Kontynuatorium

Nie będę tutaj powtarzał tego, cośmy napisali już w temacie komentującym. Dzięki Wam bardzo za grę i cierpliwość do mojego chaosu, od początku związanego z początkiem sesji, a potem z lukami w odpisie, lub jej chaotycznym przebiegiem.

Jeśli po turnieju będzie zainteresowanie kontynuowaniem sesji (a chyba perfidnie widać, że zostawiłem ten epizod zakończony w sposób jak najbardziej otwarty), będziemy ją kontynuować.

Dodam jeszcze, że nieciekawe i w ten sposób otwarte zakończenie planowałem od samego początku tej sesji - co prawda chciałem pociągnąć Was dalej w głąb tajemniczego statku, ale wyszło jak wyszło. Mimo przeciwności losu i skrewień po obu stronach, uważam, że pograliśmy wcale ciekawie - no i powoli wraca mi morale na prowadzenie czegoś jeszcze.

Niemniej dziękuję i trzymam za Was wszystkich kciuki w głosowaniu na najlepszego gracza.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Graczom dziękuję za grę a Tobie Hassan'ie za prowadzenie. Chaos chaosem, luki w odpisywaniu lukami, jak dla mnie grało się bardzo fajnie i przyjemnie

Przyznam szczerze, że na początku czas i miejsce akcji nieco mnie przeraziły, być może faktem, że bardzo dawno nie brałem udziału w jakiejkolwiek sesji, tym bardziej, że nigdy w tych klimatach. Stanowiło to dla mnie spore wyzwanie jak i jakaś barierę, która pojawiła się już na samym początku z tworzeniem postaci. O tyle spełnienie wymogów karty postaci nieco czasu mi zajęło, tak koncepcja postaci wraz z jej historią była już nieco problemem. Pewnie głównie dlatego, że nie chciałem odgrywać postaci żywcem wyrwanej ze schematu.
Wydaje mi się, że z biegiem czasu zaczynałem się wczuwać i nieco rozkręcać z odgrywaniem postaci jak i samym odpisywaniem na sesji (bariera pierwszego postu).

Do graczy, przyjaciół w niedoli: Towarzysze! Jak już wspominałem w Komentatorium, brakowało mi rozmów między naszymi postaciami. Nie wiem czym to było spowodowane. Próbowałem, starałem się nawiązać jakiś dialog, nic. Może to różnica w wyobrażeniu przebiegu sesji, czy różnica w szkołach gry, a może robiłem to źle? Nie wiem. Jak dla mnie właśnie takie gadanie, dłuższe dialogi niż 1-2 odpisy budują klimat, zachęcają i motywują do odpisania.
W każdym razie, ciekaw byłem jak nasza "cicha ekipa" poradzi sobie w "czarnej dupie", w której się znalazła.

Hassanie!
Ty wiesz, ja wiem i wszyscy wiedzą. To jak budowałeś klimat poprzez grafiki i podkład muzyczny było dla mnie więcej niż epickie. Ba! Nawet inni mistrzowie podchwycili pomysł i zaczęli swoje sesje w ten sposób urozmaicać.
Moment, w którym uruchamiało się 2 podkłady jednocześnie, jeden z dźwiękiem otoczenia, drugi z syreną... Długo przeżywałem zajebistość tej chwili podczas czytania opisu. W pewnym momencie rozejrzałem się nawet po pokoju w poszukiwaniu kluczyków do mojej górniczej krypy.

Spodobało mi się i z chęcią zagram w drugiej części.
Odpowiedz
Bene, bene. Odczekamy jeszcze chwilę tak, by skończył się okres sesji i zaliczeń i wtedy popłyniemy do przodu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Pisałem już o tym, ale warto się przypominać. Jak są miejsca to bym się pisał.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Hassanie!!!!!



[Dodano po 25 dniach]

Odpowiedz
A dalej są jacyś chętni oprócz Ciebie Wiciu? Ja to bym wciągnął w tą sesję Rendżera, taki z niego sesyjny kozak, a na forumowych ani go widu, ani słychu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Hmmm, pomyślmy. W ciągu miesiąca mam jako gracz 3 sesje WoDa, cztery D&D. Od czasu do czasu sam coś prowadzę (np. 3 sesje D'n'D Next w kwietniu). W sumie piszę też newsy na głównej, czytam od cholery blogów polskiej erpegowej blogosfery oraz mam życie prywatne. Cóż, może zwyczajnie nie mam czasu na sesje forumowe?
Odpowiedz
Nie, to głupie. Poza tym,

Cytat

oraz mam życie prywatne


no weź Krzyś, nawet tak nie żartuj.

Na moje to tylko wszystkim mówisz, że prowadzisz sesje i uczestniczysz w takowych, a tak naprawdę chodzisz na różaniec i wyrzekasz się dedeków, nie czytasz bloga, tylko pudelka, a newsy piszę za Ciebie tresowana małpka o imieniu Pupu, która w soboty wraca do zoo i dlatego co weekend Cię nie ma - wszak już jakiś czas temu na sb wynikło, że nie umiesz pisać.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Gdzie tam, to był Bizzaro Krzyś* z innego wymiaru. Raz mnie (jak za długo przesiadywałem w miejscu zadumy) zassało a jego wyssało. Na szczęście w wyniki koniunkcji sfer i pomocy Asha, powróciłem do naszego wymiaru. Przy okazji w tamtym złym świecie - to Faerun zamknął i wywalił GE. Jak widzicie - musiałem wrócić.





*taki z wąsami i bródką.
Odpowiedz
Dobrze, że nie Deadite Krzyś. A ten Bizzaro miał gogle w kształcie vortexu?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie, nie miał. Zresztą, czy to ważne? Już go nie ma... albo raczej jest w wielu miejscach na raz, jeśli wiesz do czego piję.
Odpowiedz
Naturalnie. W zasadzie mam dwa strzały - ojciec Pio czy Muad`dib?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Mechagodzila z piłą tarczową zamiast lewej ręki i z podręcznikiem do Warhammera w prawej! Szczyt grozy.
Odpowiedz
Lepiej; u góry mechagodzilla, a na dole Mothra. Groza x2.

A sama piła tarczowa niech ma ze 3 głowy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Oho, mowa o Warhammerze to i Ati się pokazała. Póki co, tylko czyta i przegląda temacik. Czekamy na komentarz, Lavhammerko.
Odpowiedz

Cytat

A dalej są jacyś chętni oprócz Ciebie Wiciu?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Sesja Hassana

Kontynuatorium - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...