Ranger Krzyś

Jeśli ktoś ma jakieś pytania związane z moja skromną osobą, w miarę sensowne, postaram się odpowiedzieć (w miarę sensownie).
Odpowiedz
Brak chętnych to może ja co cię sprowadziło do Game Exe , i dlaczego wybrałeś klasę łowca.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Moja popularność jak widzę jest zaiste olbrzymia


Pytasz się dlaczego tu jestem? Kiedyś, dawno temu, byłem redaktorem w serwisie fantastycznym MNO. Niestety*, inicjatywa rozpadła się przez konflikt redaktorów z naczelnym. Miało to miejsce w okolicach roku 2009. Ale pamięć o tym jakie to fajne uczucie, gdy widzisz swój tekst na stronie przetrwała we mnie. I tak skierowany przez znajomego poznanego na stronie Insimilionu, trafiłem tutaj. Serwis prezentował się ładnie, dodatkowo trwała akcja werbunkowa - stwierdziłem co mi tam. I tak trafiłem tutaj.

A klasę łowcy wybrałem, bo powiązana jest z moja ksywką - Ranger.

*Z dzisiejszej perspektywy - stety, bo gdyby się towarzystwo nie wzięło za łby, to pewnie dalej bym siedział na jakimś internetowym zadupiu.
Odpowiedz
A jak oceniasz nasze forum , czego się spodziewałeś , a co dostałeś ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Wybacz, ale forum jest dla mnie raczej wtórne, w stosunku do tego co oferuje strona. Wiesz, wszystkich tych artykułów, recenzji etc. Do tej pory przesiadywałem raczej w sekcji dla redaktorów, dopracowując swe teksty - takie sprawy warsztatowe. Dopiero ostatnio, a to dlatego, że mam nagle trochę więcej czasu, trochę częściej udzielam się na forum właściwym. Spodziewałem się ciut większego ruchu, ale nie jest jeszcze najgorzej. Fora w ogóle przezywają ostatnio kryzys, spadek frekwencji, a co za tym idzie - nowych postów.
Odpowiedz
Czy obecnie udzielasz się na jakichś serwisach/forach związanych z grami lub fantastyką, poza Game Exe oczywiście? (Na Insi już chyba raczej nie, skoro ostatni raz logowałeś się w czerwcu? )
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Nie, aktywnie się nigdzie indziej nie udzielam. Nie mam na to, niestety, czasu.
Odpowiedz
Hmm... A jak się nazywało to forum poprzednie?
Odpowiedz
"Minas no'Ongol", buńczucznie zwący się "ostatnim bastionem dobrej fantastyki". Bastion padł, dobra fantastyka się ostała.
Odpowiedz
Nigdy o takim forum nie słyszałem. Ale to o niczym nie świadczy. Jak długo byłeś redaktorem?
Odpowiedz
Od maja 2008, do czerwca 2009. Strony już nie ma, jedynie gdzieś tam w necie można znaleźć jakieś pozostałości jej istnienia. Np. raz zorganizowaliśmy spotkanie z pisarzami - Jackiem Komudą i Witoldem Jabłońskim - o czym poświadczy ten wpis. http://www.mmlodz.pl...i?category=news

To był w zasadzie nasz "największy sukces"
Odpowiedz
Czyli plus minus trzynaście miesięcy.
Odpowiedz
1.Ile masz lat?
2.Czy wierzysz w koniec świata 21 grudnia 2012?
3.Jakiej jesteś wiary?
4.Masz jakąś ulubioną potrawę, jak tak to jaką?
5.Ulubiony sport?
6.Kogo najbardziej lubisz na GE?
7.Jak myślisz poprawiłem się z ortografią?
Odpowiedz
1. Informację znajdziesz na moim profilu.
2. Nie, dlatego też może mnie zaskoczyć.
3. Rzymsko-katolickiej.
4. Solone czipsy z piwem - nie mam pojęcia po co Ci ta wiedza, chcesz mnie zaprosić na obiad, czy co?
5. Żaden.
6. Ati i Meda.
7. Z bólem przechodzi mi to przez gardło, ale - TAK.
Odpowiedz

Cytat

6. Ati i Meda.


W końcu ktoś mnie lubi Jeszcze w narcyzm popadnę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uważaj , żebyś się nie zakochał
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Spokojnie, póki to jest mój temat - nie będzie tu męskiej miłości. Możecie więc bez obawy o to, że ktoś poprosi was o podniesienie mydełka, które tak przypadkiem mu wypadło, śmiało zadawać dalsze pytania.
Odpowiedz
Pisałeś gdzieś wyżej, że forum jest wtórne - a masz może jakiś pomysł a uczynienie go... mniej wtórnym?
Odpowiedz
Hmmm - dobre pytanie. Musiałem przemyśleć sprawę, a akurat robiłem pierożki, więc czas się na to znalazł. Ogólnie, nigdy nasze forum nie gromadziło w dyskusjach tylu postów w jednym, konkretnym temacie, co np. taki Insymilion. Myślę, że to zasługa naszej strony głównej i newsów. To one na bieżąco skupiały na sobie uwagę i posty użytkowników, a na takim Insi komentarze w newsach były i są śladowe - dyskusja zaczyna się dopiero w kącikach tematycznych.

A więc siłą wywołująca u nas dyskusję były newsy, przynajmniej ja będę się tego trzymał. A ostatnio - no bardziej to temat do dworu, ale skoro już tu piszę, to skończę - nie jest z tym najlepiej. Np. pisaliśmy w miarę na bieżąco o Project Eternity, a tu przed końcem zbiórki kasy na kickstarterze, zainteresowanie naszych newsmenów nagle się urwało, a przecież nowe wieści (a nawet od 4 grudnia nowe screeny) dalej się ukazują. A prawie nikt z konkurencji o tym nie pisze, gdybyśmy kontynuowali temat, ściągalibyśmy uwagę zainteresowanych grą graczy. Czyli przyciągnęli ich do GE.

Kolejny przykład BG:EE, znów brak nowych wieści, nawet o premierze tytułu- zainteresowani nie mają co tu szukać, idą gdzie indziej. Myślę, że najlepszym lekarstwem byłaby konsekwencja. Wypadałoby po prostu kontynuować zaczęte tematy, a nie stosować wolnej amerykanki w ich doborze. Np. ktoś kto zacznie pisać o "DnD 4 ed", to niech zagląda na stronę Wizardów i jak coś ciekawego tam umieszczą, to pisze newsa. A goście słabo znający angielski, ewentualnie ciekawi komentarza - zajrzą na GE i może coś nawet skrobną pod tekstem?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ranger Krzyś - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...