Organizatorium 11

Wszyscy wiedzą do czego służy ten temat, zasady tej sesji nie różnią się od poprzednich. Wszelkie pytania i uwagi zgłaszamy poniżej

[Dodano po 23 minutach]

Znowu się za późno zabrałem do tematów, ale to dlatego, że o 19 padłem nieprzytomny na wyro i się obudziłem przed 2 w nocy, więc pozwólcie, że tematy stworzę dziś po przebudzeniu.

[Dodano po 10 dniach]

Odpowiedzi dziś w nocy po północy.

[Dodano po 2 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj, albo w trakcie dnia przy chwilowej przerwie w pracy, albo w trakcie nocy, przy chwilowej przerwie w dniu.

[Dodano po 18 dniach]

Postaram kopnąć się w dupę i wycisnąć ze swej mózgowej gąbki odpowiednie odpowiedzi. Napisałem, więc mam na piśmie zobowiązującą motywację. Termin przybliżony - dzisiaj lub niedługo po.

[Dodano po 3 dniach]

Odpowiedzi dziś, późniejszą nocą. Przerwa w transmisji standardowo spowodowana nocną zmianą i odsypianiem owej.

[Dodano po 5 dniach]



Odpowiedzi in progres

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy, miałem problemy techniczne ze zdychającym kompem, dojeżdżam go póki jeszcze ciepły i drga trochę

[Dodano po 2 miesiącach]

Widzę, że wszyscy poza niezniszczalnym Venem wypięli się na mnie i tę sesję

[Dodano po roku]

Odpowiedzi niebawem, po robocie

[Dodano po 2 miesiącach]

Odpowiedzi dziś, niebawem. Weekend minął pod znakiem wyjazdów na koniec Polski na turnieje i siedzenia cały dzień w pracy.
Odpowiedz
Amen.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja WoD

Organizatorium 11 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...