[MUZYKA] Disco Polo

Macie rację - chłam. I moja siostra również tego słucha. Chociaż ta starsza fajnie ją podsumowała: ,,Jesteś jedną z megahipersuper fanek TokioMotel, które leją w majty za każdym razem kiedy ich usłyszą"
Ano, prawda.

A przeróbki ich ,,hitów" to niezła parodia xD
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Mar 26 2006, 04:51 PM napisał

,,Jesteś jedną z megahipersuper fanek TokioMotel, które leją w majty za każdym razem kiedy ich usłyszą"


hahahaha, niezly tekst, nieobrazisz sie jak bede tym obrazal innych ktorzy sluchaja tej chały...

najlepsze jest wlazenie na czata i jechanie po wszystkich co maja w nicku tokio ...
Odpowiedz
A nie pomyśleliście jak mało osób przeprowadza się teraz do Tokio w Japonii przez ten zespół? Zapewne około 80 % mniej, a te 20 % nie ma dostępu do zagranicznych mediów
Odpowiedz
Jednym słowem podsumuję ten zespół HŁAM
Pierwsze słowo jakie mi przychodzi na język gdy pztrze na tego kolesia co tam śpiewa to GEY, PEDAŁ
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A jaką masz pewność, że to mężczyzna? Ja nadal mam wątpliwości Niemcy chyba szaleją na punkcie tego zespołu. Ciągle leci na niemieckich kanałach muzycznych.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Teraz fryzurę zmienił... I na zdjęciach z zespołem... BABA. Bez obrazy, dziewczyny. Ale autentycznie... Ja bym się tak w życiu nie pokazał w domu. A co dopiero poza domem O__O
Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Mar 27 2006, 03:21 PM napisał

A jaką masz pewność, że to mężczyzna? Ja nadal mam wątpliwości Niemcy chyba szaleją na punkcie tego zespołu. Ciągle leci na niemieckich kanałach muzycznych.

[post="41810"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Kurdę, ale najgorsze jest to, że nie tylko na niemieckich kanałach, bo często leci także na naszej Vivie Organizują na tym kanale jakieś dni Tokio Hotel. No cóż stracili jednego telewidza.
A co do jego wyglądu to w dzisiejszych czasach wystarczy być osobą kontrowersyjną, aby zdobyć sławę i ten pe**ł , bez obrazy dla osób o innych orientacjach seksualnych, wykorzystał to i zrobił z siebie buntownika.
Odpowiedz
Ja disco-polo mam kilkanaście piosenek na kompie, głównie żeby się pośmiać z ciekawych tekstów. Ale trzeba przyznać, że wpada w ucho, a i potańczyć można. Dla mnie napewno lepsze niż techno.

http://www.discopolo.info

Odpowiedz
Moja siostra słucha Disco Polo.. Aż uszy bolą
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
A odowołując się do dyskusji powyżej TH to nie disco polo, tylko coś w stylu popu. Ja się na ich temat nie będe wypowiadał, bo wszystko powiedzieliście, ale jest jeden zespół, którego członkowie podobnie wyglądają Green Day, a muzyka conajmniej tak samo beznadziejna.

Odpowiedz
W mojej klasie nikt nielubi DiscoPolo,taki jeden gostek ciągle śpiewa "jesteś szalona.."uszy bolą X(
Odpowiedz
Disco Polo to według mnie wiocha i wstyd tego słuchać, a jeszcze większy śpiewać.
Odpowiedz
Discopolo nie na weselach, dyskotekach itp. to zło.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
uwielbiam sluchac disco !!! jest spokojne i najlepszze moim zdaniem!
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Disco Polo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...