Admin&Mod Log

Post Lavo z tematu Co z tym Fae - Dyskusja III usunięty. OT. Posty tego typu, czyli:

Cytat

Cicho, mendo bo ci skasuję temat!

@enether inb4 lock


nie są jakoś zabawne. Proszę dyskutować na temat, pisać po polsku, zaś wszelkie wątpliwości zgłaszać we właściwej formie i miejscu.

Cytat

Ten sam temat kolejne dwa posty Hassana i Kagi za OT

Down:
Decyzja jest nieodwołalna.


Od wszelkich decyzji moderatora można się odwołać do moderatora globalnego, zaś od decyzji tego ostatniego do administratora. Potem to już tylko Lolth Pisałem o tym nie raz, więc proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd.


Cytat

Usuwam temat "Co z tym Fae? 2.0" autorstwa Lavo. Skoro poprzedni został zamknięty, to najpewniej był w tym jakiś cel.


Każdy jest samodzielny i myśleć może sam - jest działanie, to musi być i wypisany powód.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Amnestia -40% dla Enemira. Ostatnie ostrzeżenie było sprzed dwóch lat

[Dodano po 5 minutach]

Zamknięcie tematu Lubię/Sznuję za w Gildii Błaznów. Temat niewypał


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasuję post Trzeciego Kura z tematu Amral. OT, chociaż muszę przyznać, że to chyba pierwszy post takiej treści, jaki skasowałem będąc moderatorem. Kolejne tego typu posty i będą punkty karne.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To nie offtop, ale udana trawestacja. Ilość "gdaczeń" odpowiadała ilości użytych do pytania słów. Post był zabawny, stylowy i w duchu podjętej przez nas akcji. Ale ty jesteś Drowem, mogłeś tego nie zrozumieć...

Ad. Ok, na przyszłość sięgnę po PW. Przepraszam, już nie śmiecę
Odpowiedz
Ale był niezgodny z regulaminem. A od jego przestrzegania są moderatorzy. Prosiłem, by wątpliwości przedstawiać przez PW - ten temat jest tematem informacyjnym.

[Dodano po 2 dniach]

Kasuję post gościa z tematu Gra przeglądarkowa na podstawie sagi "Pieśń Lodu i Ognia". Nie dość, że reklama, to jeszcze złe miejsce i tematyka. Spoczywaj w niepokoju.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Post Trzeciego Kura o treści "." leci za ot w kosmos z tematu Podanie o arba.
Odpowiedz
Posty użytkowników Matthias Circello i Trzeci Kur, o treści odpowiednio:

Cytat

I ciął sztyletem ciął.

(Nie mogłem się powstrzymać xD)


oraz

Cytat

Hm.. hee..


z tematu Konstruktywna propozycja zmian na stanowisku WK zostają popchnięte w niebyt za OT.

O, i jeszcze post użytkownika Lavo z tego samego tematu, z tego samego powodu. Tym razem treścią było:

Cytat

Ej, bo w ryj dać, mogę dać

;p
Odpowiedz
Leci za ot i trolling post Rangera Krzysia z tematu Konstruktywna propozycja(...).

[Dodano po 17 minutach]

Post Sazanki został wydzielony z tematu Konstruktywna propozycja(...) do nowego Nowi władcy w dziale dyskusji.

[Dodano po 12 minutach]

Usunąłem post Hassana za ot z tematu powyższego. Każdy kolejny skończy tak samo. poprosiłem też o założenie odpowiedniego tematu w dziale dyskusji.

[Dodano po 19 godzinach]

I kolejny post z powyższego tematu poleciał za OT. Tym razem Rangera Krzysia. Ten Pan tym samym zarobił punkt karny.
Odpowiedz
Kasuję post enethera z tematu Podania, kodeks i takie tam. Jeden wyraz. Stać cię na dłuższe i treściwsze posty
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tematu Konstruktywna propozycja(...) poleciały 2 posty Rangera Krzysia, 2 saphire, 1 Enemira, 1 Ati, 1 Sabal i 1 Trzeciego Kura z OT. Do tego Rangera Krzyś dostaje kolejne dwa punkty karne za trolling przechodzący ludzkie pojecie.
Odpowiedz
Przeniosłem post Maega z tematu http://forum.gexe.pl/.../34583-serwer/ do tematu http://forum.gexe.pl/topic/34585-to-reboot-or-not-to-reboot/ - pomylił się biedny i zamiast w jednym, napisał w drugim.

W ogóle, to mam ja jakiś kolorek?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Lavo dostaje 1 punkt ostrzeżenia za w pełni świadomy OT w temacie FaeWiki. Jego post, czyli:

Cytat

Umiem sikać na stojąco. Chciałem się tylko pochwalić.


został rzecz jasna skasowany.

[Dodano po 13 minutach]

4 posty out z tematu To reboot or not to reboot?. To nie temat o Kagarze, czyli posty nie na temat.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Pod osłoną nocy i mrozu zaatakował nas kolejny post radziecki bot. GameExe-Rosja 1245161:0

[Dodano po 14 godzinach]

Z nieautoryzowaną reklamą GameStorm.pl robimy to samo, co z każdą inną żabą.

[Dodano po 3 dniach]

Cztery posty z tematu Czy warto zostać Łowcą Smoków złowiły kasację. Dwa były spam-inwektywą autorstwa gościa o wdzięcznym nicku "Lumpex", dwa kolejne zawierały treść nieznanego rodzaju, obfitującą w załamującą ilość antyortografii i bezmózgowia.

[Dodano po 2 dniach]

Trzeba by tu coś skasować. Temacie Pokewars, wybieram cię!

[Dodano po 5 dniach]

Z subforum Gothic I: ciekawostki skasowałem mocno nieciekawy temat Almanach. Ilość błędów na metr kwadratowy zdania sprawiła, że nie sposób było dociec o czym i po co go napisano, więc i tak nikomu by się nie przydał.

[Dodano po 2 dniach]

Usunięty post będący wyłącznie cytatem wcześniejszego w temacie Rozpoczęto projektowanie "Mass Effect 4". Rozumiem, że chodzi o takie "what he said", ale jednak wypada coś oprócz tego zaznaczyć.

[Dodano po 7 dniach]

Z tematu [Planescape] Księga oszustw usunięto post głupca, który próbował podszyć się pode mnie. Baaardzo zły pomysł. Cytując, "kompleksy małych narządów płciowych" niechaj sam idzie leczyć gdzie indziej.
Odpowiedz
Aktualizacja wersji PHP i kilku opcji wymaganych do płynniejszej pracy serwisu. Mogły wystąpić chwilowe problemy z dostępem do portalu, za co serdecznie przepraszam.
Odpowiedz
Wyrywam z korzeniami i palę w ogniu mej nienawiści temat Supplier of wood pellets to Europe Wood pellets Din / DIN. Choć nie była to tym razem reklama żadnych leśnych ssaków, to jednak zagraniczne boty nie przestają mnie zadziwiać.

[Dodano po 7 dniach]

Post Gościa_Inna skasowany z tematu Jaki macie sposób na nudę?. Każdy jest inny, ale nie każdy musi z tego powodu cierpieć. Zwłaszcza, jeśli maltretuje się go bezsensownymi postami pozbawionymi gramatyki i ortografii.
Odpowiedz
Ilustrator na prośbę Rangera:



Poszedł post Flamenn z tematu [Rasa]Diablę - obietnica jest obietnicą i radosny OT time w temacie się już skończył.

Hurraaa, moja pierwsza kasacja posta.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja post rosyjskiego bota z tematu "Ognisty łuk i strzały". Ogniście to tam było, ale raczej nie na temat.

[Dodano po 22 godzinach]

Powtórka z, jakże ognistej, rozrywki, z tym samym rezultatem.
Odpowiedz
Pająku-Usuwaczu wybieram cię! Kasuję temat Pokewars.pl - kultowa gra Pokemon online. Reklama bez zezwolenia. Dzięki za raport.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja przy okazji temu panu od Pokemonów (hRs) wlepiam 20% za nachalne reklamowanie innego serwisu bez zezwolenia. Pozdrawiam


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...