Admin&Mod Log

Zmniejszenie poziomu ostrzeżenia o 1 dla Darnitha. Amnestia.

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja 2 postów Tarameliona z tematu Zdjecia forumowiczow. OT. Teksty piosenek w innym temacie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Lavo i Tar - po 20%, eimyr - 10%. Dodatkowo kasacja kilku postów z tematu o Facebooku. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Usunąłem po poście użytkowników Ulu-Mulu (jednowyrazowy post) i Mortton (słuszna uwaga co do wskazanego) z tematu "Ulubiony NPC" w dziale Gothic.

[Dodano po 3 dniach]

Usunąłem temat "Diablo Fansite - reaktywacja" z działu Diablo - łamanie regulaminu.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
1 punkt ostrzeżenia dla użytkownika Palaris. Dublowanie tematów o tym samym. Uprzedza się moderatora w raporcie/poście/pw.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem posta Sosny z tematu "Ulubiony towarzysz" w dziale ME - dwa razy dodał się taki sam.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja postu gościa w temacie [DA: Przebudzenie] Dragon Age: Początek - Przebudzenie. Zachowanie.
Kasacja tematu Jak znaleźć? w Xfighterze. Miałkość, autor sam znalazł po chwili rozwiązanie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja OT różnych autorów z tematu Chcesz mieć wpływ na losy forum i portalu GameExe.pl?.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przenoszę temat Szukam gier podobnych z Morrowinda do Inne cRPGi. Tam jego miejsce. Do tego edit nazwy tematu na "Szukam gier podobnych do Morrowinda".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Małe czyszczenie SB. Tygodniowy ban na "krzyk pudło" otrzymali również Anorthus, Kresselack i Mortton. Panowie, wiem, że panuje tam luźna atmosfera, ale są pewne granice dobrego smaku, które zostały przez Was przekroczone.
Odpowiedz
Po gruntownym przebadaniu sytuacji i popytaniu różnorakich świadków (którzy rozwiali moje wątpliwości) tej całej kłótni, tygodniowego bana na SB otrzymuje również Shasfana. Powód jest jasny - wyrażanie się bez szacunku o innym użytkowniku i sprowokowanie go do owej utarczki słownej. Takie negatywne opinie należy zachować dla siebie, a jak już koniecznie nie można się powstrzymać to służy do tego PW lub GG, a nie forum publiczne.
Odpowiedz
Usunąłem posta gościa z tematu "[Dragon Age] Orzammar" - OT.

[Dodano po 2 dniach]

Usunąłem posta gościu z tematu "[SC: LotC] Septerra Core: Legacy of the Creator" - piractwa nie tolerujemy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja 8 postów z tematu Zdjecia forumowiczow. OT. Dziękuję za raport.

[Dodano po 9 godzinach]

Kasacja posta Gościa w temacie z solucją Gothic 1. OT + reklama innego serwisu.

Amnestia o 1 punkt ostrzeżenia dla użytkownika Sazanka.

[Dodano po 10 godzinach]

Kasacja posta kami z tematu Spotkanie w 3mieście. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem posta gościa z tematu "[Mass Effect 2] Jack" - OT.

[Dodano po 4 dniach]

Usunąłem temat "Wrogowie" z działu ME.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kasacja postu Arienisa z tematu "Konto Premium" w dyskusjach w Fae i 10% ostrzeżenia.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta Shasfany z tematu Więcej książąt na podstawie raportu - OT.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja:
- tematu "Sponsoring serwerów gier !" w OT - reklamowanie adresów do prywatnych serwisów
- post z kodów do Morrowinda - jego autor założył potem osobny temat.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunięty post Arcanisa z tematu "[Przedmiot] Sztylet strzelca", niewątpliwe OT, nie wnoszące nic do dyskusji. Dodatkowo, najwyraźniej jest to multikonto Arienisa.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Kasacja 2 postów z tematu Ach! Te Podmroki. OT.

[Dodano po dobie]

Kasacja 10 postów z tematu [Gildia] Zakon Cienia. OT. Do tego upomnienie dla użytkownika Saphire.

[Dodano po 3 dniach]

Eha'y - 1 punkt ostrzeżenia za w pełni świadome dublowanie tematów. Twój temat "Nauka pisania skryptów=D" z NWN wylatuje. Skoro nikt nie odpisuje, to pewnie nie zna odpowiedzi; nowy temat tu nie pomoże.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu Bugi w KotORze. Masakryczne błędy i do tego pirat.

[Dodano po 3 dniach]

Kasacja dwóch tematów reklamowych o ME.

[Dodano po godzinie]

I kolejny wyleciał.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja wywaliłem kolejne dwa. Powód - nie uzyskałeś zgody Lolth.

[Dodano po dobie]

6 postów out z tematu "Mechanika, magia i regionalizm na Fae". Trzymać się tematu i pisać treściwe posty.

[Dodano po 9 dniach]

Wylatuje post gościa z tematu "Kot w butach - część pierwsza". Przekleństwo.
Kasacja tematu "kupie komputer" w Targowisku. Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów w tym dziale.
W obu przypadkach dziękuję za raporty.

[Dodano po 2 minutach]

Kasacja posta Frey'a z tematu "Screeny - Gry komputerowe". OT.

[Dodano po 23 godzinach]

2 posty gości out z tematu "Historia pana B.". Język.

[Dodano po 18 godzinach]

4 posty z tematu "Skrypty, buildy i coś jeszcze" poczuły się samotne i sobie poszły. Nie lubią rozmów, które można załatwić przez PW/komunikatory.

[Dodano po 10 dniach]

Dawno nic nie było.

Kasacja posta gościa z tematu "Fallout: New Vegas - garść profitów". Reklama sklepu. Dziękuję za raport.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...