[FILM] Madagaskar

Oglądaliście Madagaskar? Uważam, że to dobry film animowany komputerowo, a w polskiej wersji jezykowej jest jeszcze lepszy. Polski dubbing rządzi (min. Piotr Adamczyk). Ukazane w filmie sytuacje są poprostu śmieszne
Bohaterowie:
Lew: typowy obraz amerykanina, patrioty
Zebra: buntownik, który maży o powrocie do dziczy
Hipopotamica: dobra, nautralna postać
Żyrafa: ten to wymiata ciagle pielęgnowana, majaca problemy z własnym sobą postać
Pingwiny: Hahahah, jak o nich myślę, to chce mi sie śmiać. Dlatego właśnie Linux rządzi

A jakie są wasze opinie?
Odpowiedz
Właśnie miałem dylemat czy pójść na "Wojne Światów" czy na "Madagaskar". Wybrałem to pierwsze. Ale na pewno obejrze ten film (kino lub komp) ze względu na polską wersje i pewnie kultowe dialogi (wszak przekładał je gość,który przełożył Shreka czy jak to się piszę ;p). A co do Adamczyka to się nie wypowiadam. Raz zagrał papież i jest już uważany za jakiegoś boga ;p Wszędzie się za przeproszeniem wpieprza <
Odpowiedz
heh no jeszcze sie nie wpieprza z tego co go narazie widzialem tylko w jednej polskiej telenoweli ,,Pensjonat pod Róża" teraz w tym Karolu....a glosu to on chyba pierwszy raz udziela wiec chyba nie mozemy stwierdzic ze on sie CIAGLE gdzies wpieprza :D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Madagaskar rządzi! XD

"Natura napadła na mnie!"
"Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, to dla mnie - MAŁO!"
"Nic tutaj nie widziałeś, jasne?"
" - Jak im powiedzieć, że skończyła się benzyna?
- Panowie, z uśmiechem..."

Wymiata! Prawie tak samo jak "Mam smoka i nie zawacham się do użyć!" XD
Odpowiedz
No, Madagaskar był fajny.
Świetne teksty:
Biało tu... (Pingwiny kiedy dotarły na biegun)
Natura napadła na mnie!

I świetna muzyczka:
Wyginam śmiało ciało, Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, Dla mnie to MAŁO!
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
po prostu świetne śmieszne, ma wszystko czego ten film potrzebuje. a pingwiny są po prostu najlepsze. a widzieliście misje świąteczną? tam to mnie kompletnie rozwaliły te pingwiny
Odpowiedz
Fajna bajka można się z nej uśmiać

..."Wyginam śmiało ciało"...

[Dodano po chwili]

Najlepsze są te myszy w dżungli, nie wiem jak się nazywają.
Odpowiedz
Madagaskar to świetny film!!! Nie byłem na tym w kinie ale kolega pożyczył mi płytę DVD. Po prostu padałem ze śmiechu !!! To taki śmieszny film z polskimi dialogami że nie da się tego nie obejrzeć!!! Polecam ją wszystkim, i małym i dużym!

PS. I jeszcze świetna piosenka na koniec: wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało cało, dla mnie to?: MAŁO! ( facet, który ją śpiewa ma bardzo śmieszny głos.)


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Madagaskar - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...