Premierowa recenzja "Pomnika Cesarzowej Achai"!


pomnik cesarzowej achai

Słyszeliście już o "Achai"? Nie? To czas najwyższy! Dzisiaj z okazji premiery już piątej części opowieści o Imperium Arkach zachęcamy do przeczytania recenzji tomu drugiego "Pomnika Cesarzowej Achai". A jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie przeczytajcie "Achaję" to z pewnością jeden z większych tytułów polskiej fantastyki!

"Achaja" była jedną z pierwszych polskich powieści fantastycznych, którą pokochałam od pierwszego rozdziału. Z niecierpliwością czekałam na kolejne tomy opisujące losy Achai, Zaana, Siriusa, a później również Biafry. Na dalszych stronach Ziemiańskiego zmieniały się nie tylko przypadki i charaktery bohaterów, ale także cały otaczający ich świat – czego zresztą sami byli inicjatorami. I chociaż ostatni tom był zdecydowanie najgorszym i najmniej udanym, a u wielu wzbudził wręcz niesmak kładący się cieniem na całej serii, tak na wieść o wznowieniu serii przyklasnęłam radośnie, z miejsca nie mogąc się jej doczekać. Tom pierwszy "Pomnika cesarzowej Achai" okazał się dla mnie wielkim zaskoczeniem. Wręcz ogromnym, ale zdecydowanie pozytywnym... czytaj dalej!

Odpowiedz
← Nowości

Premierowa recenzja "Pomnika Cesarzowej Achai"! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...