Dan Brown

Ok, a liczy sie jakieś...6 stron "Wojny Polsko Ruskiej"? Więcej mój system immunologiczny nie wytrzymał.
Do tematu o Masłowskiej też się mogę włączyć, ale, żeby nie było to jakaś martyrologia to musimy mieć zwolenników...
Są chetni? Wiecie, mądra, mądra pani.
Dostała Nike...
I wogóle..

Odpowiedz
O wybacz, że o Tobie zapomniałam. Prawdopodobnie na Ciebie zabrakło mi wtedy słów bądź już mi się nie chciało.
Wszystko jedno, spokój już. Poniżeniem jest to by ktoś proponował mi "kisiel" to i uspokajaczy trzeba było użyć

No i to nie temat o Masłowskiej więc sio stąd z takimi pytaniami.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Dan Brown pisze dość rzemieślniczo czyli dobrze wchodzi to co pisze, ale niestety często przerost formy nad treścią.
Odpowiedz
Cześć.
Dan Brown z pewnością ma lekkie pióro dobrze się go czyta. Oczywiście w 100% jest to fikcja literacka podparta pewną wiedzą na temat spisków świata, organizacji czy też zakonów. Uważam, że jeśli chodzi o teorie spiskowe i prowadzenie narracji nie sobie równych. niestety sam Robert Langdon jest totalnie bezbarwny i nudny. Najlepsza Książka Dana Browna to zdecydowanie Zwodniczy punkt.
Odpowiedz
Czy Dan Brown planuje napisać kolejną książkę, wyciekły jakieś informacje?
Odpowiedz
← Literatura

Dan Brown - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...