[Archiwalny] Kwestia liczników postów

Jako, że znowu jesteśmy (nie)szczęśliwymi posiadaczami licznika postów chciałbym zadać pytanie. Jaki jest tego cel? Czy naprawde te cyferki są tak dla was ważne? Pytania te kieruję szczególnie do osób które sie cieszą z ich przywrócenia.
Och, Ekthelionie, dajże spokój. Jasne, że licznik postów jest bez sensu, ale jak chcą, to niech mają. Będą mogli powiedzieć: "Jestem świetny - mam 999 postów!" (ew. jestem fantastycznie mroczny - mam ich 666 :twist: ). To już problem tych, co przywrócenia licznika chcą, a nie tych którzy licznik bojkotują. Tak naprawdę forum ma inne problemy niż to.
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
NIE ZAMIERZAM DAĆ SPOKOJU. Chce zeby ci "zwolennicy" podali swoje argumenty i być może nawet mnie przekonali do swojej racji. Może powiedzą coś o czym nie wiem. Nie chce prowadzić kłótni w stylu: ja chce a ja nie chce. Oczekuje jakiegoś uzasadnienia, chyba nie żądam za dużo.


No gadać złociutcy, bo znajdziemy tu zaraz jakiś czerwony pręcik to rozsupłania wam języków. CO?! A co to jest do stu tysięcy kowadeł konwencja genewska?!
To bardzo ciekawe, co mówisz. Zwłaszcza w świetle wypowiedzi: "dyskusje via internet to żadne dyskusje"... A Ty jeszcze pragniesz, nie - przepraszam - kategorycznie żądasz, żeby ktoś Cię przekonał. Co jest prawdopodobnie skazane i tak na porażkę, bo - odpowiedz mistrzu szczerze - czyż istnieje jakikolwiek potencjalny argument, który mógłby doprowadzić do zmiany przez Ciebie zdania w tej kwestii? Temat zastępczy.
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
To może ja dam powód. NIKT nie będzie chciał pisać na forum jeżeli nie dostanie za to "nagrody"w postaci cyferki w liczniku. Dla nie których to jest ważny motyw pisania. Pisać i nic z tego nie mieć? To po co pisać? Forum zaczeło upadać co było widać. Prawie nikt nie pisał. A napewno by nie pisali nowo przybyli...Nie każdy odrazu musi się chwalić ile ma na "końcie"! To sprawa inwidualna. I jeśli ktoś jest nadętym bufonem (a takich nie znam tutaj) to takie coś by go wzburzyło i by pewnie odszedł. A jeśli miał posty dobrej jakości? No cóz...nie chodzi tutaj o chwalenie się, chodzi o motwywację do pisania.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Oj, oj, oj. I znów się robią tematy, których nie miało być.

Użytkownik ankai napisał

Będą mogli powiedzieć: "Jestem świetny - mam 999 postów!"

Doskonały argument i ja się pod nim podpisuję. Jestem świetny, mam ponad 800 postów. I ta liczba pod moim avatarkiem jest swoistą nagrodą za kilka miesięcy udzielania się na forum. Tak, zaraz zaczniesz mnie pytać Ekhtelionie, czy piszę na forum dla postów. NIE. Ale ta liczba daje mi poczucie... szacunku to może zbyt wiele powiedziane, ale czegoś w podobie, tylko o niższym natężeniu znaczenia tego słowa, u innych, zwłaszcza nowych forumowiczów. Nie wiem jak Ty, ale jak ja wchodzę na jakieś forum i czegoś szukam to zazwyczaj biorę pod uwagę wypowiedzi ludzi z właśnie dużą liczbą postów. Później, jak już się zagłębisz, to sam się przekonujesz, że ci najbardziej postujący mówią zazwyczaj krótko i nie na temat (ale to chyba argument nie był ). I w końcu dla niektórych istotą postowania jest licznik postów. Po co pisać skoro i tak będę miał 0... nie mówię tu akurat o konkretnych osobach, ale tak jest. Z postami powinny wiązać się rangi, i każdy (oprócz adminów) powinien mieć w moim przekonaniu rangę normalną (nie wymyslona przez siebie). Na wszystkich forach to działa i nie widziałem jeszcze, żeby ktoś się domagał usunięcia licznika postów.

Ps. Nie dziwi Cię też przypadkiem "wycichnięcie" forum? Tzn. posty były, ale pisane przez zaledwie 3-4 osoby.

Ps2. Ekhtelionie, jeśli tym tematem chcesz doprowdzić do ponownego usunięcia licznika, to jesteś na najlepszej ku temu drodze. Bardzo Ci NIE dziękuję .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS

Cytat

To bardzo ciekawe, co mówisz. Zwłaszcza w świetle wypowiedzi: "dyskusje via internet to żadne dyskusje"... A Ty jeszcze pragniesz, nie - przepraszam - kategorycznie żądasz, żeby ktoś Cię przekonał. Co jest prawdopodobnie skazane i tak na porażkę, bo - odpowiedz mistrzu szczerze - czyż istnieje jakikolwiek potencjalny argument, który mógłby doprowadzić do zmiany przez Ciebie zdania w tej kwestii? Temat zastępczy.


Pohamuj swoje zapędy do kłócenia się o wszystko panie-kocham-argumenty-i-dyskusje. Jeśli padną dobre argumenty to nie widze powodów dla których będe miał obstawiać przy swoim stanowisku. Ale to zależy od a r g u m e n t ó w które zobacze a których ty nie podajesz. I nie życze sobie tutaj cytowania prywatnych rozmów ponieważ wyrwane z kontekstu są bez znaczenia dla szerszego grona. Miło by mi było jakbyś odpuścił sobie komentowanie tego w tym temacie(chyba, ze masz coś do dodanai na temat). (zapraszam na pm)

A wracając do tematu.

Cytat

NIKT nie będzie chciał pisać na forum jeżeli nie dostanie za to "nagrody"w postaci cyferki w liczniku

Na forum Królestwa wywalczyliśmy wspólnie zniesienie liczników i bynajmniej ludziska nie przestali postować. Nagroda w postaci cyferki to przecież żadna nagroda. Pisze bo chce i mam coś do powiedzenia a nie po to by mi cyferka koło avka podskoczyła o jeden.

Cytat

Forum zaczeło upadać co było widać.

Hmm o ktorym my forum mówimy? Jest aktualnie koniec roku szkolnego. I jak to zazwyczaj jest dosyć "gorąco" (MATURY, poprawki, zaliczenia itd), ludzie sie uczą i nie mają czasu na pisanie. Poza tym nie ma w sumie nowego "mieska". Gierki (a zwłaszcza rpgi) się nie pojawiają. Mamy po prostu posuche i nie ma w co grać. A z drugiej strony pisanei o bzdetach raczej nas nie urządza.

Cytat

A napewno by nie pisali nowo przybyli...

Wg. mnie to cienki powod, ponieważ taki nowy jak przychodzi i patrzy, ze ten ma 600 postów a ten 700 to mu głupio i sie krępuje. (wiem bo pare razy sam tak miaęłm). Cieżko jest sie przełamać i dyskutować ze starymi wyjadaczami jak te cyfry wiszą nam nad głową. A tak to przynajmniej teoretycznei jestemy równi.
Mi tak szczerze jest obojętne czy licznik będzie czy nie. Ale jednak ta liczba pod avatarkiem ładnie wygląda Mam argumenty "za" i "przeciw", ale skoro mówimy tu tylko o "za" (zostawienie licznika) to proszę bardzo:

:-> Wiele nowych osób odpowiada na tematy robiąc tzw. słupki, właśnie dla ilości postów. Po paru tygodniach to mija.

:-> Nowi użytkownicy wiedzą kto jest "aktywny" w tematach.

:-> Część osób to mobilizuje jak dojdą np. do 100, 200 - do dalszego pisania na forum.

Użytkownik Ekhtelion napisał

Na forum Królestwa wywalczyliśmy wspólnie zniesienie liczników i bynajmniej ludziska nie przestali postować.


Starzy wyjadacze nie przestali postować, ale jakoś Królestwo cierpiało na brak dopływu nowych użytkowników. A poza tym tych "stałych" użytkowników było góra 10.

Użytkownik Ekhtelion napisał

Wg. mnie to cienki powod, ponieważ taki nowy jak przychodzi i patrzy, ze ten ma 600 postów a ten 700 to mu głupio i sie krępuje.


Przychodzi nowy i patrzy: "O! To jest admin! A to moderator! Nie zbanuje mnie jak odpowiem w tym temacie?" O takich przypadkach też słyszałem. Poza tym czy gość ma 50 postów czy 10000 to co za różnica. Ten jest normalnym użytkownikiem i ten.

Ale niezależnie od tego co napisałem to mi jest obojętne czy będzie licznik czy nie. Najlepiej zrobić głosowanie...


Tonari no Totoro!

Użytkownik Ekhtelion napisał

Na forum Królestwa wywalczyliśmy wspólnie zniesienie liczników i bynajmniej ludziska nie przestali postować. Nagroda w postaci cyferki to przecież żadna nagroda. Pisze bo chce i mam coś do powiedzenia a nie po to by mi cyferka koło avka podskoczyła o jeden.


Oczywiście że będą osoby, którym to nie będzie przeszkadzać. Inaczej przecież ta "ustawa" nie weszła by w życie. Jednak nie rozumiem po co takie sprawy miały by mieć tutaj miejsce? Czasem ta cyferka na którą pracujesz z pewnością wynagardza twoje trudny i możesz sobie powiedzieć że dbałeś o forum i liczba ta potwierdzi to. I jest to nagroda za trudy i czas spędzony z forum. Oczywiście nie musisz się sugerować ilością postów bo sam wiesz jak jest, ale nowi mogą nie wiedzieć. Wtedy licznik jest jakby wizytówką, ale o tym potem.

Cytat

Hmm o ktorym my forum mówimy? Jest aktualnie koniec roku szkolnego. I jak to zazwyczaj jest dosyć "gorąco" (MATURY, poprawki, zaliczenia itd), ludzie sie uczą i nie mają czasu na pisanie. Poza tym nie ma w sumie nowego "mieska". Gierki (a zwłaszcza rpgi) się nie pojawiają. Mamy po prostu posuche i nie ma w co grać. A z drugiej strony pisanei o bzdetach raczej nas nie urządza.


O tym forum. Koniec roku według mnie ma małe znaczenie. Jeśli forum jest "fajne" nie ważne czy jest konie czy nie forum będzie odwiedzane. Na innych forach tak się nie dzieje. Odowiedzalność jest taka sama. Nie każdy siedzi przed książką 24/h i uczy się. Znam wiele osób które zdawały matury i nie przeszkadzało im to w pisaniu postów i znaleznia chwili na postowanie/aktywność na forum. Bzdety ...ważne temat. Brakuje tu takiego. Jeśli dobrze idzie taki pójdzie może on być największym tematem jak jest na pewnym forum. I Bzdety mamy oczywiście na myśki totalnie beznsensowne tematy. Luźne tematy też się przydają.

Cytat

Wg. mnie to cienki powod, ponieważ taki nowy jak przychodzi i patrzy, ze ten ma 600 postów a ten 700 to mu głupio i sie krępuje. (wiem bo pare razy sam tak miaęłm). Cieżko jest sie przełamać i dyskutować ze starymi wyjadaczami jak te cyfry wiszą nam nad głową. A tak to przynajmniej teoretycznei jestemy równi.


To w takim razie na prawie żadnym forum nikt nie powinnien pisać bo ktoś ma 700 postów to się pisać nie opłaca. Jeśli chce pisać będzie nie zależnie od tego czy interesuje go licznik czy też nie. Ilosć postów może posłużyć jako znak dzięki któremu wiemy kto jest aktywny, kto się interesuje i z kim warto skonaktować się w razie problemów itp. Jeśli wszyscy mają 0 to kto może mi pomóc? Licznik to dobra wskazówka dla nowych. Poza tym ilość kogoś innego możę zmotywować go do działania. Wszystko działa we dwie strony...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Jakos nie wydaje mi sie by kasacja licznika doprowadziła do drastycznego spadku ilości nowych postów (był to raczej wynik akcji anty spamowej i antyOT oraz powodów które wymieniłem wyżej). Mimo to jestem gotów zaakceptować niektóre argumenty wymienione tutaj. Od razu widać, że V.L. jest krasnoludem...
Teraz inne pytanie.

Czy macie jakiś pomysł jakby można zmodyfikować licznik albo go jakoś "ciekawiej" zastąpić. Ja mam np. taka koncepcje by przy avku została ranga i oznaczenie graficzne a sam licznik znalazł sie w profilu o danym użytkowniku.(wymagałoby by co prawda wprowadzeni znacznie wiekszel liczby rang)
Jestem za podobnym pomysłem ukrycia licznika postów.

Szczerze? Nie mobilizują mnie te cyferki do niczego.Wypowiadam się gdzie chcę i kiedy chcę, nie zależy mi na nabijaniu. Z tego co na waszystkich forach widzę, najwięcej postów mają zawsze najwięksi spamerzy. Czasem tam pomiędzy nimi siedzi ktoś kto się udziela bo musi trzymać porządek, czyli mod/admin. I czasami chciałabym, żeby zniknęły. Swego czasu byłam na forum idealny - każdy temat miał swoje miejsce, licznika nie było, można było sobie coś tam w randze napisać, i przedewszystkim był regulamin, który przestrzegano i były konsekwentne decyzje admów. I wyobraźcie sobie że to wszystko grało, nikt nie narzekał i pewnie gra nadal. A odeszłam stamtąd ponieważ sama chciałam (właściwie to przez moich ulubionych deviantów, ale to nie ma związku).
Licznik sux. Bo widzę że wojny wywołuje.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Użytkownik Ekhtelion napisał

Jakos nie wydaje mi sie by kasacja licznika doprowadziła do drastycznego spadku ilości nowych postów (był to raczej wynik akcji anty spamowej i antyOT oraz powodów które wymieniłem wyżej). Mimo to jestem gotów zaakceptować niektóre argumenty wymienione tutaj.


Nie musi ale może...według mnie lepiej nie sprawdzać...I chyba najlepiej bęzdie jeśli zostanie tak jak jest

Cytat

Czy macie jakiś pomysł jakby można zmodyfikować licznik albo go jakoś "ciekawiej" zastąpić. Ja mam np. taka koncepcje by przy avku została ranga i oznaczenie graficzne a sam licznik znalazł sie w profilu o danym użytkowniku.(wymagałoby by co prawda wprowadzeni znacznie wiekszel liczby rang)


Ukycie może być ale nie KASACJA. Grunt żeby GDZIEŚ ta ilość postów była. Dlatego nie mam nic przeciwko wprowadzeniu rang a ukryciu licznika. Jednakże nie jest ZA tym pomysłem. W tej kwesti jestem neutralny, że się tak wypowiem.

Cytat

Od razu widać, że V.L. jest krasnoludem...

Dziękuje za komplement jednakże wampir-krasnolud po prostu nie istnieje Jak to powiedział mój dobry kolega "Z czego krasnolud ssał by krew? Z nóg? Czy z..." sami się domyślcie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Mi to obojętne, czy jest licznik czy nie (choć jakoś dziwnie mi się pisało bez licznika, przyzwyczajenie ).

Cytat

Hmm o ktorym my forum mówimy? Jest aktualnie koniec roku szkolnego. I jak to zazwyczaj jest dosyć "gorąco" (MATURY, poprawki, zaliczenia itd), ludzie sie uczą i nie mają czasu na pisanie. Poza tym nie ma w sumie nowego "mieska". Gierki (a zwłaszcza rpgi) się nie pojawiają. Mamy po prostu posuche i nie ma w co grać. A z drugiej strony pisanei o bzdetach raczej nas nie urządza.


Też ma trudny okres w szkole (te poprawki), np. we wtorek musiałem zrobić 2 projekty, 3 wypracowania, nauczyć się do kartkówki i do tego miałem bieżmowanie, ale mi to nie przeszkodziło napisać chociaż jednego posta tego dnia A czy przed kasacją licznika nie było posuchy ???? Też była i jakoś dużo ludzi pisało Powiem także, że nie jedno forum upadło po kasacji licznika postów (po prostu ludzią się nie chciało pisać bez tych cyferek pod avkiem).

Cytat

Nie musi ale może...według mnie lepiej nie sprawdzać...I chyba najlepiej bęzdie jeśli zostanie tak jak jest


Mam takie samo zdanie co V.L Co komu przeszkadza takie coś pod avkiem,ważne że lud pisze, forum nie upada i tyle

Użytkownik Ekhtelion napisał

Czy macie jakiś pomysł jakby można zmodyfikować licznik albo go jakoś "ciekawiej" zastąpić. Ja mam np. taka koncepcje by przy avku została ranga i oznaczenie graficzne a sam licznik znalazł sie w profilu o danym użytkowniku.(wymagałoby by co prawda wprowadzeni znacznie wiekszel liczby rang)

Bardzo dobry pomysł. Tak było przez pewien czas w Królestwie i było to chyba najlepsze rozwiązanie. Jeśli zaś chodzi o same rangi, to już kilka razy apelowałem o to, żeby w końcu ktoś się nimi zajął, ale cóż... na apelach się skończyło . Nie za bardzo też jestem za rangami, które każdy może sobie wpisywać , choć na tej sprawie nie zależy mi już tak, jak na przywtróceniu licznika .

Co zaś się tyczy okresu matur, zaliczeń itd., to chyba było to też spowodowane (np. w moim przypadku ) nagłym przypływem genialnej pogody , chociaż trudno to jednoznacznie określić, bo przecież licznika nie było przez tylko kilka/kilkanaście dni.

Ps. Jako oznaczenie graficzne miałeś na myśli te kwadraciki pod avkiem ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
A nie mogą być te z Królestwa (czyli chyba Morrowidowe)? Zrobiłbyś te trzy gildie rangowe i byłoby chyba najlepiej. Tamte rangi były dość udane, a na pewno lepsze (dla mnie) od teraźniejszych. Ewentualnie można coś uniwersalnego poszukać, ale z tym może być problem, bo jak mniemam rangi powinny być związane z tematyką fantasy, a nie każdy np. chce magiem, wielkim wojownikiem, czy łowcą smoków . Sam też coś poszukam. Jak na coś dobrego trafię, to na pewno dam znać .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Zacznę od swojego zdania , potem komentów do Waszych wypowiedzi . Po pierwsze od dawna nie piszę już dla ilości postów (tzn. od swego powrotu na GE) i gdy licznik zniknął nie pisałem , bo mi się po ludzku nie chciało . Teraz , gdy powrócił piszę tyle , ile uważam za słuszne . Jak nie mam nic do gadania o Diablo , bo mało grałem , czy DS i NWN , gdyż wcale nie grałem , to się w tych topicach nie wypowiadam . Gdybym pisał wszędzie i cała reszta userów też , nawet bez ładu i składu , to forum miałoby 10razy więcej postów ... Dlatego też proszę mnie nie wpisywać do statsiarzy , bo do nich nie należę !! Jeśli chodzi natomiast o sam licznik , to go popieram , chociażby dlatego , że człowiek kto jest długo , a kto nie . Ja osobiście , jeżeli Vamp czy Ekh napisze coś bezsensu , to pomyśle , że mają słabszy dzień albo co . Ale jak wejdzie nowy , napisze w 7 topicach "yo , ziomy" czy "cześć , co myślicie o gf 6800 ?" , to nie zaskarbi sobie u mnie szacunku ...

Aha , jeszcze nim przejdę do komentów : wspomniano , że ludzie mają rangi nie forumowe , a własne . U mnie to pozostałość po modowaniu (do którego być może powrócę) , rangę Król Drobiu dostałem dawno temu , za KZ , od Gameca (Admin Strefy/Walhalli - kiedyś należała do KZ - przyp. Qurnik) oraz Lorda Patosa . Za to że ją cały czas mam serdeczne dzięki . Pozdr dla Patosa

OK , teraz komenty :
1. Vamp , święta racja ! Dla wielu to wspaniała motywacja , zwłaszcza jeśli kilka osób ma b.dużo postów i nawiązuję się między nimi "pojedynek" (tak jak kiedyś między Tobą , Finem i Satim , a w drugiej lidze Gamem , Miltenem i mną Forum wtedy naprawdę było w świetnej formie ^_^ ) . Swoją drogą to nawet niezłe , aby nadać pikanterii życiu forum GE
2. Ekh : a) Koniec roku ? Wcale nie ! Jest wiele for , którym to nie przeszkadza ... Poza tym i tak trzeba mieć chwilę przerwy , a GE ją daje . B) Posucha ? Co Ty gadasz ?! Niedawno wylazł WoW (fakt , ze MMORPG) i w niego świat gra ! Poza tym cały czas się coś dzieje . Choćby jeszcze świeże Darwinia , BiA , dodatek do D3 , SWAT 4, na dniach San Andreas . No i są jeszcze "starzy królowie" , do których się wraca , choćby HoMM3 ... c) Peszy ? Tak , zwłaszcza , jeśli ta osoba ma 20-kilka lat i lepsze argumenty Też to znam . Ale na tym polega siła forum , że takie szkopuły nie odstraszają ...
3. Fakt , Vamp , luźne tematy też są potrzebne , ale część uważa je za wylęgarnie spamu . A szkoda
4. Ekh : wporwadzanie licznika do profilu to tylko strata czasu , jak ktoś będzie chciał sprawdzić kto ma ile postów (i tak u wszystkich na forum) , to wiesz ile czasu straci ? Nie utrudniajmy sobie życia ...
5. Deunan , masz rację , że najwięcej mają najwięksi spammerzy . Są jednak wyjątki - spójrz na mnie . Nie chcę się chwalić , ale jestem w pierwszej piątce , a nie spamuję i nie jestem modem/adminem . Poza tym nawet gdybym był w pierwszej 50 to i tak bym nie zaczął spamu - ale to tak na marginesie ...
6. Rince a) zauważ , że poza Modami i Adminami GE mało osób ma własne , prywatne rangi ... Albo się mylę . Jeśli tak to proszę o spis wszystkich poza Adminami i Modami o rangach innych niż zwykłe . A czemu ja mam Króla Drobiu ? Tłumaczyłem ciut wyżej . B) Chcieć a móc to dwie zupelnie różne rzeczy . Tylko niektórzy dostali ten zaszczyt i jak na razie dowodzą , że są tego warci ... Poza tym nie wszystko co nie wygląda na fantasy nim nie jest . Gdyby ktoś miał rangę Rewolwerowiec , to też byłoby to ze świara fantasy (Mroczna Wieża , Stephen King ) ...


Ok , byłoby już tego na tyle :lol:
Ech... Co ci się stalo Qurnik? Porównując ten post i to co wypisywałeś w "Kwestii do przedysktuowania" można sądzić, ze to dwie różne osoby sie wypowiadały.

A co do posuchy to jakbyś nie zauważył mówiłem o rpgach!, forum jest rpgowe i takie gry nas insteresują a nie GTA czy SWAT. A co do WOWA to mówisz, że cały świat sie w niego zagrywa (i masz racje) ale mimo to u nas na forum jest zalewdie pare postów na jego temat. Więc posucha jest i będzie jeszcze długo (ale jak sie juz ruszy to nie będizmey wiedzieć co instlowac zapewne).

Przykro mi bardzo ale nie jestem w stanie zrozumieć jak cyferki przy avku mogą kogokolwiek do czegokolwiek mobilizować. Mówcie ile chcecie ale do tego mnie nie przekonacie. Pozostaje jedynie mieć nadzieje, że jak zaczną sie wakacje to admini ruszą do boju z rangami i licznikami i będziemy mieli w końcu coś jasno postanowione.

P.S korzystaj z quote bo ciezko czasem zalapac o co ci chodzi.

Użytkownik Qurnik napisał

Poza tym nawet gdybym był w pierwszej 50 to i tak bym nie zaczął spamu
:027: ... nie pamiętam jak się ten twój usunięty temat nazywał...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Miło mi to słyszeć , Ekh Starałem się dużo bardziej niż wtedy , głównie z tej przyczyny , że : a) jak rzadko mam coś do powiedzenia , tak chcę by to coś było składne itp. B) pisze też na innych forach , z czego na jednym są w większości dorośli , i choć jestem ciut przez nich dyskryminowany to staram się też cośniecoś od nich załapać . I żeby nie było : to cały czas pisze jeden i ten sam Qurnik ! Fakt , wielokrotnie piszę krótkie posty , ale jeśli chcę powiedzieć , co , np. , w Sacredzie jest dobre , to nie tworzę spisu ala recka , tylko daję od myślników , i tak też z wadami . Po co komu coś dłuższego ? Jak chce więcej , to proszę : CDA , KŚG , Play , Click , serwisy internetowe , choćby GE czy gry na WP ...

Wiem , wiem , ale mówiłem ogólnie o branży . Poza tym mów za siebie , część z GE-owców grywa też w inne tytuły niż tylko cRPG , MMORPG i RPG konsolowe A co do WoW-a : przecież chodzi o grę , a nie o posty ! O to co jest na rynku do grania , a nie o rozmowy o hitach przyszłości , typu TES4 czy G3 .

Nie używam quote , bo mi szkoda z deczka czasu . Zawsze na początku punktu piszę do kogo mam uwagę , a potem jaką . Do niektórych postów nic nie dopowiadam , więc przechodzę dalej . System wydaje mi się całkiem czytelny , ale jeśli chcecie , to mogę się zmusić do cytowania

Użytkownik Deunan napisał

... nie pamiętam jak się ten twój usunięty temat nazywał...


Ja też i mnie to wiele nie obchodzi ... Stare dzieje .
← Game Exe
Wczytywanie...