Najmłodszy (...)

Nic mnie nie zdziwi po tym jak przeczytałem, że w Stanach Zjednoczonych pies potrącił kobietę samochodem. No cóż zwierzęta i dzieci wyraźnie robią się coraz mądrzejsze skoro gaz i sprzęgło to dla nich bułka z masłem. Ewolucja robi swoje
Odpowiedz
Zdjęcie z Omena mnie dobiło Doskonale podumowuje cały artykuł Warto poczytać też komentarze. Niektóre po prostu mnie rozwaliły.

Co do artykułu - coś tu nie gra


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zostawili wóz na biegu i tyle... Swoją drogą to taki typowy news onetowy. Pewnie zmyślony.
Odpowiedz
Raczej nie, dziś w radiu (RMF) mówili o tym. Żal, że byłam półprzytomna, tobym napisała o czym dokładnie mówili.
Odpowiedz
To chyba nie świadczy najlepiej o tobie Atis Swoją drogą fajny post, prawie w style 'powiem, że nie powiem', albo 'pamiętam, że nei pamiętam'...
Odpowiedz
Ja sam z doświadczenia wiem że jeżeli samochód został na biegu to ruszy... Ehh kolegi rodziców kosztowało to dwa tysiące bo kolega będąc w stanie trzepnął w jakiegoś grata i właścicielka zaczęła policją straszyć o małe odrapanie... więc było trzeba zapłacić... A on chciał tylko szybę otworzyć a to wymagało lekkiego przekręcenia żeby automat włączyć...a nie do oporu... samochód zareagował jak musiał i kolizja gotowa
Odpowiedz
← Karczma

Najmłodszy (...) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...