Ranger Krzyś

Ech, bida - życie pod mostem do lekkich nie należy.....

[obrazek usunięty - bo się popsuł. Dodałem "działający w którymś poście niżej]


[Dodano po 5 minutach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia piątek, 7 grudnia 2012, 18:30 napisał

Z tematu Konstruktywna propozycja(...) poleciały 2 posty Rangera Krzysia[...] Do tego Rangera Krzyś dostaje kolejne dwa punkty karne za trolling przechodzący ludzkie pojecie.

Odpowiedz
O... słyszałam, że tu dobry obrazek krąży, ale z tego co widzę to się popsuł
Odpowiedz
A to most.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wiesz Kurze, cóżeś uczynił? Strollowałeś trolla!

[Dodano po 2 dniach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia piątek, 7 grudnia 2012, 02:15 napisał

Pisałeś gdzieś wyżej, że forum jest wtórne - a masz może jakiś pomysł a uczynienie go... mniej wtórnym?


Ach, Ati i jeszcze jedno - musimy i my redaktorzy dać przykład, czyli - udzielać się i jeszcze raz się udzielać, aż jagnięta zostaną mówcami.
Bo inaczej kisiel zleci z nieba i pozlepia sępom pióra!

[Dodano po 3 miesiącach]

Jestem baobabem i co mi zrobicie!
Odpowiedz
Pogratulujemy. Ja osobiście jestem brzozą.



Ten Ron Perlman to mój avatar - i moja nie ustająca reakcja na ten ewenement, jakim jest BF3.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz


Zupełnie się nie znasz. Nick Cage jest najlepszy.

Poza tym to miał być ten moment Twojego tematu w którym radujemy się z bycia drzewami różnych gatunków i ewentualnie dyskutujemy krótko o ptakach z ramionami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przepraszam, dziękuję, jestem brzozą.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Zaszumiał brzozowy zagajnik... O nie! Idzie drwal! I to drowi drwal. Oni nie lubią lasów, wolą swoje stalaktyty, stalagmity, stalagnaty oraz stalafrytki (ale bez keczupu ) ... Czo robicz!
Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To nie ja. To ja:



Jestem oburzony tymi napisami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A właściwie czemuś jest Renger? A nie np Druid, czy Rouge?
Odpowiedz
Rogal. Rogal Krzyś.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Pięknie brzmi, nie? I nawet stopień zakręcenia odpowiada!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ranger Krzyś - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...