Admin&Mod Log

Czasowa kasacja licznych postów w temacie o pulpitach. Powód: Oftop i utarczki słowne.
Odpowiedz
Gruntowne sprzątanie w temacie Darnith w poszukiwaniu skarbów w subforum Fanworks. Innos i Luyanki Werpolterop otrzymali karną rangę Trolla. Zostanie ona zdjęta, gdy wykażą poprawę.
Odpowiedz
Wydzielenie postów Siepacza oraz Couruna z tematu "Gdzie znaleźć to i owo", w dziale Baldur's Gate II. Powód ? Pisanie nie na temat.
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Adi w temacie o kwiatkach w Fae. Powód - usunięcie na prośbę autora.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja dwóch postów (mój i Epidosa) w temacie "Konkurs wiedzy o Gothic II!". Powód: rozmowa nie na temat.
Odpowiedz
Przeniesienie postów Siepacza i Tamc. z tematu "Import postaci" do "Gdzie znaleźć to i owo", w dziale Baldur's Gate II.

Siepacz proszony jest o pisanie na temat w wybranych topicach.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Sklepy - luka w kodeksie" w SiP w Fae. Powód: Czekamy na odsiecz.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Handel" w dziale Pomoc w Fae. Powód: życzenie autora.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
"Kwiatki karczemne i sesyjne" w Fae, wylatuje post użytkownika Kord - OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja tematu 'ANGELOS' w L2
Jest osobny temat do reklamowania serwerów, w którym już ten serwer jest zareklamowany.

[Dodano po minucie]

'L2 Free' też
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja trzech postów w Kwiatkach w Fae. Powód: niepotrzebny spam i początek jakieś dziwnej kłótni.

[Dodano po minucie]

I natychmiastowa kasacja posta made by Defrea. Powód ten sam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zdjęcie rangi Trolla Innosowi i Luyankiemu. Wygląda na to, że panowie zrozumieli lekcję i starali się poprawić. To, że wam zdjąłem rangi nie oznacza, że możecie od razu przestać się starać
Odpowiedz
Modyfikacja posta Scorppa i kasacja posta Diego de Gallin, w temacie "Zguba pająka vs Przeklęty Berseker". Powód ? Nie na temat.

Scorpp proszony jest o pisanie na temat i zaprzestanie nadmiernego oraz nieuzasadnionego używania różnych kolorów tekstu, jak i rozmiarów.
Odpowiedz
Wydzielenie tematu o nowych opcjach złodzieja w dziale SiP w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Post Tamc'a z tematu ' Romanse' Poleciał
OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja postu SIEPACZa w Konkurs wiedzy o Gothic II!. Powód: użytkownikowi temu proponuję przeczytać zasady. Post "ja też chcę dołączyć" nie jest raczej na temat.
Odpowiedz
Kasacja postów Vena, Matta i Tara z tematu "Sesja Strażnikowa" oraz zamknięcie tematu.
Odpowiedz
Kasacja około 10 postów w Kwiatkach na Fae. Powód? Toootalny spam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...