[Planescape: Torment] Zachariasz

Ciekawy artykuł, przypadł mi do gustu, gdy na nowo zacznę grać za xxxx lat w Planescape Torment, to chętnie wbije sobie dużo int`a, by z nim pogadać.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Fajny tekst! Tak mnie naszło, bo właściwie sam tego nigdy nie próbowałem:
- czy trzeba z Zachariaszem najpierw pogadać (czyli mieć Gadaj-Kości-Opowieści), by móc użyć skalpela i wydobyć serce i wątrobę?
- czy można zdobyć serce i wątrobę Zachariasza po prostu zabijając go (np. już na początku gry), bez rozmawiania z nim i używania skalpela?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz

Cytat

- czy trzeba z Zachariaszem najpierw pogadać (czyli mieć Gadaj-Kości-Opowieści), by móc użyć skalpela i wydobyć serce i wątrobę?


Tak. Bez Gadaj-Kości-Opowieści jest to dla nas tylko kolejny zombie w Kostnicy. Dopiero jak z nim porozmawiamy, powie nam, że Pragmatyczny przed śmiercią wcisnął mu coś w ciało. Wiadomo, że Bezimienny przechodził różne stadia umysłowe, łącznie z takimi najbardziej odjechanymi, ale raczej nie chciałoby mu się ładować ręki w klatkę każdego napotkanego trupka, bo może ktoś coś w nim schował Poza tym przy krótkich oględzinach raczej nic by nie znalazł - w końcu początkowo przypadkiem wyciąga bezużyteczną wątrobę (nic dziwnego, skoro Zachariasz był alkoholikiem, to musiała być wielka ).

Cytat

- czy można zdobyć serce i wątrobę Zachariasza po prostu zabijając go (np. już na początku gry), bez rozmawiania z nim i używania skalpela?


Nie. Dostaniesz tylko jakieś śmieci typu Pierścień z brązu Logiczny powód, dlaczego tak się dzieje, podany powyżej


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Artykuły

[Planescape: Torment] Zachariasz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...