Windows

Mam pytanko. Ktoś może wie jak naprawić taki błąd?

"C:Program FilesCommon FilesInstallShieldProfessionalRun Time701Intel32DotNetInstaller.exe" cannot access a necessary file, "mscoree.dll."

Coś takiego wyskakuje jak robie Win Doctora z Norton Unilitiesa. Wiem co to znaczy, ale jak ten plik zdobyć i czym to jest spowodowane? Nie chodzi mi przez to SpellForce. Jak instaluje to mi się sam komp wyłącza . Mam XP Professional, Intel Celeron 1,7. Pomóżcie prosze.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dzięki. Pomogło !!! Błąd już nie wyskakuje. Ale Spellforce dalej nie chodzi. Widzocznie to wina czegoś innego. Ale i tak wielkie dzięki :564: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
a co boli tego spellforce'a? jakie są 'objawy'?
Odpowiedz
Bo ja wiem. Niby raz mi wyskoczyło, że jest błąd krytyczny, ale jaki i co to nie pisało. A tak to jak instaluje to po prostu sam mi się komp restartuje :? . Byłem z tym nawet "speca", ale też nie wiedział dlaczego tak się dzieje. Mówił, że może jakiś błąd sprzętu, nie systemu.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
to ciężko. domyślam sie, ze to pirat więc może spróbuj poszukac jakiejś innej wersji.
Odpowiedz
No i tu włąsnie tkwi problem, że źle się domyślasz - to oryginał. Kto by kupował grę, której oryginał kosztuje 20 zł u pirata . CD Projekt się postarał i zrobił niezłą cenę, ale firma JoWood się nie postarała, bo mi nie chce się zainstalować .

Do postu poniżej: Tia sprawdzałem i chodzi. Po prostu mój komp tego nie trawi i tyle. Ale dobra dość o SpellForce, bo topic jest o czy innym . Raz jeszcze dzięki za ten link. Głownie o to mi chodziło .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
skoro tak to trzeba do nich z mor... z pretensją znaczy sie pójść. ja tak zawsze robię. ma działać i tyle. w końcu po to człowiek płaci za [glow=red:ad0dfad05c]oryginały[/glow:ad0dfad05c]. może płytka jest uszkodzona> sprawdzałeś na jakimś innym kompie?
Odpowiedz
heheheheh tak mnie to rozbawilo ze az napisze - odpowiedz na post nad tym postem az tak nie trzeba sie ograniczac, mozesz smialo odpowiedziec w nastepnym
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Tia tylko widzisz to nie jest za bardzo na ten temat . Oczywiście mogłem napisać nowego posta, ale chyba nikt się nie obraził, że edytowałem poprzedniego . Ja unikam raczej postów nie na temat i bezsensownych komentarzy typu 2 wyrazy 8). Pozdro dla Angeli :wink: .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
hiehiehie ale ja niebylabym soba jakbym sie nieprzyczepila do czegos 70% tematu jest rozmowa miedzy toba a ekthelionem bez urazy ale duzo skuteczniej i szybciej zalatwilibyscie to na gg albo przez pm ;] ah ale ja jestem wredna :mrgreen: PEACE ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ludziska mam jedno pytanko zwiazane mniej wiecj z Windowsem, kto z was uzywa Linuksa slyszalem ze to strasznie trudny system operacyjny :566:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No ja uzywalem. jest trudny, ale sa trudniejsze... a ja mam przedmiot na ktorym bedziemy sie uczyli z 10 roznych os fuck

Angela, sweetheart, relax
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A czy to prawda ze licencja jest za darmo tak samo jak programy???
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Oj nie wiem czy taki trudny, ale na pewno tańszy. I powiem Ci Olo, że coraz więcej ludzi "przenosi" się na Linuxa. Ja sam osobiście nie miałem kontaktu z tym systemem, ale wiem np. że nie potrzebuje żadnych kodeków do odtwarzania DivX'ów, pozwala mieć kilka pulpitów i takie tam pierdoły. Ale czy na pewno jest lepszy od Windows'a. Oj, w to wątpię 8) . Windows ma wiele wad, ale każdy już tak się do niego przyzwyczaił, że ciężko nam będzie zmienić system . Miejmy tylko nadzieję, że Microsoft nie postąpi jak CD Projekt z powodu braku konkurencji . Wiecie, Bill Gates ma już wystarczająco dużo kasy i wszystkiego można się spodziewać .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
jeśli mogę się wtrącić to powiem krótko - Windows to SYF
Linux jest dużo lepszy, może racja że było by nam się trudniej do niego przyzyczaić ale dużo lepszy jest i tak
jedynym większym minuesem linuxa jest to że na nim większość gier/programów nie działa no ale to już nie jego wina
Odpowiedz
A co do tego frajera Gatsa, to ten knyps wciąż płaci wysokie grzywany za monopolistyczne ineteresy; o ile dobrze pamietam To nawet Microsoft wydał kilka gierek np: jakąś samochodówkę(nie pamiętam nazwy :? ). Ale niestety Ten kto ma kase ten ma wielką władzę :roll: patrz Gates

P.S Słyszałem że do niedawna oprogramowanie Microsoftu miało 99% ,,komputerowców"... Ale poczekajmy z 5 lat to ludzie zmądrzeją 8)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
W jednym zgodzę sie z Naziną. Na Linuxa niestety większość gier i programów nie chodzi (niestety) dlatego prawie wszyscy korzystają z Windowsa. Windows ma swoje wady, ale co zrobić. Do gier i programów nadaje się super.

Ps. A co do Gatesa. Jest frajerem no i co zrobić. Może robic co chce. Przecież jest najbogatszy na świecie. Co chce to ma. (Ale i tak jest frajerem).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z reszta macie nie do konca racje nawet duzo gier dziala po Linuxa, wiem bo w CD-Action jest dzial ,, gierki od Linuxa", zreszta teraz to nie problem czlowiek sciaga latke z inetu zeby gra dzialala pod Linuxa i Giatrka Gra :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Karczma

Windows - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...