[NWN:HotU] Na którym poziomie skończyliscie HoU?

Na którym poziomie skonczyliscie HoU bo ja choc wstyd sie przyznać na 27
Odpowiedz
Ciekawe jak inni skończyli?
Odpowiedz
Ja też będe miał cienko. Skończyłem 1 rozdził i zdobyłem dopiero 2 poziomy (22 łącznie). Ale to pewnie przez to, że targam ze sobą 2 pomocników . Deekin jest niewyjęty .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ekchem ricuś ja też mam toważyszy 2 ale zdobycie 2 pziomów to zdziebko mało a przy okajzi rozpiszcie ile zdobyliscie poziomów w którym rordziale bo ja w 1 3 poziomy (od 16 do 19 w drugim w drugim z 5 poziomów i w 3 ,4 gdzieś tak )
Odpowiedz
No to nic dziwnego, że zdobyłeś 3 poziomy jak zaczynałeś z 16. Ja zdobyłem 2, ale zaczynałem z 20. Teraz już właśnie kończę 2 rozdział i mam 25, ale na pewno jeszcze 1 złapię, czyli w drugim zdobyłem 4 poziomy.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nazina jak Ty to zrobiłeś? Nie wiem, ale jestem pełen podziwu dla Ciebie . Ty Gamorin przy mnie też sporo nałapałeś. Ja zaczynałem z 20 i skończyłem z 28. Wykonałem wszystkie zadania i stwierdzam, że więcej expa zdobyć nie mogłem . Tyle tylko, że nie podobal mi się sposób przyznawania expa za zabitego wroga w 3 rozdziale. Co bym nie zabił 133 pkt. dostawałem. Chyba cosik mi się spierdzieliło :? .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Już wiem. Bo poprzednia łatka likwidowała problem źle dodawanych punktów doświadczenia za stwory o ST powyżej 20 (czyli za te lepsze), a najnowsza likwiduje złe obliczenia kar za wieloklasowość. Dlatego tyle straciłem, bo nie miałem patcha zciągniętego. Ale już mam 1.64 .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
to dobrze ze udało ci isę rozwiazać ten problem a jeslki mozna wiedzieć to jak ise nazywała ta łatka
Odpowiedz
Ta co poprawiała za potworki o ST powyżej 20, to ta co była przed 1.64 (chyba 1.62), a ta za wieloklasowość to właśnie najnowsza 1.64. Na stronie głównej Nazina zamieścił odnośnik. Zciągnij sobie i zainstaluj jeśli masz oryginał (co nie Angela :wink: ?).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ech mósiałęś dodać to ostatnie zdanie .Nieważne ale informacja ise sprzyda
Odpowiedz
27. Mefistoteles padł od 1 strzały (śmierci ).

Łowca 9
Czarownik 1
Mistyczny Łucznik 17

tak sobie strzeliłem a tu pacze on gdzieś leci, myślałem że po żywiołaki znowu a tu mi BUM jakiś ogień, mnich, opowieści XD. Ale gierka superowa ;]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Na którym poziomie skończyliscie HoU? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...