[TESIV] Problem z crashowaniem

Mam jeden denerwujący problem, podczas gry co pewien czas ta mi się wyłącza, Mam ten problem zarówno z Oblivionem jak i Morrowindem. Co dziwne (bynajmniej dla mnie) dzieje się to bez względu na to jakie parametry gry ustawię, zarówno na najniższych jak i na wysokich. Mam ATI Radeona 9600, najnowsze sterowniki itd. itp.

Część z opinią przeniesiona do osobnego tematu.
Odpowiedz
Nie, w różnym czasie, w różnych momentach, czasem przy quickloadzie, czasem przy zmianach lokacji, a czasem przy zwykłych czynnościach jak przeglądanie itemów.
Odpowiedz
To polecam pojechać po kolei z wiekszością punktów z poradnika. A raczej dokładnie powiedzieć co już sam sprawdziłeś (bo pewnie już trochę kombinowałeś).
Odpowiedz
Próbowałem obniżyć wszystkie opcje graficzne do minimum i nic. Obecnie gram z obrazu płyty, ale to nie jest tego wina gdyż z płytą było to samo. I powtarzam, z Morrowindem mam tak samo. A poza tym są to jedyne gry z którymi mam ten problem!!!
Odpowiedz
Na oficjalnym forum TES'a jest FAQ w którym coś tam opisane jest: http://www.elderscrolls.com/forums/index.p...howtopic=274228

Możliwe jest tym, że masz kodeki ffdshow (jeśli używasz programu SubEdit to na pewno je masz) - więc po prostu je wywal (u mnie poskutkowało )
Odpowiedz
Witam,
mam podobny problem, gra sie 'crashuje' w roznych momentach, czasami chodzi dobrze kilka godzin, a czasami co 5-10 minut pokazuje blad. Pomysl z ffdshow nie pomogl (mam sterowniki G400 do filmow). Komp. to Athlon 64+ 3000, GeForce 6600GT 256 MB, 1 GB RAM.

Użytkownik Nazin dnia May 3 2006, 07:43 PM napisał

Na oficjalnym forum TES'a jest FAQ w którym coś tam opisane jest: http://www.elderscrolls.com/forums/index.p...howtopic=274228

Możliwe jest tym, że masz kodeki ffdshow (jeśli używasz programu SubEdit to na pewno je masz)  - więc po prostu je wywal (u mnie poskutkowało )

[post="43226"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Problem z crashowaniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...