[MUZYKA] Disco Polo

No właśnie... Każdy mowi, ze jest to beznadziejna muza itp... Ale czy wyobrażacie sobie wesele, na którym leci ciągle metal? Albo jak usłyszymy zupenie niechcący w radiu taką piosenkę, to czy te słowa nie latają nam w glowie i za cholerę nie chcą wyjść?

Swojego czasu sluchalem disco pola (a jak). Just 5 ("Kolorowe sny kiedy ja..." ), Stachursky ("...to wlaśnie tego chcesz..."), Boys ("Jesteś szalona..."), Bohdan Smoleń ("Ani be ani me... :mrgreen: ). Były to czasy przedszkola (wieki ciemne xD) Teraz to tylko wesela :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Disco Polo ma to do siebie, że strasznie łatwo wpada do głowy i za cholerę nie chce wyjść. Oczywiście "Kolorowe sny", "Czarne oczy" itp. Nijak się tego pozbyć nie mogę, ale czasem sobie nawet nucę. Tragedia! Na szczęście nie mieszkam na wsi, gdzie to leci bez przerwy najczęściej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Sep 27 2005, 08:38 PM napisał

gdzie to leci bez przerwy najczęściej.

[post="36464"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Nom rzeczywiscie takie Czarne Oczy chodza mi po glowie do tej pory i przyznam (z bolem) ze mi sie nawet podoba podobnie jak ,,Jesteś Szalona", ale po takich cyt. ,,Zabrałas mi Lato a Teraz Chcesz za to Dac jedna jedyna nadzieję" to rece(i nie tylko) opadają
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Najciekawszy w d*** p*** (nie będę takich świństw pisał na forum ) był złoty okres tej tzw. muzyki, kilka lat temu. Nagrody, konferencje, polsatowski program i inne takie. Gigantyczne trasy koncertowe po całym kraju, covery (nawet z Dylana) bezprawnie aranżowane przez tzw. artystów. Bardzo tanie były płyty i kaset z d*** p***. Tymczasem po krótkim czasie cały ten kombinat padł. Okazało się szybko, że przemysł muzyczny d*** p*** był niemalże w całości sponsorowany i kontrolowany przez mafie: wołomińską i pruszkowską. Po rozbiciu tych organizacji nastał czas posuchy, który trwa do dziś.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
podobno zreszta kiedys tak nie zwracano uwagi na piractwo(w tamtych czasach kaset ale to tez ,,niby" podchodzi pod piractwo) ale muzyka i tak jakos istniala, a teraz taka Jenifer Lopez mowi ze nie warto spiewac dla pieniedzy tylko lepiej wystepowac w filmach :?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Do dziś nie zpomonę gdy na imprezie leciała muza Elekryczne Gitary - Dzieciaki (zapluły chodnik, wyjeły flaszki ludzi przepędziły) jako iż byłem dosyć *lekko* wstawiony wyszalałem się z koleżanką na tej piosence jak poj*any;] Na szczęście pani która to spiewała ryczała bardzo energetycznie i żywiołowo dlatego skakało się naprawdę wysoko a ręce w górę...Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy HEJ HEJ HEJ! Nie przejmował się człowiek, ze kilka razy na yyłku wylądował, wstawał i jechał dalej;] Ludzie brawa na bili takżeśmy świrowali:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Disco Polo? Hmmm, a co to takiego ? Pamiętam... pamiętam te czasy, gdy czy to duży, czy to mały, wszyscy słuchali Boys'ów, Shazę i inne pierdoły. Bleeeeeeeeech . Ostatnio nawet moja siostra słuchała jakiejś przeróbki "Jesteś szalona". Myślałem, że ją rozniosę :twist:. Tylko denerwują minie ludzie, którzy na wszysko oprócz np. hip-hopu czy metalu czy jeszcze czegoś innego (ogólnie oprócz muzyki, której w ich subkulturze się słucha) mówią: "Wyłącz to diskopolo". Heh, jakby na to nie spojrzeć, Disco Polo stało się synonimem najgorszej muzyki jaka w ogóle istniała... i chyba słusznie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ludzie co by nie gadać o disco polo to niema impry bez tej muzyki. pisałem już o tym w temacie o muzyce jakiej słuchamy. To naprawdę widać po tym jak wielu ludzi z rożnych grup społecznych potrafi razem się bawić w rytm tej muzyki. Poza tym powiedzcie szczerze, czy do metalu, rocka czy techno da się tańczyć w parze? Jeśli ktoś nie tańczy „zawodowo” to raczej trudne. A kroki tańców do disco polo są tak proste że nawet na 1 imprezie da się ich nauczyć. Nie wiem jak wy ale dla mnie impreza składająca się z samego kręcenia młyna jest nieudana.
Odpowiedz
Oj, ja bym tu się kłócił, bo jest masa innych piosenek lepiej nadających się, jak to ująłeś, "do tańczenia w parze" (chyba, że ja jakieś inne disco polo słyszałem). A poza tym nie przez całą zabawę "tańczy się w parze" (chyba, że juz tak bardzo zmulony jesteś ). Ja np. nie wyobrażam sobie imprezy bez puszczenia Kazika i wspólnego wyśpiewania np. 12 groszy , czy jakiegoś kawałka techno. Ale nie mówię, że jak puszczą disco polo, to się schodzi z parkietu. Co to, to nie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie no bez skrajności Napisałem że cały czas się młyna nie da kręcic a że my zwykle mamy młyny artystyczne z przerwami na wspólne śpiewanie to inna sprawa np Chop Suey
Odpowiedz
A czy słyszeliście o Polskiej konkurencji dla O-Zone zespole Twins ? Jest to już nie taki nowy zespół, a znany głównie w poważnych dyskotekach np. w Tarnawie Małej (trasa Lublin-Biłgoraj)

Tutaj ( http://video.google.com/videoplay?docid=75...988989&q=avaria ) macie link do clipu ich gozu hiciora "AVARIA"! IMO Kamerzysta powinien Oscara dostać! Chłopaki wygladaja bosko!
Zreszta potwierdzaja to fani i fanki. Oto kilka wypowiedzi:

pati - "fajni z was faceci..."
Gargi - "No nie co za wieśniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Angel z Lbn. i Blond - "Joł ziomale!!!!!!!!Kochamy Was i chenmy Was zobaczyc i dotknac!!Nie mozemy spac po nocach bo myslimy o was."

Takie opinie mowia same za siebie!
Przytocze pare innych wypowiedzi zeby wam lepiej zobrazowac z czym macie doczynienia:

Skinheads - "Muzyka naprawde super i do tego Polska. Oby tak dalej
Pozdrowienia!
Laski uwazajcie skini sa na sali Smile
14/88"
Niunia - Wasz nowy kawałek FAN FACTORY CLOSE 2 YOU jest wy***any tak samo jak OCZY JEJ
3majcie sie i pozdrowienia"
Max - "Ziomy, za***ista stronka, może być.Jazda!!"
Bolo z Sochaczewa - "Umieście tutaj piosenke bumszakalaka łapiesz mnie za ptaka!!!!! Tak to jest spox !!!!!!!!!!!!!!!"
angel -" AVARIA...dzis nam nie przeszkodzi!"
BeBe_14 - "Siemkanderqo!!!Jestescie za***isci kazdy was uwielbia macie taka muze jaka jest kazdemu potrzebna...heh!!!pozdrawiam WAS cieplutko...Macie pozdro tesh od mojej za***istej qumpelki ktora was tesh uwielbia heh BUZIAKI ODEZWIJCIE SIE NA MOJEGO e-maila :)papa"

Jak widac fani szaleja, muza "za***ista" !
Jak ja zazdroszcze Bolowi z Sochaczewa

Chyba stalo sie jasne ze Twins > O-zone > Tokio Hotel > all!

Miłego słuchania
Odpowiedz
OMG. Rzeczywiście shit... Ale pobujać się przy tym można (tak jak przy O-Zonie) A-a-avaria

Cytat

Chyba stalo sie jasne ze Twins > O-zone > Tokio Hotel > all!


Jeszcze Blog 27. To jest dopiero g*wno Gorsze od O-Zona i Tokio Hotel...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Moja siostra słuch Tokio Hotel i Blog 28 to znaczy 27
Muszę słuchać tego w domu arrrrrr!!!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Mar 12 2006, 07:11 PM napisał

Moja siostra słuch Tokio Hotel i Blog 28 to znaczy 27  
Muszę słuchać tego w domu arrrrrr!!!  

[post="41445"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ech witaj w klubie

Mój brat słucha tego *cenzura* w kółko i chyba nie ma zamiaru szybko skończyć. A najgorsze jest jak lecą w telewizji teledyski tego chłamu i trzeba to oglądać i słuchać (no bo co mam zrobić? wyjść z domu? ), a jeszcze na dodatek mój brat jest głuchy i musi nastawić cały regulator Oczywiście jak się odezwe albo zaczne działać to do akcji wchodzi moja mama, która staje po stronie młodszego i słabszego niestety
Odpowiedz
Cieszę się że nie tylko ja muszę znosić te tortury.
Ale ubolewam nad twoim bratem, mam nadzieję że szybko się nawróci
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
hmm... jestes starszy ?

pojdz do mamusi i nawciskaj jej jakiegos kitu ze to kapela satanistyczna i naklaniaja ludzi do wstapienia do jakiejs sekty ... zaloze sie ze pomoze
Odpowiedz

Użytkownik Ven'Diego dnia Mar 21 2006, 09:35 PM napisał

Ale ubolewam nad twoim bratem, mam nadzieję że szybko się nawróci

[post="41644"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Amen

Użytkownik Wojo dnia Mar 21 2006, 09:47 PM napisał

hmm... jestes starszy ?

pojdz do mamusi i nawciskaj jej jakiegos kitu ze to kapela satanistyczna i naklaniaja ludzi do wstapienia do jakiejs sekty ... zaloze sie ze pomoze

[post="41645"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W zasadzie jak zobaczy tych kolesi, którzy nie wiadomo jakiej są płci to może uwierzyć w te bajeczki

Dzięki za pomysły i za troske




Edit- o lol jeszcze teraz na Viva Polska słysze, że będzie dzień Tokio Hotel Heh nie uwolnie się od tego nigdzie ;(
Odpowiedz
Właśnie oglądam Vive i jest dzień Tokio Hotel. Jestem przerażony ilością dziewczyn, która przyszła słuchać tego "zespołu". Po prostu nie wiem jak można mieć taki gust
Odpowiedz
Mam pomysł, nawróćmy je
Może się opamiętają
Szkoda mi ich, są jeszcze takie niedoświadczone, nie wiedzą co prawdziwa MUZA
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Disco Polo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...