Poszukuję książki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tomasz1980,
Ja z kolei szukam w fizyku pierwszego tomu 1Q84 Murakamiego i chyba nigdy jej nie dostanę....
Salem,
Nie no, przecież nie szukałem jej przez dwa miesiące bez przerwy
Lionel,
Wybacz, za skołowanie. Niestety, często tak mam, że szukam rzeczy, które niby zaczynają się na K, a ostatecznie okazuje się, że to właściwie zupełnie inne słowo. Mój mózg ma po prostu za dużo dziur i mało fałd.
Salem,
...a ja szukałem purpurowych okładek.
Lionel,
No chyba żeś nie loł. To już daaaaawno przeczytane. Książka, której szukam, zdecydowanie była w czerwonych barwach, przynajmniej jedna część. Nie jestem pewien, ale chyba każda z nich miała jakiegoś pionka od szachów.

[Dodano po 2 miesiącach]

Łoł, znalazłem... w antykwariacie mi się rzuciło w oczy. Poszukiwałem "Ósemki", tylko nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że jest to okładka w purpurze. Niemniej jednak znalazłem, yeah!
Gość_Forgotten*,



Pomyliłeś konika z królową.

Nie ma za co.
Lionel,
Może jeszcze komuś przyda się taki temat, bo mnie właśnie tak.


Nie mogę sobie przypomnieć tytułu książki, na której okładce znajdował się skoczek (konik od szachów), a tło było bodajże wzorowane na polu szachowym w kolorze purpury (ciemny czerwień z filetem) na błyszczącym papierze. Prawdopodobnie był to jakiś kryminał, a właściwie cała seria, bo znajdowało się to w pakiecie. Właśnie przejrzałem stronę Empik i nic nie znalazłem, a aktualnie nie mam dostępu do ich placówki, więc pytam was, czy czasem nie wiecie, o co mi chodzi .
Wczytywanie...