[TESIV] Quest

mam problem co do questu. Jest taka jakas dziwna mała kapliczka, grobowiec jakiegos ziomka i nie wiem jak tam wejsc. Naciskam wszystko z kazdej strony ale nic nie moge zrobic. Moze jakas wskazowka?
To jest zadanie zwiazane z 4 tomami of mythic dawn.
Odpowiedz
jak tak piszesz o "grobowcach ziomka" to za bardzo nie licz na pomoc, z tego prostego powodu, że nikt nie wie o co ci biega ziomuś ... podaj przynajmniej oryginalną nazwę questa....

(musisz przycisk ziomisława nacisnąć - gdy pora zioma nadejdzie, wtedy w grobowcu ziomka wyrośnie poziomka i musisz ją zerwać i już masz klucz do grobowca ziomka)

Cielson...czasem mnie rozwalasz Ty się czymś raczysz przed wejsciem na forum czy to może taki spontan?
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
chyba napisalem Ci ze chodzi o quest jeden z glownych i chodzi o 4 ksiegi Mythic Dawn czy cos w tym stylu, bylem u kolesiowy tam w tym miescie dla magow w imperial city, i ona kazala mi isc do pewnej kapliczki w gardens czy jakos tak, w imperial city, no i podchodze do tej kapliczki a tam z zadnej strony nie mozna wejsc, jest raczka ze moge nacisnac, ale nic to nie daje i nawet nie pisze ze potrzebuje klucza tylko po_prostu nic sie nie dzieje. Mysle ze dosc jasno sie wyrazilem :] (sorry ze nie pamietam dokladnie nazw miejsc ale jak biore gre do paska do mi sie zwiesza i koniec :])
Odpowiedz
dobija mnie to forum nikt nie moze nigdy dobrej odpowiedzi udzielic
Odpowiedz
Do różowych literek: raczę się nastrojową muzyką po prostu podczas pisania...ważne jest też wbijanie tu w co najmniej dobrym humorze... ale czasem...

aaaaaaaaaa to już Ci tłumacze: dokładnie w samo południe niczym kowboj na westernie musisz
stanąć przy tej kapliczce, wtenczas twoim oczom ukarze sie mistyczny i prowokujący napis ....
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
thX cielson i szacunek dla ciebie bo wiem juz o co biega :]
Odpowiedz
no nie ma problema senior ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Quest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...