[EVE Online] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Bartek*,
Hassan. Dobra recenzja. Tam mały błąd się wkradł, nie pół miliona, a pół miliarda jest ciężko na początku " załatwić", by kupić plexa ingame.
Ogólnie podobała mi się recenzja, wszystko ładnie napisane.
Na samym dole, w tabelce podsumowującej napisałeś w minusach " Dźwięk w próżni!" - zapoznaj się z różnymi opowiadaniami z eve.
W jednym dobrym opowiadaniu, mianowicie " Joviańska technologia" -jak się nie mylę - jest opisane dlaczego my ( czyli jedna osoba - jeden gracz) jest zdolny kontrolować tak ogromne statki i nie potrzebuje do tego załogi, oraz dlaczego widzimy statek z zewnątrz i mamy ruchomą kamerę, wytłumaczone jest też dlaczego słyszymy dźwięk bardzo dobrze napisane jest to opowiadanie - polecam!
Frey,
Super recenzja. Dała mi obraz co straciłem. Podobnie jak Hassan kiedyś spróbowałem 14dniowego triala. Gra mi się spodobała, choć była mega ciężka, praktycznie nic nie mogłem ogarnąć, ciągle się kogoś o coś pytałem albo szukałem w necie, to mnie zniechęciło i zrezygnowałem (choć klimat mi się podobał bardzo i sama forma gry). Niestety nigdy do gry wróciłem po przeczytaniu recenzji żałuje, bo widać, że warto. Może gdybym już nie siedział w TSW to bym spróbował EVE, no ale cóż nie da rady znaleźć czasu na wszystko.
Przy okazji, nie wiem czy screeny z gry dobrane celowo, ale na nie któych jest z milion okienek i obiektów - tak też czuje się początkowo świeży gracz, jest przytłoczony tym wszystkim (choć na początku z tego co pamiętam tego wszystkiego jest mniej).
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "EVE Online"!

Kosmos. Ostateczna granica.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...