Wszystkiego najlepszego...

Happy B-Day Dany

Odpowiedz
Wszystkiego naj chłopie, coby Ci się wiodło .


Odpowiedz
Wshystkiego najlepshego... hic! Danny!
Prezencik dostaniesz od Faerunu, lochy tfu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Tak wyszło z tymi lochami... Zawsze możesz go wykupić Ven

Wszystkiego najlepszego Dany, miłych szczurów w lochach
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz

Cytat

Wszystkiego najlepszego Dany, miłych szczurów w lochach


Jak dajecie ketchup to Frar płaci kaucje i daje się zamknąc zamiast niego .
Odpowiedz
Milo mi, ze ludzie pamietaja (lub potrafią patrzeć ).
A na lochy gwizdze, ta gra nie jest dla mnie mania, ze 3 dni bez gry to tragedia. Zresztą nie mam pojęcia skąd to imię, bo dawno temu je wymyśliłem
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A ja życzę Danemu tego co najważniejsze:
Kaski i dziewczynek
Odpowiedz

Cytat

Kaski i dziewczynek


I czasem jakiejś wioski do spalenia. I niekoniecznie w takiej kolejności
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Dany, oby sukces był Ci dany, zamiast lipy to banany, żeby łokieć nie był sprany
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Jak milo Cielson zawsze dobry wierszyk wymysli
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Spóźnione, ale mnie, cholera, nie było!

Wszystkiego najlepszego Dany!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin Banza ;-)
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz
Osz cholera... Tyle życzeń... A ja zazwyczaj 'zapominałem' wpisywać się w tym... pamiętniku . Heh... dzięki... wszystkim. Heh, wzruszyłem się .

I od razu życzonka w drugą stronę. Wszyskim, którym nie zdążyłem złożyć: spełnienia marzeń, i zdrowia... i... i... i jeszcze... no nie wiem... rymowanych życzeń od Cielsona na każde urodziny .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Obydwu jubilatom składam jak najlepsze życzenia urodzinowe. I życzę przejścia wszystkich trudnych gierek!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Życzenia wszystkim jubilatom! (Al-Mahdi już 18 ). Powodzenia w życiu, w szkole/uczelni, kasy, przygód i dużo dziewczyn (a może jednej na stałe?)
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O widzisz Hasso. Mało, że skończyłeś 18tke to już Dany chce cię ożenić i to jeszcze w jakiejś Arabii .
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla DeBe i Hasso Pohassajcie sobie trochę w urodzinki


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego panowie !
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...