[Dni Ognia] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Dni Ognia"!

Pierwsza część "Sagi o Rubieżach", a w szczególności tom "Dni Pomroki", jako przedstawicielka hiszpańskojęzycznej literatury fantastycznej, roznieciła moje nadzieje na coś nowego, świeżego i dotąd mi nieznanego. Z tego powodu z zapałem podszedłem do "Dni Ognia" zawartych w drugiej części sagi. Choć Liliana Bodoc uczyniła swój twór nieco filozoficznym, nadając mu szerszego wymiaru, to strasznie zaniedbała wątek fabularny i kreację postaci, co w efekcie dało słodko-kwaśne połączenie.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Jeszcze nie czytałem, ale pewnie się kiedyś skuszę. Książek fantastycznych jest nawet dosyć dużo, ale nie zawsze jest czas na ich czytanie, czasem prędzej obejrzy się film na ten temat. Choćby "Władca pierścieni", "Solaris", "Wiedźmin" czy"Harry Potter i kamień filozoficzny" albo "Hobbit" - ostatnio właśnie szły w telewizji,ewentualnie zawsze można sobie wykożyczyć wideo i obejrzeć jaki nam pasuje, a potem np porównać film z książką.
Odpowiedz
← Artykuły

[Dni Ognia] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...