Kącik Komentatorów

Spostrzegłem u Hassana( a dobre pomysły warto kopiować), więc i u siebie zamieszczam. Do bezpośredniego komentowania poczynań mojej gromadki owieczek. Więc moje owieczki sio stąd! A kysz! Byście nie psuli sobie zabawy. Wiem, nie ma jeszcze nic do komentowania, ale później mogę zapomnieć wciągnięty w wir wydarzeń. Moi gracze sio!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
A Ty draniu! To jest turniej! Nie kradnij!

Cyberpunk jest spoko.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
+1 za the Glitch Mob w sesji Ati.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Właśnie czegoś takiego szukałem. Przyda się.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
O rany, Sam B!

Ten temat właśnie stał się czarny, madafakes.

[Dodano po 4 dniach]

Płoniesz jeśli idzie o dobór muzyki. Jak Last christmas nie znoszę, tak tutaj, w połączeniu z tą sesją i tą postacią, absurd sięga zenitu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tak jest, motyw randomowego punk-mikołaja latającego przez miasto wymiata
Odpowiedz
Powinni dawać osobną nagrodę kobiecie, która wytrwa do końca
Na początku były 3, a coś mi się zdaje, że się jedna ino ostanie.
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Ja tam jeszcze nikogo nie skreślam, święta mogą czasem długo trwać. To wina pradawnych, że kolizje gwiazd spowodowały, iż nasz serwis ma urodziny w złym miesiącu (choć lepiej teraz niż w sesji).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
4Chan - cyberpunkowe zagrożenie ludzkości. Kolejny punkt dla MG

[Dodano po 8 dniach]

Cytat

podejrzewał, że po drugiej stronie siedzi zbereźny, mały karzeł,


Całe szczęście, że nie duży, Lio Teraz wyłapałem.

Wjazd na chatę czarnego charakteru - klasyka gatunku, komizm sytuacyjny pierwsza klasa
Odpowiedz
Chip oprogramowania dziwki! Nie no, idę na biotechnologię, muszę to opatentować xD
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Ja przypominam, że moje owieczki miały tu nie zaglądać by mieć dobrą zabawę. Sio!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Skoro postać Tajskiego nie udzieliła zainteresowanym dalszej pomocy i poprowadziła postać w zupełnie innym kierunku, uważam, że powinieneś Krix mu zrobić Han Solo moment - pojawi się w ostatniej chwili i przeszkodzi złym ludziom w osiągnięciu swojego złego celu.

[Dodano po minucie]

Czyli - podpowiedź, ostateczny showdown w miejscu pracy pana Louisa.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja tak ogólnie to plan mam. Byłem/jestem przygotowany na to, że Ty nie chciał z nimi ruszyć. Dzięki temu będzie można poszerzyć cały obraz scenariusza. Mój problem jest w tym, że zrobiłem to zbyt rozlegle. Od początku powinienem pewnie to wszystko troszkę bardziej streszczać, bo tak jesteśmy gdzieś za połową mojego planu i do grande finale jeszcze spora droga. Dla tego wiem, że nie skończę tego. Ale chcę to jako tako dopiąć i potem się pomyśli co z tym fantem zrobić. Bo na pewno chcę opowiedzieć historię która mi się po łbie pałęta i którą uznałem za dobrą do zabawy z graczami.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
ługabugabuga nie no umarłem
Wychodzi na to, że wikipedia w przyszłości wciąż będzie takim wielkim śmietniskiem, dla kogoś, kto nie posiadł nadzwyczajnych umiejętności wyszukiwania
Świetne te wstawki, podobają mi się! Zajebiście wprowadzają w klimat.
Poczekam chwilę na rozwinięcie akcji i zapytam o coś, bo meksykanin i granica kojarzą mi się tylko z jednym.
A, stary, wyluzuj, bo babka wyzionie ducha nim skończą gadać Co zdanie kaszle
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Boże, to ktoś jeszcze czyta moją sesję?
Odpowiedz
← Sesja Krixa

Kącik Komentatorów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...