swej bytności dla potomych!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

O mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...