[F1] Która część jest najlepsza ?

Która część jest najlepsza ?

Fallout (7 głosów [18.42%])
Fallout 2 (26 głosów [68.42%])
Fallout Tactics (3 głosy [7.89%])
Fallout 3 (jestem jasnowidzem :P) (2 głosy [5.26%])
Ja najmilej wspominam F1 z którym miałem najwięcej zabawy , choć przyznaję że F2 trzymał poziom i był dalece bardziej rozbudowany, to nic nie zastąpi 1!



Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”

Odpowiedz
A ja powiem tak: F1 i F2 były świetne.
Ale F1 miał lepszy klimat, był bardziej hmm... mroczny. To zagrożenie ze strony mutantów, tajemnice katedry i historia Master'a. No i filmiki - były wręcz świetne (szczególnie ten po dołączeniu się do armii mutantów).
F2 miał już gorszy klimat, a grę wydłużał sam początek, gdzie latało się z dzidą i słabymi pistolecikami :S
Chociaż obydwie części uwielbiam i przeszedłem każdą nich ładnych parę razy, to jednak zdecydowanie wolę F1

Fallout Tactics mi się baaardzo szybko znudził. Jedyne o co tam chodziło to sieczka

A z tego co do tej pory słyszałem i widziałem o F3, to będzie to porażka ;/





Odpowiedz
Zdecydowanie F1 - miał o niebo lepszy klimacik (kocham The Glow, a nawet takie lokacje jak Junktown i Hub były naprawdę fajne), super Bossa (powiem Wam: miał rację! To był chyba najbardziej charyzmatyczny i najbardziej "szary" czarny charakter jakiego spotkałem w grach), którego nie trzeba było zabijać (alternatywne zakończenie), ba, którego dało się przekonać, że źle robi (dopiero w kolejnej części wychodziło na jaw, że nasze argumenty były chybione). W F2 czegoś takiego niestety nie było. Poza tym była prawdziwa wolność wyboru drogi - a nie tak jak w F2, że dostanie się na południe było niemożliwe ze względu na szeroki pas gęsto zaludniony obcymi i floaterami. Poza tym F2 było pod tym względem nienaturalne - jaki logiczny argument przemawia za tym, że na początku przeciwnicy używają kijków i jakiegoś śmiecia a koło SanFran wypasiony sprzęt? W F1 mniej więcej zawsze spotykało się podobnych przeciwników (nie licząc może okolicy MB).
Odpowiedz
No nie, temat już tyle tu leży, a ja się jeszcze nie wypowiedziałem? Dla mnie pierwszej części pod względem klimatu nic nie pobije. Dwójka była już odrobinę przepakowana nawiązaniami do filmów, książek i znanych postaci, co trochę psuło klimat. Jedynka była pod tym względem bardziej oszczędna. No i jest prostsza.
Odpowiedz
Mało grałem w te gry, ale mnie się bardziej podobała 2, jak już wcześniej mówiono, to taka ulepszona 1 (parę lepszych rozwiązań itp.) ale tak naprawdę 1 nie odstaje zbytnio od 2 (w moim przekonaniu)
Obie gry fajne, ale wybrałem Fallout 2

(W F3 jeszcze nie grałem, więc się nie wypowiadam)

Odpowiedz
Nie grałem w Fallouta 3 (W Tacticsa grałem, ale przerwałem), więc wybór będzie między jedynką a dwójką.

I mimo wszystko - Fallout 2. Dlaczego? Ano, dlatego, że jest bardziej rozbudowany, ma więcej questów i ma wszystko to co jedynka.
Oczywiście jedynka też mi się bardzo podoba, a gdyby była dłuższa była by nawet lepsza od dwójki.
Odpowiedz
Oczywiście F1! Była to pierwsza część i według mnie najlepsza! F2 też była świetną częścią, ale zdecydowanie przyjemniej wraca mi się do pierwszej części
Odpowiedz
Ja uważam , że F2 zasługuje na pierwsze miejsce następnie 1 a na końcu Fallout Tactic.
Ps. wypadało by odświeżyć ankietę i dodać Fallout New Vegas.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Nie znam poprzednich części jakoś szczególnie dobrze, ale F3 to duży mod do Obliviona.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Czarny Kruk dnia sobota, 10 listopada 2012, 15:06 napisał

Ps. wypadało by odświeżyć ankietę i dodać Fallout New Vegas.


W zasadzie to jest jeszcze taki gniot jak Fallout: BoS na PS2, ale nie dziwi mnie że raczej nikt o tym nie słyszał.
Odpowiedz
← Fallout

Która część jest najlepsza ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...