Lewiathan DLC- Opłaca się? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
I jeszcze sam Lewiatan. Kozacki.
Courun Yauntyrr,
Po szczegółową opinię odsyłam do naszej recenzji. Udało mi się go ukończyć i w sumie było to fajne doświadczenie, chociaż początek, tj. szukanie śladów w laboratorium, trochę męczące. Potem jest już lepiej, zaś fabularnie sam dodatek dobrze się sprawia, więc nie żałuję wydanych pieniędzy.
Trzeci Kur,
Poza tym nie zaczyna oddychać. Jego klatka piersiowa się rusza. Raz. Równie dobrze może brać wdech, co wydawać ostatnie tchnienie;)
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dieter Bohlen dnia wtorek, 18 grudnia 2012, 12:17 napisał

Podobno po przejściu DLC Lewiathan jest nowe zakończenie, mianowicie kamera skierowana na kupę gruzu, w tle leży Shepard który po chwili zaczyna oddychać( Nie wiem ile w tym prawdy).

Nie ma nowego zakończenia, a opisana scenka jest tylko po zdobyciu wszystkich sojuszników. W "Leviathanie" pojawia się jedynie kilka nowych dialogów z tym dzieckiem pod koniec i to wszystko - przynajmniej jeśli chodzi o zakończenie.
Dieter Bohlen,
Opłaca się wykupić te DLC?
Podobno po przejściu DLC Lewiathan jest nowe zakończenie, mianowicie kamera skierowana na kupę gruzu, w tle leży Shepard który po chwili zaczyna oddychać( Nie wiem ile w tym prawdy).
Wczytywanie...