[EVE Online] Recenzja

Super recenzja. Dała mi obraz co straciłem. Podobnie jak Hassan kiedyś spróbowałem 14dniowego triala. Gra mi się spodobała, choć była mega ciężka, praktycznie nic nie mogłem ogarnąć, ciągle się kogoś o coś pytałem albo szukałem w necie, to mnie zniechęciło i zrezygnowałem (choć klimat mi się podobał bardzo i sama forma gry). Niestety nigdy do gry wróciłem po przeczytaniu recenzji żałuje, bo widać, że warto. Może gdybym już nie siedział w TSW to bym spróbował EVE, no ale cóż nie da rady znaleźć czasu na wszystko.
Przy okazji, nie wiem czy screeny z gry dobrane celowo, ale na nie któych jest z milion okienek i obiektów - tak też czuje się początkowo świeży gracz, jest przytłoczony tym wszystkim (choć na początku z tego co pamiętam tego wszystkiego jest mniej).
Odpowiedz
Hassan. Dobra recenzja. Tam mały błąd się wkradł, nie pół miliona, a pół miliarda jest ciężko na początku " załatwić", by kupić plexa ingame.
Ogólnie podobała mi się recenzja, wszystko ładnie napisane.
Na samym dole, w tabelce podsumowującej napisałeś w minusach " Dźwięk w próżni!" - zapoznaj się z różnymi opowiadaniami z eve.
W jednym dobrym opowiadaniu, mianowicie " Joviańska technologia" -jak się nie mylę - jest opisane dlaczego my ( czyli jedna osoba - jeden gracz) jest zdolny kontrolować tak ogromne statki i nie potrzebuje do tego załogi, oraz dlaczego widzimy statek z zewnątrz i mamy ruchomą kamerę, wytłumaczone jest też dlaczego słyszymy dźwięk bardzo dobrze napisane jest to opowiadanie - polecam!
Odpowiedz
← Artykuły

[EVE Online] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...