Poszukuję książki...

Może jeszcze komuś przyda się taki temat, bo mnie właśnie tak.


Nie mogę sobie przypomnieć tytułu książki, na której okładce znajdował się skoczek (konik od szachów), a tło było bodajże wzorowane na polu szachowym w kolorze purpury (ciemny czerwień z filetem) na błyszczącym papierze. Prawdopodobnie był to jakiś kryminał, a właściwie cała seria, bo znajdowało się to w pakiecie. Właśnie przejrzałem stronę Empik i nic nie znalazłem, a aktualnie nie mam dostępu do ich placówki, więc pytam was, czy czasem nie wiecie, o co mi chodzi .
Odpowiedz



Pomyliłeś konika z królową.

Nie ma za co.
Odpowiedz
No chyba żeś nie loł. To już daaaaawno przeczytane. Książka, której szukam, zdecydowanie była w czerwonych barwach, przynajmniej jedna część. Nie jestem pewien, ale chyba każda z nich miała jakiegoś pionka od szachów.

[Dodano po 2 miesiącach]

Łoł, znalazłem... w antykwariacie mi się rzuciło w oczy. Poszukiwałem "Ósemki", tylko nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że jest to okładka w purpurze. Niemniej jednak znalazłem, yeah!
Odpowiedz
...a ja szukałem purpurowych okładek.
Odpowiedz
Nie no, przecież nie szukałem jej przez dwa miesiące bez przerwy
Odpowiedz
Ja z kolei szukam w fizyku pierwszego tomu 1Q84 Murakamiego i chyba nigdy jej nie dostanę....
Odpowiedz
← Literatura

Poszukuję książki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...