[BGII] Anomen

Kiedy grałem kawalerem miałem Anomena w drużynie. Spisywał się doskonale miałem ustawienie:
O O O
...O
...O
...O
W pierwszym szeregu stałem ja, Keldorn i Anomen( 2 paladynów i kapłan, normalnie boży młot ). Oczywiście wymiataliśmy. Anomen świetny wojownik i najlepszy po Viconi kapłan. Bardzo dobra postać, ale tylko do dobrej drużyny. Z tyłu miałem jeszcze Yoshima, Edwina (troche tu nie pasował) i Valygara. Dobrze mi szło.

Odpowiedz
Gralem troche ta postacia ale jakos nie przekonalem sie co do niej.Mial bardzo glupie odzywki,lepszy w zwarciu od Viconi ale na pierwszy ogien i tak szli moi zbrojni.Napewno gorszy kaplan od Viconi.Nie lubie tej postaci i nie zamierzam miec go w druzynie.
Odpowiedz
Ciota. Tak powiem. Spójrzcie tylko no na niego.

/Stoję pośród prawych/ bleeeee

Ile ty masz dziecko lat? - Rince Kronikarz
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Jak Anomen zostaje sir'em moze uzywac Karsomir? W koncu rycerze zakonu to paladyni ~~
Odpowiedz
Nie może, ale do tej broni stworzony jest Keldorn. Kapłani mogą używać tylko broni obuchowych.

Odpowiedz
A Keldron czasem w pewnym momencie gry nie odchodzi na emeryture? (nie wiem bo jak gralem dobra druzuna to sam bylem paladynem i durgiego nn)
Odpowiedz

Cytat

A Keldron czasem w pewnym momencie gry nie odchodzi na emeryture? (nie wiem bo jak gralem dobra druzuna to sam bylem paladynem i durgiego nn)


Nic z tych rzeczy Pozostaje z nami do końca.
Odpowiedz
Odchodzi na emeryturę , ale to już po zakończeniu gry, więc nie ma co się martwić - jak mówił Tokar zostanie z nami do końca.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja tam lubię Anomena. A większość zarzutów pod jego adresem bierze się z niezrozumienia motywów kierujących tą postacią. Anomen postanawia walczyć w służbie dobra, gdyż wiele wycierpiał w dzieciństwie. Jak wiemy z gry, jego ojciec jest alkoholikiem i bił Anomena. Dołącza do Zakonu Promiennego Serca, gdyż ten daje mu jakieś oparcie i cel w życiu, a to właśnie zakon zwalcza wszelkie zło i szerzy sprawiedliwość.

Pomijając fabułę, Anomen to najlepszy dwuklasowiec w grze. Dajcie mu Crom Faeyr, a będzie tłukł przeciwników jak najprzedniejszy woj, a mniej więcej w połowie gry mój Anomen zaczął rzucać czary kapłańskie 7 poziomu. I co wy na to?

Co do odzywek - mnie one w ogóle nie przeszkadzały, wręcz podobały się niektóre ("krew żwawiej krąży, gdy wie się, że zło jest tak blisko", "zaiste, zadowolony jestem z postępków dokonanych przez tę jakże źle dobraną drużynę" ), a portret możemy zawsze zmienić...
Odpowiedz
Nie lubię Anomena, bo jego teksty działały mi na nerwy.

Poza tym nie znalazłem dla niego miejsca. Ja (Mnich), Minsc, Keldorn, Jan, Aerie, Zmienna Postać Do Wykonania Questu/ Sarevok.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz

Użytkownik Quarmug dnia czw, 09 sie 2007 - 18:23 napisał

Zmienna Postać Do Wykonania Questu/ Sarevok.

[post="78546"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]Czyli Anomen.
Ja już się wypowiadałem i wg mnie Anomen do dobrej drużyny jest bardzo dobry.

Odpowiedz
Nie tylko Amoen, ale Haer, Valygar, Cernd, Nalia i inni
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Witam ja Anomena po prostu nie trawię...nie mówię,że po awansie na sir jest złą postacią ale jakiś taki...ciotowaty jest mocno...duuużo lepszym kapłanem jest moja kochana drowka...a jak sie do nas odzwywa...ten subtelny drowi podryw... co prawda nie może odpedzac nieumarłych...ale sa takie bronie w baldurku ,.że to raczej nie stanowi problemu...a że z Anomena kiepski wojownik..już lepiej brać voyagera za niego bo i z luku i z katanki...a jeszcze w plecki potrafi ladnie ciachnąć
Odpowiedz
Nie zgadzam się, Anomen jest gorszym kapłanem od Viconi, ale za to dobry z niego wojownik, lepszy od Keldorna. Ogólnie lubię go i fajna postać, ale romansu z nim nie chciałbym mieć.

Viconia nie może odpędzać nieumarłych, ale za to jest odporna na magię. Zamiana jest zdecydowanie korzystna dla drowki. Jedynym problemem kapłanki Shar jest niska kondycja, ale w końcu nie używa się jej do walki w zwarciu.

Odpowiedz
no fakt,że Anomen jest lepszym wojem od Vici ale kapłanem duużo gorszym .....a jest też wojownikiem gorszym np od Korgana Voyagera czy Sarevoka(chyba najlepszy wojownik w bg..)więc brać go tylko jeżeli sie ma dobrą drużyne bo jeżeli nie to sie nie bardzo go opłaca brać...i do tego te jego teksy..ech...miałem ochotę go zostawić sam na sam z władcą cienia..
Odpowiedz
Jak grałem zmiennokształtnym(1 raz teamem bo zawsze wmz) to go przyłączyłem ale jak zobaczyłem mądrość 12 nawet po zamianie w sir anomena zaczął mnie nie zimesko denerwować więc wyleciał co do aerie biorę ją na początku póki nie mam edwina mój team wygląda tak:
ja zmiennokształtny
Korgan( bloker:d)
Jansen
Edwin
Viconia
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
jak będziesz mógł sie zminić w wiekszego wilkołaka to sam staniesz się blokerem;)naaprawdę silna postać!
Odpowiedz
Od tego jak wykonasz jego questa.....
Odpowiedz
Witam, mam mały problem z tym questem...
Miałam save na którym quest z Anomenem się włączył, można było wejść mu do domu i gadać z tym jego ojcem, ale save mi sie skasował i zaczelam grac od poczatku. A teraz jestem w bodajże 3 rozdziale a po tym quescie ani widu ani slychu. Anomen gada do mnie, wiecej niż za tym pierwszym razem, ale w ogóle nic nie moge zdziałać z tym zadaniem.... Wtf?

Sorki, jeśli coś powtórzyłam etc. mam nadzieje że nie zjecie mnie za to
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Anomen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...