[FILM] Madagaskar - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Madagaskar to świetny film!!! Nie byłem na tym w kinie ale kolega pożyczył mi płytę DVD. Po prostu padałem ze śmiechu !!! To taki śmieszny film z polskimi dialogami że nie da się tego nie obejrzeć!!! Polecam ją wszystkim, i małym i dużym!

PS. I jeszcze świetna piosenka na koniec: wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało cało, dla mnie to?: MAŁO! ( facet, który ją śpiewa ma bardzo śmieszny głos.)
Diego158,
Fajna bajka można się z nej uśmiać

..."Wyginam śmiało ciało"...

[Dodano po chwili]

Najlepsze są te myszy w dżungli, nie wiem jak się nazywają.
zbyl2,
po prostu świetne śmieszne, ma wszystko czego ten film potrzebuje. a pingwiny są po prostu najlepsze. a widzieliście misje świąteczną? tam to mnie kompletnie rozwaliły te pingwiny
Karras,
No, Madagaskar był fajny.
Świetne teksty:
Biało tu... (Pingwiny kiedy dotarły na biegun)
Natura napadła na mnie!

I świetna muzyczka:
Wyginam śmiało ciało, Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, Dla mnie to MAŁO!
Finkregh,
Madagaskar rządzi! XD

"Natura napadła na mnie!"
"Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, to dla mnie - MAŁO!"
"Nic tutaj nie widziałeś, jasne?"
" - Jak im powiedzieć, że skończyła się benzyna?
- Panowie, z uśmiechem..."

Wymiata! Prawie tak samo jak "Mam smoka i nie zawacham się do użyć!" XD
olo,
heh no jeszcze sie nie wpieprza z tego co go narazie widzialem tylko w jednej polskiej telenoweli ,,Pensjonat pod Róża" teraz w tym Karolu....a glosu to on chyba pierwszy raz udziela wiec chyba nie mozemy stwierdzic ze on sie CIAGLE gdzies wpieprza :D
Tokar,
Właśnie miałem dylemat czy pójść na "Wojne Światów" czy na "Madagaskar". Wybrałem to pierwsze. Ale na pewno obejrze ten film (kino lub komp) ze względu na polską wersje i pewnie kultowe dialogi (wszak przekładał je gość,który przełożył Shreka czy jak to się piszę ;p). A co do Adamczyka to się nie wypowiadam. Raz zagrał papież i jest już uważany za jakiegoś boga ;p Wszędzie się za przeproszeniem wpieprza <
Strażnik,
Oglądaliście Madagaskar? Uważam, że to dobry film animowany komputerowo, a w polskiej wersji jezykowej jest jeszcze lepszy. Polski dubbing rządzi (min. Piotr Adamczyk). Ukazane w filmie sytuacje są poprostu śmieszne
Bohaterowie:
Lew: typowy obraz amerykanina, patrioty
Zebra: buntownik, który maży o powrocie do dziczy
Hipopotamica: dobra, nautralna postać
Żyrafa: ten to wymiata ciagle pielęgnowana, majaca problemy z własnym sobą postać
Pingwiny: Hahahah, jak o nich myślę, to chce mi sie śmiać. Dlatego właśnie Linux rządzi

A jakie są wasze opinie?
Wczytywanie...