Kto gra w Guild Wars 2? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Lata lecą, a ja wciąż od czasu do czasu pogrywam w GW2. Gra ciągle się rozwija, nowe epizody fabularne pojawiają się regularnie. Gra mocno casualowa, a ja właśnie takim graczem jestem. Dobraliśmy się
Remidx,
Gram w GW2, to pozwala mi znaleźć własne cele i robić to, co chcę.Dostanę się do WvW, Craft, PvE, Story, Dailies, Holiday Events, Achievements, Spvp, Guild Missions, Adventures.Mogę pracować nad zbieraniem materiałów do tego nad czym pracuję.Biorę sprawy w swoim tempie.
krew_na_scianie,
Tylko prekursor do Dusk jest znacznie droższy (choć ma tańsze inne elementy potrzebne do jego wykonania), stąd wybrałam Sunrise. No i w sumie bardziej mi będzie pasował do białych skrzydeł. Ale muszę przyznać, że przez farmienie tylko dla klasy to gra może bardzo zbrzydnąć. Na Silverwastes to już patrzeć nie mogę.

Iiii w końcu!
  • gw559.jpg
Tig,
Gratulacje i wyrazy zazdrości Pewnego dnia też się za to zabiorę, z tą różnicą, że postaram się o Dusk i dalej Twilight zamiast Sunrise'a
krew_na_scianie,
Dawn i Gift of Mastery - jestem w połowie drogi do legendarki.
Mikeal,
Co powiecie na Płonące Wiosła Zagłady?
Ati,
Tyle opcji. Mi jakoś najbardziej ciągle pasują te Królewskie Lwy. Co sądzicie?
Daimonion,
Erudyci i Extraordynaryjne Gryzipiórki mi pasują. Możemy też iść w prostotę. Gens, czyli po łacinie ród, plemię i już. Można dodać jakiś przymiotnik, np. Gens Aureus - złoty. Sztandar byłby wtedy czarno-złoty, to ładne zestawienie :-)
Tig,
Śmiertelny Grzechot Twoich Kości!
Ati,
Jasne. Cały czas tylko szukam nazwy, ale mówiąc szczerze nie miałam nawet za bardzo czasu, żeby się nad tym porządnie zastanowić. Może też być coś z Królewskimi Lwami albo jakimiś szalonymi kostkami.
Tig,
Też byłbym chętny, ale z nazwą raczej nie pomogę. Grupa Extrawaganckich G.. G.. Graczy? A może Gildia Erudytów i eXtraordynaryjnych Gryzipiórków? Chyba łatwiej byłoby wykombinować nazwę niekoniecznie tworzącą akronim GEXE lub GE, mimo tagu. Choć propozycja Daimoniona jest niezła.
Daimonion,
Gwardia Elitarna X (Dziesiątego) Eremu?

Ewentualnie można iść w archaizację zapisu i zamiast X dać Xiążęcego. Ale wtedy bardziej Gwardya, a nie Gwardia.

Edytka: Są szanse, że ta gildia powstanie, czy raczej chętnych jest za mało? Bo jakoś ucichło.
Ati,
Tag jest oczywisty aż nadto. Opcjonalnie pójdziemy w [Gexe]. Tylko nazwy chwytliwe i pasującej brak. Jeszcze jakieś propozycje?
Courun Yauntyrr,
Coś w stylu GEnerals i tag rzecz jasna GE
Ati,
To chyba jeszcze zrobię konkurs na nazwę gildii, bo myślę i myślę nad nią i wymyślić nie mogę.
Ty Cruelsufferer,
W sumie już jakiś czas temu byłem ciekawy czy jest jakaś tutejsza gildia. W razie czego chętnie dołączę.
Ati,
Ciekawe w sumie, czy jeszcze ktoś stąd zdecyduje się zagrać w darmowe GW2. Jakby było nas więcej moglibyśmy założyć Gexową gildię.
Daimonion,
Z Ati już się zgadałem, ale jakby się komuś bardzo nudziło, to niech szuka Daimonion.5320. Na razie dopiero zaczynam, więc stwierdzenie Tiga o słabym graczu to w odniesieniu do mnie wielkie niedomówienie Moja łowczyni zdobyła wczoraj aż czternasty poziom, więc zanim będę się do czegoś nadawał minie jeszcze sporo czasu. Apeluję o cierpliwość. Jestem na Blacktide,
Tig,
Dawno się nie logowałem, więc pomyślałem sobie dzisiaj, że zerknę.. i okazało się, że usunęli mi ulubioną elitkę W ogóle znów jakieś zmiany, będę musiał ogarnąć. Tak czy inaczej zaczyna mnie znów ciągnąć do gry, może uda mi się na nowo wkręcić? Jakby ktoś szukał towarzystwa, może próbować tutaj: Rusty.1398. Mam guardiankę, poziom 80. Uprzedzam tylko, że jestem raczej słabym graczem
Sosna,
Ja gram od czasu do czasu i na nudę nie narzekam, mam zmaksowanego Elementalistę i Guardiana na ok 70lvl, jest co robić, nie narzekam. Może gdybym cisnął ostro dzień w dzień to by mi się przejadło, ale że tak nie jest wciąż mam sporo do zrobienia i zobaczenia. Dodatek już niedługo, sam jestem ciekaw jak wypadnie, ale jestem pozytywnie nastawiony
Wczytywanie...