Quest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cielson,
no nie ma problema senior ;]
Gość_Guest*,
thX cielson i szacunek dla ciebie bo wiem juz o co biega :]
Cielson,
Do różowych literek: raczę się nastrojową muzyką po prostu podczas pisania...ważne jest też wbijanie tu w co najmniej dobrym humorze... ale czasem...

aaaaaaaaaa to już Ci tłumacze: dokładnie w samo południe niczym kowboj na westernie musisz
stanąć przy tej kapliczce, wtenczas twoim oczom ukarze sie mistyczny i prowokujący napis ....
Gość_Guest*,
dobija mnie to forum nikt nie moze nigdy dobrej odpowiedzi udzielic
DooM,
chyba napisalem Ci ze chodzi o quest jeden z glownych i chodzi o 4 ksiegi Mythic Dawn czy cos w tym stylu, bylem u kolesiowy tam w tym miescie dla magow w imperial city, i ona kazala mi isc do pewnej kapliczki w gardens czy jakos tak, w imperial city, no i podchodze do tej kapliczki a tam z zadnej strony nie mozna wejsc, jest raczka ze moge nacisnac, ale nic to nie daje i nawet nie pisze ze potrzebuje klucza tylko po_prostu nic sie nie dzieje. Mysle ze dosc jasno sie wyrazilem :] (sorry ze nie pamietam dokladnie nazw miejsc ale jak biore gre do paska do mi sie zwiesza i koniec :])
Cielson,
jak tak piszesz o "grobowcach ziomka" to za bardzo nie licz na pomoc, z tego prostego powodu, że nikt nie wie o co ci biega ziomuś ... podaj przynajmniej oryginalną nazwę questa....

(musisz przycisk ziomisława nacisnąć - gdy pora zioma nadejdzie, wtedy w grobowcu ziomka wyrośnie poziomka i musisz ją zerwać i już masz klucz do grobowca ziomka)

Cielson...czasem mnie rozwalasz Ty się czymś raczysz przed wejsciem na forum czy to może taki spontan?
Gość_DooM*,
mam problem co do questu. Jest taka jakas dziwna mała kapliczka, grobowiec jakiegos ziomka i nie wiem jak tam wejsc. Naciskam wszystko z kazdej strony ale nic nie moge zrobic. Moze jakas wskazowka?
To jest zadanie zwiazane z 4 tomami of mythic dawn.
Wczytywanie...