[GI] Obozy.

Uwielbiałem stary obóz, gdy grałem pierwszy raz zabolało mnie gdy odtrącili mnie i musiałem przyłączyć się do nowego obozu. SO miał swój swoisty klimat (zamek, osiedla wokół zamku) do tego awanturnicy zaczepiający cie od czasu do czasu oraz bodyguard-zi ciągnący haracz od Beza ... to wszystko razem aż przyciągało (przynajmniej mnie:P)

Nowy obóz był reklamowany jako miejsce rozpusty i ZZZUUUUAAAA a tak na prawdę to mieścina pełna przyjaźnie nastawionych potulnych baranków, to nie dla mnie.

Ostatecznie obóz bractwa. Banda fanatyków jarająca całymi dniami ziele i modląca się nieświadomie do zabójczego demona z piekła rodem, jak tu ich nie kochać XD Ale niestety wspaniały klimat bagna mi nie odpowiada więc ostatecznie zajmują na mojej liście ostatnie miejsce.
Odpowiedz
to moja lista
-stary obóz
-nowy obóz
-bractwo

stary obóz-na początku najbardziej się przywiązałem a gdy mnie wyrzucali słabiej mi się grało i moja ulubiona postać Diego
-nowy obóz-mają fajnych najemników i potężnych magów wody i bardzo łatwo się do nich przyłączyć
bractwo-banda fanatyków którzy wzywają wielką siłę zła ciągle palących zioło
Odpowiedz
Też należałem do obozu Sekty i było trochę pokręcono, ale zbroja do tego z jakimi mocnymi statystykami!
Odpowiedz
Ja stawiam na Stary Obóz, a potem jak Cię wyrzucają to na Nowy Obóz!


Odpowiedz
Najfajniejszy jest NO bo nie trzeba wchodzić gomezowi w d.... dłoń a w sekcie na początku można się bardzo łatwo zgubić
Odpowiedz
Według mnie Nowy Obóz wymiata. Ale najlepiej jak najpierw zostaniesz magiem ognia to potem zostań magiem wody (da się)
...a człowiek pokonał bestię która się obraziła i wróciła do królestwa Beliara...




Odpowiedz
Najlepiej gra mi się w Nowym Obozie, szczególnie jak jest się magiem wody... Wszystkie inne frakcje wymiękają!


Odpowiedz
Ja twierdzę, że każdy obóz na swoje wady i zalety i trudno wybrać który jest najlepszy.
Stary Obóz: był pierwszym obozem w kolonii, prowadzi handel ruda z Królem, jest największy, ma dużo atrakcji. Ale: trzeba płacić za ochronę, ma zarozumiałych pyszałków i wywyższających się nad wszystkich pyszałków.
Nowy Obóz: Obóz uciekinierów chcących za wszelką cenę wydostać się kolonii, mądry i ndobry przywódca, którym jest Lee, można tam prać kogo się chce(za wyjątkiem najemników i magów). Ma fajny klimat i jaskinię mieszkalną. Można się tam nauczyć praktyczmnie wszystkiego. Niestety w Nowym Obozie nie znalazłem wad.
Obóz Bractwa: Bagienne ziele Fajni i potężni Guru, Strażnicy Świątynni, bagna. Ale: przesadność z wiernością Śniącemu. Również niektórzy Guru są zarozumiałymi pyszałkami.

Czyli jakby na to patrząc nie mam ulubionego obozu, ale jeśli kazano by mi wybierać postawiłbym zdecydowanie na Nowy Obóz.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
Ja jednokrotnie przeszedłem grę strażnikiem, a potem najemnikiem, oraz po dwakroć magiem obydwu żywiołów i nie żałuję jeśli zaś chodzi o porównanie, to chyba postawię jednak na Nowy Obóz, bardzo klimatyczny był, może tylko muzyczka w Starym była lepsza, chociaż mogła się dość szybko znudzić. Dlategowoż mimo, że bardziej podoba mi się obozik Lee, to na początku lepiej miejsce zagrzać sobie u Gomeza
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Ja najpierw przyłączyłem się do starego,bo muzyczka fajna,zbroje też niczego sobie i ogółem wolność i swoboda.Tyle że potem cię wywalają.wtedy do Nowego się przyłączyłem.Potem przeszedłem chyba każdą gildią,ale i tak Stary,a potem Nowy to dla mnie najfajniejsze rozwiązanie.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Nowy obóz, stary do kitu, wywalili mnie zanim zdobyłem ich najlepszą zbroje... a zresztą, obozy mi nie są potrzebne i tak wszystkie skończyły tak samo... Stary obóz: przeżyli Diego, Milten, Stone; Obóz na Bagnie Lester, Cor Angar czy jak mu tam, dwóch baali i tales, Nowy obóz hmm... Jeden strażnik Jarvis i Gorn, reszta na koniec nie miała nieśmiertelności... A exp potrzebny, każda broń chciałem mieć na mistrz
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Stary Obóz i Sekta to dobre miejsce tylko do expienia, chociaż sekta to nawet nie ma za wiele mocnych i mało tam expa, NO jest najlepszy ale i tak idzie mi na exp Swoją drogą ktoś miał lvl większy niż 35 nie wybijając obozów?
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Stary Obóz - Szczerze mówiąc, najmniej przypadł mi do gustu. Szakal i Bloodwin (tak?) co chwilę się przyczepiali, strasznie to denerwowało. Wchodzisz do Obozu na początku - nie można wejść, targuj się. Wchodzisz do zamku - nie można wejść, targuj się. Idziesz do Gomeza - nie można, targuj się. Idziesz dalej, do Magów - nie można, targuj się. Jedyną zaletą w sumie w tym obozie to są łatwe questy, można sobie na starcie podbić poziom, a później pójść do innego Obozu (lista Diego, do Laresa, do Diego). Po za tym w innych obozach również można zabić Bliznę czy Arto.

Nowy Obóz - Naprawdę lubię ten obóz, fajni ludzie, dobrze się gada. Przekupisz każdego ziołem xD. Na początku u nich jest bardzo fajnie, w kopalni można dostać (za darmo) Spodnie Kreta - 10 obrony przeciwko broni. Na dodatek bardzo łatwo bije się kupców, a nikt cię nie atakuje. Ocena pozytywna.

Świry z Sekty - Ten obóz najbardziej przypadł mi do gustu. Na początku strasznie trudno się gra, są trudne questy. Na Królową Pełzaczy idziemy tylko ze zbroją 30, choć runy bardzo pomagają. Bardzo lubię połączenie Wojownik-Mag. Po za tym, kocham zbroje Strażników Świątynnych - są po prostu super.
Odpowiedz

Użytkownik Asgeroth dnia sob, 11 lis 2006 - 19:56 napisał

Według mnie w kazdym obozie gra sie nieźle... Kazdy ma wady i zalety, ale  chyba najlepszym obozem jest SO... Dlaczego?? Bo oferuje najwiecej mozliwość nauki (broń 1- i 2- ręczna, łuki, kradzież, otwierania zamków, magia).

Zadnym innym obozie tyel sie nie nauczymy...

[post="50085"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




u kogo broń 2 ręczna? pisze na necie że u Thorusa, ale on mnie tylko zręczności i siły chciał uczyć, chodziłem z mieczem 2 ręcznym nie mając umiejętności w tym kierunku aż mnie wywalili z SO.
Czemu tyle ludzi lubi bagna? Bo zioło jarają? Żyją jak małpy, mają braki w ubraniach, łażą w spódniczkach, debilni baalowie z którymi nie można gadać, Poza Lesterem nie ma tam nikogo fajnego, NO to co innego, postacie z charakterem, jak to strażnicy Lee mówili, nie chowa się jak Gomez można do niego iść bez problemu, jedynie straż jest do Magów ale i tak nie potrzebnie, bo Saturas nie będzie chciał rozmawiać jak się pójdzie wcześniej. Poza tym tępią SO
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz

Użytkownik 'Vardmir' napisał

Czemu tyle ludzi lubi bagna?

Główny przykład: jako nowicjusz uczysz się do 4 Kręgu Magii.

Użytkownik 'Vardmir' napisał

Bo zioło jarają?

To akurat najmniej ważna sprawa.

Użytkownik 'Varmir' napisał

Żyją jak małpy

Nieprawda. Co jest złego w ekologicznym trybie życia?

Użytkownik 'Varmir' napisał

mają braki w ubraniach

Jest im po prostu gorąco

Użytkownik 'Varmir' napisał

łażą w spódniczkach

To nie spódnice ;p

Użytkownik 'Varmir' napisał

debilni baalowie z którymi nie można gadać

Owszem, można - dopiero po dołączeniu albo przejściu połowy gry.

Użytkownik 'Varmir' napisał

Poza Lesterem nie ma tam nikogo fajnego

Mylisz się. Fortuno daje zioło które można łatwo opylić w Nowym Obozie. Baal Cadar ma ciekawe zwoje i runy. Cor Angar jest ziomem w całej okazałości. I tam jeszcze parę ludzi.

Użytkownik 'Varmir' napisał

jedynie straż jest do Magów

Jeszcze do karczmy.

Podsumowanie: o gustach się nie dyskutuje
Odpowiedz
Ja przyłączyłem się do Starego Obozu, ponieważ w żadnym obozie nie idzie się tyle nauczyć. W SO ma się fajnych przyjaciół takich jak Diego, Milten czy Fisk. A poza tym mają jedynego w tym świecie kartografa. Nowy Obóz też jest fajny,( Lee i Wilk) bo mają genialnych łuczników i Magów Wody, ale zdecydowanie wolę SO, Ponieważ NO to bandyci. A bagniaki? Niema o czym mówić, nie lubię ich!

Podsumowując:

Stary Obóz-złodzieje
Nowy Obóz-bandziory
Obóz Bractwa-jaracze fajek


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Najbardziej lubię nowy obuz ale klimat to trzyma jednak stary obozik, muza którą słyszysz jako jedną z pierwszych. wymuszenia itp ahhhh stary obóz...
Najgozej jest u świrów, a to dla tego ze glupia muzyka a raczej jej brak, tylko jakies swierszcze slyszysz a pozatym to pierwszy raz jak tam dotarlem to jak wpadlem do zeki uciekajac przed cieniostworem i mnie znioslo XD
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
mi najbardziej do gustu przypadl nowy oboz... nie mam pojecia dlaczego ale mi sie tak spodobal ze normalnie malinka w mozgu urosala!
Odpowiedz
Hmm jak dla mnie chyba Stary Obóz jest najlepszy. Tam w sumie każdy z nas "nauczył" się grać w Gothic'a . Największe interesy chyba można było tu robić (sprzedawanie jedzenia od snafa, bądź też wykuwanie mieczy, i miarę szybko można było dojść do jakiejś konkretnej sumki ).
Odpowiedz
Najlepszy jest nowy obóz chociasz do starego obozu też nic nie mam bo jest tam Diego a to wporzo gostek a sekta to popaprańce. Magów wody ja bym nie wybrał bo wole walczyć mieczami lub strzelać z łuku magi nie lubie.
Odpowiedz
← Gothic

Obozy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...