[ME3] Lewiathan DLC- Opłaca się?

Opłaca się wykupić te DLC?
Podobno po przejściu DLC Lewiathan jest nowe zakończenie, mianowicie kamera skierowana na kupę gruzu, w tle leży Shepard który po chwili zaczyna oddychać( Nie wiem ile w tym prawdy).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dieter Bohlen dnia wtorek, 18 grudnia 2012, 12:17 napisał

Podobno po przejściu DLC Lewiathan jest nowe zakończenie, mianowicie kamera skierowana na kupę gruzu, w tle leży Shepard który po chwili zaczyna oddychać( Nie wiem ile w tym prawdy).

Nie ma nowego zakończenia, a opisana scenka jest tylko po zdobyciu wszystkich sojuszników. W "Leviathanie" pojawia się jedynie kilka nowych dialogów z tym dzieckiem pod koniec i to wszystko - przynajmniej jeśli chodzi o zakończenie.
Odpowiedz
Po szczegółową opinię odsyłam do naszej recenzji. Udało mi się go ukończyć i w sumie było to fajne doświadczenie, chociaż początek, tj. szukanie śladów w laboratorium, trochę męczące. Potem jest już lepiej, zaś fabularnie sam dodatek dobrze się sprawia, więc nie żałuję wydanych pieniędzy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Mass Effect

Lewiathan DLC- Opłaca się? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...