[GW2] Kto gra w Guild Wars 2?

Witam.Chciałem zapytać czy próbowaliście już kiedyś grać w Guild Wars 2? Czy w związku z tym orientujecie się może czy ta gra jest darmowa czy trzeba kupić sobie jakiś abonament? Zanim w ogóle się za nią wezmę, chciałbym dostać kilka informacji od znawców gier, którymi wy oczywiście jesteście. Dzięki!i do usąyszenia. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Gra nie wymaga żadnego abonamentu, jedyne co musisz zapłacić, to za samą grę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cześć. Dzięki, ale mnie nie chodzi o CD tylko o sciągnięcie gry online.Chyba taka możliwość istnieje, prawda? I jeszcze jedno pytanie, czy można ją zapłacić też paysafecard ?, bo w sumie to jedyna możliwość dla mnie na obecną chwilę. Dzięki jeszcze raz i sorry, za tyle pytań.Ale podobno, kto pyta,nie błądzi? .Pozdrawiam.
Odpowiedz
Wciąż, musisz zapłacić za klucz.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Za klucz?Sory że sie podępne, myślałam że to dotyczy tylko gier pudelkowych?
Odpowiedz
Nie do końca rozumiem co takiego myślałaś o grach pudełkowych, milady.

Kupujesz edycję cyfrową, więc pomijając wirtualne pudełko, płacisz za klucz, który udostępni Ci możliwość aktywacji konta, pobrania klienta i w rezultacie, samą możliwość grania w GW2. Podobnie zresztą było z GW1, oraz z mnóstwem gier, przy których prowadzi się coraz bardziej popularną cyfrową dystrybucję.

Na tym samym przecież polega steam - tylko tam zintegrowana biblioteka służy pominięciu wklepywania klucza przy każdym kupionym tytule.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Sam sie właśnie zastanawiałem, co to są gry pudelkowe, ha, ha. A co do steamu to też tam się obecnie nie za bardzo orientuję. Ale teraz pokapowałem, że jak kupię ten klucz, to gram już praktycznie za darmo....ale w jaki sposób mogę zapłacić za ten klucz i ile on w sumie kosztuje? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja za swój płaciłem bodajże 140. - http://allegro.pl/gui...111964452.html



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Poszukaj w sklepach internetowych w sensie samego klucza. Wystarczy użyć wyszukiwarki.

Jest też ofjclany sklep ArenaNet - https://buy.guildwars2.com/en/

Pozostaje więc kwestia wyboru sklepu ze względu na cenę. Sposób zapłaty jest uzależniony od sklepu, ale zwykle jest to zapłata kartą lub przelew.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Rany, trochę z lekkim opóźnieniem kupiłam tą gierkę, ale zawsze..

I miałabym w związku z tym pytanie - wiem, że wybranie danego serweru przypisywane jest do konta. Niestety mój znajomy ma swoje konto na innym serwerze. Nie mogę znaleźć nigdzie informacji ile kosztuje jego zmiana, czy może jego zmiana kosztuje restart postaci? Jak to wygląda??
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Trzeba kupić specjalny przedmiot w Black Lion Trading, bodajże - a on kosztuje gemsy; czyli albo dokupisz sobie kartę z gemami (której koszt to około 80zł), albo zarobisz złoto w grze i wymienisz je na drugą walutę.

Za FAQ GW2 wiki:

Cytat

Can I change servers? Yes. You can change your home world. There will be a limit of one such transfer every seven days per account; each transfer will cost 1,800 gems. After a transfer, all existing and future characters on your account will play in the new world.


A tu jeszcze link do aukcji oficjalnego retailera na kartę dodającą 2000 gemsów: http://allegro.pl/gui...169410497.html



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Można złoto wymienić na kryształy?? No to rewelacja! I przepraszam z góry za tak może mało błyskotliwe pytania, ale po graniu w Diablo 3, GW 2 wydaje się być tornadem wydarzeń i nie potrafię się w niej jeszcze odnaleźć.

Ah i znalazłam informacje w samej grze, aktualnie zmiana kosztuje 500 gemów, i jest jeszcze opcja grania jako gość. Ciekawe.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Ano, jak ostatnio sprawdzałem, to 100 gemów kosztowało chyba 1gold 80silver, ale to było z tydzień temu, mogło się zmienić - kurs wymiany jest płynny



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zmieniło się, odkąd dodali kilof, który nigdy się nie kończy. Teraz 100 gemów poniżej 2 golda nie schodzi.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Szukam osób do wspólnej gry, byłby ktoś chętny?
Odpowiedz
Skoro ma wyjść dodatek, to znowu powróciłam do gry w GW2. Nie wiem jednak w czym rzecz, ale po 30 minutach już zaczęłam się nudzić. Niby jest tyle opcji tj. pvp, wvw, pve, ale jakoś to za mało. Co ja mam aktualnie robić, za czym podążać w tym mmo? Nakupiłam już tyle ciuchów, mam już 6 postaci i tak jakoś cel tej gry rozchodzi się po kościach. I komu przeszkadzało to monthly?!? Czemu to usunęli?! Poczekam jednak do dodatku.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A masz nowe mapy? DryTop i Silverwastes? SW jest całkiem ciekawe i można sporo golda wyciągnąć. Chociaż fakt, mnie też zaczęła nuda ostatnio doskwierać, szczególnie, że coraz ciężej znaleźć fajnych ludzi na danżon. Wszyscy albo się wkurzają jak tylko umrzesz albo po prostu chcą sprzedać(?!).

[Dodano po 5 miesiącach]

A w sumie. Wiem, że całkiem sporo osób tutaj gra, a jednak jakoś nadal nie wiem, jak kogokolwiek Was znaleźć w grze. A teraz przy megaserwerach byłoby szczególnie miło z Wami pobiegać.

lavdrynka.8731 <- To ja. Często gram na mapach eventowych z SW, dużo lootu, polecam. Chętnie przebiegnę też Fractala (chyba nawet do 30 poziomu) albo Danżona. Gram mesmerem, ale mam też rozwijaną postać elementalistki i guardiana, więc w razie czego mogę nawet pobiegać porobić mapę, czy coś.
Odpowiedz
Ja gram od czasu do czasu i na nudę nie narzekam, mam zmaksowanego Elementalistę i Guardiana na ok 70lvl, jest co robić, nie narzekam. Może gdybym cisnął ostro dzień w dzień to by mi się przejadło, ale że tak nie jest wciąż mam sporo do zrobienia i zobaczenia. Dodatek już niedługo, sam jestem ciekaw jak wypadnie, ale jestem pozytywnie nastawiony

Odpowiedz
Dawno się nie logowałem, więc pomyślałem sobie dzisiaj, że zerknę.. i okazało się, że usunęli mi ulubioną elitkę W ogóle znów jakieś zmiany, będę musiał ogarnąć. Tak czy inaczej zaczyna mnie znów ciągnąć do gry, może uda mi się na nowo wkręcić? Jakby ktoś szukał towarzystwa, może próbować tutaj: Rusty.1398. Mam guardiankę, poziom 80. Uprzedzam tylko, że jestem raczej słabym graczem

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Z Ati już się zgadałem, ale jakby się komuś bardzo nudziło, to niech szuka Daimonion.5320. Na razie dopiero zaczynam, więc stwierdzenie Tiga o słabym graczu to w odniesieniu do mnie wielkie niedomówienie Moja łowczyni zdobyła wczoraj aż czternasty poziom, więc zanim będę się do czegoś nadawał minie jeszcze sporo czasu. Apeluję o cierpliwość. Jestem na Blacktide,
Odpowiedz
← Guild Wars

Kto gra w Guild Wars 2? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...