Organizatorium 11 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Odpowiedzi dzisiaj.
Ven'Diego,
Amen.
Wiktul,
Wszyscy wiedzą do czego służy ten temat, zasady tej sesji nie różnią się od poprzednich. Wszelkie pytania i uwagi zgłaszamy poniżej

[Dodano po 23 minutach]

Znowu się za późno zabrałem do tematów, ale to dlatego, że o 19 padłem nieprzytomny na wyro i się obudziłem przed 2 w nocy, więc pozwólcie, że tematy stworzę dziś po przebudzeniu.

[Dodano po 10 dniach]

Odpowiedzi dziś w nocy po północy.

[Dodano po 2 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj, albo w trakcie dnia przy chwilowej przerwie w pracy, albo w trakcie nocy, przy chwilowej przerwie w dniu.

[Dodano po 18 dniach]

Postaram kopnąć się w dupę i wycisnąć ze swej mózgowej gąbki odpowiednie odpowiedzi. Napisałem, więc mam na piśmie zobowiązującą motywację. Termin przybliżony - dzisiaj lub niedługo po.

[Dodano po 3 dniach]

Odpowiedzi dziś, późniejszą nocą. Przerwa w transmisji standardowo spowodowana nocną zmianą i odsypianiem owej.

[Dodano po 5 dniach]



Odpowiedzi in progres

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dzisiaj w nocy, miałem problemy techniczne ze zdychającym kompem, dojeżdżam go póki jeszcze ciepły i drga trochę

[Dodano po 2 miesiącach]

Widzę, że wszyscy poza niezniszczalnym Venem wypięli się na mnie i tę sesję

[Dodano po roku]

Odpowiedzi niebawem, po robocie

[Dodano po 2 miesiącach]

Odpowiedzi dziś, niebawem. Weekend minął pod znakiem wyjazdów na koniec Polski na turnieje i siedzenia cały dzień w pracy.
Wczytywanie...