O mnie

Rozumiem. To co z tą mechaniką?
Odpowiedz
Zależy od MG...
Potrzebna to jest bo nie gramy w ,,Wymyśl se co chcesz".
Ułatwia to, żeby gra miała sens i potyczkę z bandą zwierzoludzi dało się i wygrać i przegrać.
Utrudnia... wiele rzeczy, czasem przedłuża grę, czasem sprawia, że się jest w martwym punkcie. Ale tu działać za zadanie ma MG.
Da się, tylko jak prawie zawsze ,,wszystko zależy od MG".
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja tam uważam, że mechanika chroni nas od "wszytko zależy od MG". A poza tym, bardzo trzeźwe podejście do stosowania mechaniki, Dalejnatekrzaczki.
Odpowiedz
Zależy z kim na te krzaczki...
Ale za pomysł.


[Dodano po 2 dniach]

Ma ktoś jeszcze jakieś pytania?
Jak tak to zadawać raz dwa !

[Dodano po miesiącu]

Nawet głupie...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ranger Krzyś dnia wtorek, 28 maja 2013, 17:32 napisał

Ja tam uważam, że mechanika chroni nas od "wszytko zależy od MG". A poza tym, bardzo trzeźwe podejście do stosowania mechaniki, Dalejnatekrzaczki.


Musiałem być chyba pijany, że to napisałem. Ewentualnie znów Bizzaro Krzyś dobrał się do mojego kompa.


Mechanika określa rezultat aktywności bohatera, mistrz gry ubiera to w słowa, Cała tajemnica, Jak ktoś sobie nie potrafi poradzić z wynikiem, to jest kiepskim MG.
Odpowiedz
Jak zaopatrujesz się na wizję świata, w którym rasy niższe, a więc i ludzie, wiodą marny i w pełni zasłużony żywot niewolników pod obcasem kapłanek Lolth - jedynego i prawdziwego bóstwa, nagradzającego siłę i przebiegłość?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Biorę plastelię i farby, z plasteliny robię sobie elfie uszy i maluję się farbą a Drowa, nikt nie zauważy, z resztą, kto by patrzył na samca?
I biorę się za czczenie Loth, a nie Slaanesha i Ao.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czy swojego avatara ustawiłeś akurat takim z jakiegoś konkretnego powodu?
Odpowiedz
Grupa Użytkownicy
Postów 100
Skąd yyy z Kultu Slanesha?
Klasa Kultysta Przedwiecznych
Staram wcielać się w różne stworki, np. wcześniej byłem kapłanem cienia i na avku miałem kapłana cienia byłem Nekromantą i z Okolic fortu Locke . (za dużo NWN2 )
Teraz wcielam się w Kultystę jednego z Bogów Chaosu-Slaanesha . (Za dużo młotka)
Jak mi się znudzi to w kogoś innego.
Już rozumią ludziowie?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Marny głupcze, nie reprezentujesz Slaanesha, mówiąc że go reprezentujesz, a pieczętując się symbolem niepodzielnego chaosu. Skoro już chcesz reprezentować ją/jego/to używaj jego symbolu!



Tylko wtedy on/ona/to będzie zadowolona z Twojej służby.

A teraz, dubstep:



Pław się w hałasie!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wiem.
Tylko w necie były za duże i nie nadawały się do avka.

[Dodano po 2 dniach]

Pytania, pytania...
...zapodawać wszystkie jakie wymyślicie **rw*!
To nie ja to argayeg pisał...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Poza tym, że niebardzo rozumiem to to jest...
...dziwne.
Fajnie się podszywam pod Deekina?

[Dodano po dobie]

Ejjjjjj...
Pytania do zadania (i posty do nabicia )!

[Dodano po 3 dniach]

Nawet głupie...

Jak będziesz prowadził dialogi sam ze sobą, to Cię ukrócę.

Jest sens napisać post, w którym będzie kilka informacji uzupełniających pierwszy post w tym temacie?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
*Puk, puk.*
Dzień Dobry...

1 Czy naprawde niedostrzegasz fałszywości i kłamliwości filozofi Sith, i tego że jest ona autodestrukcyjna, i prowadzi tylko do zguby?
2 Czy wiesz ze zasługujesz na podziw i szacunek za odstawiany tu legalny spam?
3 Czy zastanawiałeś się nad dołączeniem do dworzan?
4 Co byś zrobił gdybyś wygrał 100000000 złotych?

...czy ma Pan czas żeby Porozmawiać O Bogu?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Otwiera i mówi:
-Nawzajem.
1. Nieeeee .
2. Utwórzcie moje ołtarze, będę wiedział w 100% (na razie wiem tylko w 10% i to jeszcze nie za sam spam) .
3. Jak coś to jako keks koleś, co pisze recencje, opowiadania itp.
4. Nie wiem, mam nadzieje, że nie wygram. Pieniądze zmieniają ludzi, niestety.
Sądzę, że tak.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czy miałbyś coś przeciwko żeby pytania były teraz pisane po jednym na posta? (Wiesz licznik sama się nie wibje. )
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Zależy jakie pytania, potrzebujące głebszej odpowiedzi tak, inne raczej po kilka (ale nie za dużo) na raz.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zmęczony podróżnik, łucznik Bard po zabiciu Smauga wraca z wyprawy do nieznanej mu wioski, by móc tam odpocząć i poopowiadać o jego zacnej przygodzie.
Zastanawia się, czy mieszkańcy tego nie poznanego przez niego miasta są gościnni i zgodnie z zasadami chrześcijaństwa "Podróżnego w dom przyjmą":unsure:postanawia, że zapuka do chatki z której unosi się przyjemny zapach jakby ziemniaczanych placków. Poczuł, że z tego wszystkiego bardzo dokucza mu głód. Może mieszkaniec tej jakże pięknej, bogato zdobionej chatki przyjmie go do siebie i odpowiednio ugości, w końcu Bard po zabiciu smoka ma trochę kosztowności o których na razie nie chce wspominać, może mieszkaniec odpowie mu również na kilka pytań...

Jaki RPG lubisz najbardziej i za co?
Ulubiony system walki w grach?
Ulubiony kolor smoków?
Gdybyś mógł zwiedzić jakiś świat( Faerun, Śródziemie, Dolina Pontaru itp. ) to co byś wybrał i dlaczego?
Interesujesz się mieczami? Jeśli tak, który rodzaj najbardziej Ci odpowiada?
Moja ulubiona "podrasa" krasnoluda to...(chodzi tu o coś takiego jak w NWN 2 gdzie oprócz rasy np. krasnoluda można, a nawet trzeba było wybrać jego typ)
Lubisz metal?
Śmieszne zdarzenie w jakiejś grze? (Np. wywołane przez jakiś bug, czy nieodpowiednie przejście skryptu, czy może po prostu zacięcie się gry w najbardziej odpowiednim momencie)
Miałeś okazje używać kiedyś jakiejkolwiek rodzaju broni (nóż kuchenny na siostrę się nie liczy )
Do ilu postów na forum chciałbyś dobić?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to ten ziomek za daleko nie musiał wyruszać na Smauga, bo smok przyleciał do niego.
Jaki RPG lubisz najbardziej i za co?
RPG(tzw. papierowe), czy cRPG(komputerkowe)? Ulubionym systemem RPG w ciekawych realiach jest Warhammer Fantasy Roleplay (WRFP). Jeśli o cRPG chodzi to dzielić je się powinno na SCFi oraz Fantazy.
Z kosmicznych są 2, seria Mass Efect (przede wszystkim 2), posiadająca cacy-cacy towarzyszy, wrogów oraz fabułę i Borderlands 2 (shoot&loot, czyli szczelany hack&slash), psychiczne klimaty świata, w którym koleś z toporkiem, który chce nas zasiekać nie jest powodem do zdziwienia, tylko zdobycia expa i itemków .
Z tych drugich ewidentnie NWN1 z dodatkami, NWN2 (i super zajebiście genialny dodatek zagłady, którego za mało osób docenia-Maska Zdrajcy)na drugim miejscu. Obydwa posiadają fabułę, w przeciwieństwie do niektórych cRPGów, które cechują się pseudo-fabułą. Przemawia do mnie też odpowiednio zastosowany D&D i Deekin (nie tylko on, ale koboldzik mnie szczególnie urzekł). No i jeszcze nieliniowość.
Poza tymi tytułami lubię wiele innych.
Ulubiony system walki w grach?
Warhammer, jest o tym coś w poprzednich postach. Ciekawe są też ,,spontany" jak w Wiedźminie, lub Borderlands 2.
Ulubiony kolor smoków?
Kolor nie jest tyle ważny, co kształt.
SPOILER
, to żart oczywiście.

Gdybyś mógł zwiedzić jakiś świat( Faerun, Śródziemie, Dolina Pontaru itp. ) to co byś wybrał i dlaczego?
Sródziemie, za czasów Turina. Bardzo ciekawie by niektóre obiekty mogły wyglądać, chętnie bym obejrzał np. Srimarile, no i oczywiście Glamrunga i Morgotha.
Interesujesz się mieczami? Jeśli tak, który rodzaj najbardziej Ci odpowiada?
Wolę topory i halabardy, im większa przewaga odległości, tym lepiej.
Moja ulubiona "podrasa" krasnoluda to...(chodzi tu o coś takiego jak w NWN 2 gdzie oprócz rasy np. krasnoluda można, a nawet trzeba było wybrać jego typ)
Tarczowy, Duegary są łyse (nie licząc brody), złote to kupce jakieś, nie nadają się, a tarczowe są w sam raz.
Lubisz metal?
Tak, w szczególności Chrom . Słucham tylko jednego metalowego zespołu.
Śmieszne zdarzenie w jakiejś grze? (Np. wywołane przez jakiś bug, czy nieodpowiednie przejście skryptu, czy może po prostu zacięcie się gry w najbardziej odpowiednim momencie)
Cóż... Wiedżmin mi się kiedyś zaciął...
Miałeś okazje używać kiedyś jakiejkolwiek rodzaju broni (nóż kuchenny na siostrę się nie liczy )
Zabijam pająki (tępym) toporkiem w niedostępnych miejscach. Poza tym ścinałem drzewa (konkretniej: korzenie) takim jednym toporkiem, kiedyś zrobiłem (malutką) dziurę w ściane plastikowym mieczykiem, strzelałem z łuku (prawdziwego, prawdziwymi strzałami), wiatrówki, i poduszek, jako broni szermierczej.
[iDo ilu postów na forum chciałbyś dobić?][/i]
Nie liczą się same posty, liczy się satysfakcja, z każdej większej ilości !

PS: Co do metalu, jest jeszcze kilka piosenek innych zespołów, ale to pojedyńcze.



Przepraszam za małą przejrzystość, ale bardziej już nie będę se tekstu rozwalał .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

O mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...