Organizatorium 13

Dobra, wszyscy wiedzą o co chodzi, kto nie wie, niech pyta mnie natychmiast. Czekam na postacie, jak dotąd postać nadesłał niezawodny Ven. Gdzie reszta?
Odpowiedz
Ja z Zurikatą już o tym gadaliśmy, mam nawet wstępny koncept. Kiedy chcesz zacząć? Postaram się zmieścić w terminie.

I odpisać Ci w sesji FR. Serio. Słowo. Obiecuję.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zamierzam zacząć wtedy, kiedy będę miał z kim grać. Czyli możliwie NAJSZYBCIEJ
Odpowiedz
Zamulacze wy!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Widać trzeba niektórym łby poukręcać razem z kręgosłupami W razie czego zacznę dziś w nocy z samym Venem, choć wolę tego uniknąć.
Odpowiedz
Słomianozapaleńcy!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dziś w nocy startuję z sesją Vena. Reszta niech się ruszy, albo przegapi Polowanie.

[Dodano po 2 dniach]

Komuś kopala w dupala?
Odpowiedz
Ale takiego siarczysto ognistego Wiktul. Ktoś tutaj robi z gęby dupę. Sad, but true.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czyżbym słyszał chóralny zaśpiew pozostałych graczy, brzmiący... TAK?
Odpowiedz


Dobra, obrażają moje k20, więc musze bronic ich honor. Pokaż na co Cię stać, pokemonie jeden.
Odpowiedz
No to Ty mi pokarz, słomiany chłopcze i nadeślij kartę postaci
Odpowiedz
Hę, jaką kartę i wedle jakich zasad? Nie wystarczy, że napiszę Ci, iż jestem wielkim blond białasem z cygarem w gębie, grzybkiem atomowym na czerwonym podkoszulku, okularach przeciwsłonecznych na błękitnych niczym alzackie niebo, oczach? Oraz to, że trzymam w prawej łapce smartguna z którego napieprzam do kosmitów, a w lewej uroczą czarnulkę o imponującym obwodzie tu i tam, tytułującą mnie per "książę", hę?
Odpowiedz
Nie, bo tą rolę mam ja. Limit kwadratowych szczęk z przeszłości na tej sesji jest już dobity.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

Hę, jaką kartę i wedle jakich zasad? Nie wystarczy, że napiszę Ci, iż jestem wielkim blond białasem z cygarem w gębie, grzybkiem atomowym na czerwonym podkoszulku okularach przeciwsłonecznych na błękitnych niczym alzackie niebo, oczach? Oraz to, że trzymam w prawej łapce smartguna z którego napieprzam do kosmitów, a w lewej uroczą czarnulkę o imponującym obwodzie tu i tam, tytułującą mnie per "książę", hę?


Odpowiedz
A typ, który może mieć wywalone na wszystko? Jakby co zaklepie go. Albo jakiegoś paranoika/schizofrenika. Jakiś wybór jest zawsze...Kurka, tak pograć marines. Na pewno prościej niż Predziem lub Obcym. Chyba.
Odpowiedz
Nie, że Cię podpuszczam, ale dajesz.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jak mam skonstruować kartę postaci?, co mam robić? gdzie ja jestem? czemu Caleb dojechał Duke'a? kim jestem? jaki jest cel w życiu? Piszcie do mnie, do diabła! Polemizujcie, kłóćcie się, cokolwiek!
Odpowiedz
Czterdzieści dwa.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Sesja AvP 3

Organizatorium 13 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...