Organizatorium 13




Dobrze, prześpię się z tym. Jutro oczekuj mojej postaci. A teraz idę spać, gdyż jest późno. Nawet bardzo. Dobrej nocy, nerdy.

[Dodano po 17 godzinach]

Panowie, przejdę od razu do konkretów. Wczoraj zadeklarowałem, że będę z wami grał, mam zamiar dotrzymać słowa, Niemniej sprawa nie jest taka prosta, mam zwyczajnie za mało czasu, a kilka projektów które pozostawiłem w stanie rozgrzebania, wymaga by coś z nimi zrobić. Postaram się je skończyć do końca tygodnia, wtedy (jeśli Ktul nie będzie ma nic przeciwko) dołączę do was. Póki co, trzymajcie za mnie kciuki.
Odpowiedz
Odpowiedzi dzisiaj w nocy po północy.

[Dodano po 3 miesiącach]

Wybaczcie, tym razem siły zła pod postacią anginy i robotniczo-murzyńskiego festiwalu zbierania bawełny zwyciężyły, nawet dzisiaj jestem z doskoku.

[Dodano po 10 dniach]

Przepraszam jak jasna cholera, ale tym razem to NAPRAWDĘ nie moja wina - komputer mi zdechł w zeszły wtorek, nie miałem dnia wolnego na podejście do serwisu, co zrobiłem przed momentem, przy okazji wchodząc do roboty, skąd właśnie piszę. Jutro odbiorę od brata jakąś protezę kompa do przeglądania netu, więc będę mógł nadrobić zaległości. Wynagrodzę w expach Nawet MG wyrzuca czasem krytyczne porażki

[Dodano po roku]

Odpowiedzi po powrocie z treningu, około 21

[Dodano po 5 godzinach]

Przepraszam za obsuwę, mieliśmy dodatkową godzinę omówienia taktyki, co przełożyło się na dodatkową godzinę powrotu do domu. Robię sobie kolację i odpisuję. Posiedzę trochę dłużej, więc kto ma chęć i czas może dzisiaj również popisać więcej

[Dodano po 4 dniach]

Odpowiedzi dziś, niebawem. Weekend minął pod znakiem wyjazdów na koniec Polski na turnieje i siedzenia cały dzień w pracy.

[Dodano po 6 dniach]

Wybaczcie absencję. Z piątku na sobotę spędziłem w pracy równo 21 godzin, po czym w sobotę wieczorem do 3 rano prowadziłem sesję Zewu Ktulu, więc siłą rzeczy nie dotykałem nawet GE. Odpisuję zatem

[Dodano po 18 dniach]

Mam urwanie łba ostatnio, w weekend powinienem wrócić do regularnych odpowiedzi.

[Dodano po 6 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj.

[Dodano po 2 miesiącach]

Alieny wszystkich zjadły?
Odpowiedz
← Sesja AvP 3

Organizatorium 13 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...