dziki_zachód

Admin&Mod Log

Zmniejszenie poziomu ostrzeżenia o 1 dla Darnitha. Amnestia.

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja 2 postów Tarameliona z tematu Zdjecia forumowiczow. OT. Teksty piosenek w innym temacie
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Lavo i Tar - po 20%, eimyr - 10%. Dodatkowo kasacja kilku postów z tematu o Facebooku. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Usunąłem po poście użytkowników Ulu-Mulu (jednowyrazowy post) i Mortton (słuszna uwaga co do wskazanego) z tematu "Ulubiony NPC" w dziale Gothic.

[Dodano po 3 dniach]

Usunąłem temat "Diablo Fansite - reaktywacja" z działu Diablo - łamanie regulaminu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?

Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
1 punkt ostrzeżenia dla użytkownika Palaris. Dublowanie tematów o tym samym. Uprzedza się moderatora w raporcie/poście/pw.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Usunąłem posta Sosny z tematu "Ulubiony towarzysz" w dziale ME - dwa razy dodał się taki sam.

Odpowiedz
Kasacja postu gościa w temacie [DA: Przebudzenie] Dragon Age: Początek - Przebudzenie. Zachowanie.
Kasacja tematu Jak znaleźć? w Xfighterze. Miałkość, autor sam znalazł po chwili rozwiązanie.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Kasacja OT różnych autorów z tematu Chcesz mieć wpływ na losy forum i portalu GameExe.pl?.

Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przenoszę temat Szukam gier podobnych z Morrowinda do Inne cRPGi. Tam jego miejsce. Do tego edit nazwy tematu na "Szukam gier podobnych do Morrowinda".
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Małe czyszczenie SB. Tygodniowy ban na "krzyk pudło" otrzymali również Anorthus, Kresselack i Mortton. Panowie, wiem, że panuje tam luźna atmosfera, ale są pewne granice dobrego smaku, które zostały przez Was przekroczone.
Odpowiedz
Po gruntownym przebadaniu sytuacji i popytaniu różnorakich świadków (którzy rozwiali moje wątpliwości) tej całej kłótni, tygodniowego bana na SB otrzymuje również Shasfana. Powód jest jasny - wyrażanie się bez szacunku o innym użytkowniku i sprowokowanie go do owej utarczki słownej. Takie negatywne opinie należy zachować dla siebie, a jak już koniecznie nie można się powstrzymać to służy do tego PW lub GG, a nie forum publiczne.
Odpowiedz
Usunąłem posta gościa z tematu "[Dragon Age] Orzammar" - OT.

[Dodano po 2 dniach]

Usunąłem posta gościu z tematu "[SC: LotC] Septerra Core: Legacy of the Creator" - piractwa nie tolerujemy.

Odpowiedz
Kasacja 8 postów z tematu Zdjecia forumowiczow. OT. Dziękuję za raport.

[Dodano po 9 godzinach]

Kasacja posta Gościa w temacie z solucją Gothic 1. OT + reklama innego serwisu.

Amnestia o 1 punkt ostrzeżenia dla użytkownika Sazanka.

[Dodano po 10 godzinach]

Kasacja posta kami z tematu Spotkanie w 3mieście. OT.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Usunąłem posta gościa z tematu "[Mass Effect 2] Jack" - OT.

[Dodano po 4 dniach]

Usunąłem temat "Wrogowie" z działu ME.

Odpowiedz
Kasacja postu Arienisa z tematu "Konto Premium" w dyskusjach w Fae i 10% ostrzeżenia.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Shasfany z tematu Więcej książąt na podstawie raportu - OT.

Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja:
- tematu "Sponsoring serwerów gier !" w OT - reklamowanie adresów do prywatnych serwisów
- post z kodów do Morrowinda - jego autor założył potem osobny temat.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Usunięty post Arcanisa z tematu "[Przedmiot] Sztylet strzelca", niewątpliwe OT, nie wnoszące nic do dyskusji. Dodatkowo, najwyraźniej jest to multikonto Arienisa.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.

Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Kasacja 2 postów z tematu Ach! Te Podmroki. OT.

[Dodano po dobie]

Kasacja 10 postów z tematu [Gildia] Zakon Cienia. OT. Do tego upomnienie dla użytkownika Saphire.

[Dodano po 3 dniach]

Eha'y - 1 punkt ostrzeżenia za w pełni świadome dublowanie tematów. Twój temat "Nauka pisania skryptów=D" z NWN wylatuje. Skoro nikt nie odpisuje, to pewnie nie zna odpowiedzi; nowy temat tu nie pomoże.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu Bugi w KotORze. Masakryczne błędy i do tego pirat.

[Dodano po 3 dniach]

Kasacja dwóch tematów reklamowych o ME.

[Dodano po godzinie]

I kolejny wyleciał.

Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja wywaliłem kolejne dwa. Powód - nie uzyskałeś zgody Lolth.

[Dodano po dobie]

6 postów out z tematu "Mechanika, magia i regionalizm na Fae". Trzymać się tematu i pisać treściwe posty.

[Dodano po 9 dniach]

Wylatuje post gościa z tematu "Kot w butach - część pierwsza". Przekleństwo.
Kasacja tematu "kupie komputer" w Targowisku. Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów w tym dziale.
W obu przypadkach dziękuję za raporty.

[Dodano po 2 minutach]

Kasacja posta Frey'a z tematu "Screeny - Gry komputerowe". OT.

[Dodano po 23 godzinach]

2 posty gości out z tematu "Historia pana B.". Język.

[Dodano po 18 godzinach]

4 posty z tematu "Skrypty, buildy i coś jeszcze" poczuły się samotne i sobie poszły. Nie lubią rozmów, które można załatwić przez PW/komunikatory.

[Dodano po 10 dniach]

Dawno nic nie było.

Kasacja posta gościa z tematu "Fallout: New Vegas - garść profitów". Reklama sklepu. Dziękuję za raport.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

Wczytywanie...