Pokeball Wiktula

- Sprytny plan, który prowadzi do tego że wiesz jakie słabe i mocne strony ma lider. Zastanawiam się czy takie pojedynki nie są przypadkiem zamknięte - skomentowała dziewczyna po czym zamknęła oczy i przez dosłownie chwilę rozkoszowała się blaskiem popołudniowego słońca.
- Nie jestem jeszcze gotowa na walki z liderami. Uczniów mogę wyzwać ,ale pod warunkiem że nie mają w kieszeni Nidokinga czy inne większe monstrum. Poza tym nie sądzę aby te dwa bliźniaki były gotowe na walkę ,ale w końcu muszę znaleźć przyzwoitego trenera. To co posiedzimy tutaj czy idziemy zjeść jakąś kolację ? Nie wiem jak ty ,ale zrobiłam się głodna.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
- Z chęcią. - W sumie czemu nie? Nie widział przeciwwskazań, a i jego nowi towarzysze muszą oswoić się ze zgiełkiem, miastem i hałasem. Może się to przydać nie tylko w podróży, ale także w trakcie walki.
- Wybieraj zatem na co masz ochotę. Byle nie suszi. I nic z hamburgerami. Ilekroć widzę to pseudożarcie, czuję silną potrzebę złapania go w pokeball... Przy okazji możemy natknąć się na jakichś sensownych sparring partnerów lub na informacje o takowych.
← Pokemon - Nowy Początek
Wczytywanie...